Jump to content
Dogomania

Marcela i Frania-śliczne około 3 miesięczne dziewczynki.Bardzo proszę o pomoc !!


Klaudus__

Recommended Posts

[IMG]http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/396765_318863464868830_1602448360_n.jpg[/IMG]


[IMG]http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/306751_318864401535403_1138679160_n.jpg[/IMG]

[IMG]http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/602451_318864774868699_444216426_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 254
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wyzyta wczoraj się odbyła / dziękuję bardzo Kasi, którą poleciła Magda u której jest Lilka i była Bisia /.
Pani, która chce Marcelkę bardzo pozytywnie wypadła / tak przypuszczałam, to polecona osoba/.
Pani jeszcze się ciut zastanawia, czy Marcelka nie będzie za duża, więc nic pewnego, że ją weźmie / ma do mnie dzwonić /

Franię chciał wziąć sąsiad Pani, aby sprezentować swoim 74-letnim rodzicom, więc odpada.

OGŁOSZENIA DLA OBU SUŃ WIĘC NADAL POTRZEBNE, NOWE ZDJĘCIA POWYŻEJ.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mazowszanka']Ludzie znikają po angielsku. Mało kto ma odwagę powiedzieć wprost, że rezygnuje.
A nam robią nadzieję. Dobrze, że psy o tym nie wiedzą :)

A sunie przepiękne ! :)[/QUOTE]

Agnieszka / ta wspaniała dziweczyna, która przedwczoraj zawiozła Kokosza z Piekar do Katowic / SPECJALNIE pojechała wczoraj do punktu / jako osoba chcąca adoptowć psiaki /, aby dla Pani z Wawy zrobić dodatkowe zdjęcia. Stąd sa te nowe u góry.
A Pani z Warszawy milczy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lobaria']Po moim "dobijaniu się " niedoszła Pani Marcelki oddzwoniła...
Odwidziała sie jej sie sunia...[/QUOTE]

Nie będę komentować, słów brakuje......
Całe szczęście, że sunieczki nie wyruszyły już w podróż do Warszawy....tak jak to było w niedzielę z Bisią....

Link to comment
Share on other sites

Marcelka jedzie do domku:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:

Dostalam zdjęcie mms-em, ale nie udało mnie się tu zamieścić.
[B]ewu[/B] przesłała:)

Czekamy na wieści!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lobaria']I bardzo płacze :([/QUOTE]
właśnie tego się bałam, jutro księżniczce zrobię wyróżnienie na gumtree.pl tylko proszę o sugestię na jakie woj.
A jeszcze mam pyt. na fb. ktoś z gdańska proponował dt dla 4 tyg. suni, ale z tego co widziałam Ona już coś ma, a może ta osoba zechciałaby Franuli dać ten dt?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniab']właśnie tego się bałam, jutro księżniczce zrobię wyróżnienie na gumtree.pl tylko proszę o sugestię na jakie woj.
A jeszcze mam pyt. na fb. ktoś z gdańska proponował dt dla 4 tyg. suni, ale z tego co widziałam Ona już coś ma, a może ta osoba zechciałaby Franuli dać ten dt?[/QUOTE]

To zoreintuj się, proszę, choć najlepszy byłby dom stały.
I tak bedziemy transportować Lakiego do Gdańskia.

Link to comment
Share on other sites

Jestem:)
Marcelkę właśnie zawiozłam do domku z jej nową Panią:) Po drodze kupiłyśmy wyprawkę dla maleńkiej. Marcelka trafiła do moich bardzo dobrych znajomych.Mieszkają 10 minut ode mnie i przynajmniej raz w tygodniu ich widzę:)
Spotkało ich nieszczęście:( Pani szła z ukochaną sunią Anteną na spacer. Jakiś pirat drogowy na pasach przeleciał jak wariat o mało nie potrącił mojej znajomej ale Antena nie miała tyle szczęścia:(... Zadzwonili do mnie z takim płaczem ,że sobie nie wyobrażacie. Nawet do jutra nie chcieli czekać.Muszą mieć pieska ,żyć bez Anteny nie umieją i błagali żeby pojechać do punktu natychmiast.
Jak podjechałam po ich córkę, to znajomy właśnie przyjechał na rowerze bo był u Antenki....Facet płakał jak dziecko...:(
Bez psa zwariują ....
Córka wzięła Marcelkę. Mała wytulona i wycałowana przyjechała do Gliwic:) Była bardzo grzeczna.
W Gliwicach ja się poryczałam bo córka znajonych złapała mnie za szyję i zaczęła dziękować za Marcelkę....

Edited by ewu
Link to comment
Share on other sites

Tyle dobrego. Ja czułam się strasznie bo nie mogłyśmy wziąć obu dziewczynek:( Płakać mi się chce i choć wiem,że trzeba dawać pieska jak się trafia dobry dom nie umiem się cieszyć:shake:
Płacz tej maleńkiej, która została sama w kojcu słyszę cały czas:-(
Musimy stanąć na głowie i ją zabrać. Jest śliczna, malutka , drobinka... Będzie niedużym pieskiem o uroczym charakterze.
Poza nią są w punkcie dwa nowe szczeniaki:( Jeden biały, chudziutki był w złej formie:( Proponowałam Klaudii pomoc, ale powiedziała ,że go poobserwuje i jak się nie poprawi zawiezie do weta. Nie wyobrażacie sobie jaką mam traumę....Nie wiem jak Klaudia to wszystko wytrzymuje:shake:

Edited by ewu
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mazowszanka']Cieszę się :multi:, ale żal mi tej co została sama :-([/QUOTE]
Ja się czuję jak potwór:( Nawet pytałam Klaudii co robić, może nie brać Marcelki ale przecież łatwiej znaleźć choćby dt dla jednej niż dwóch.
Boże 5 lat życia oddam za domek dla małej. Mam straszne wyrzuty sumienia:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...