Jump to content
Dogomania

Marcela i Frania-śliczne około 3 miesięczne dziewczynki.Bardzo proszę o pomoc !!


Klaudus__

Recommended Posts

Ok, to ja zadzwonię albo napisze smsa.

Cholera,zapomniałam, że mam tel w domu, bo zapomniałam dziś wziąć do pracy.... Może ktoś dać Klaudii znać? Trzeba by transport chyba organizować? Z Kukim może by pojechała czy za duże ryzyko?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 254
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ta pani pisze do mnie maile, jest dość niecierpliwa. Z Klaudią rozmawiałam, wejdzie zaraz na dogo.

Ostatni mail od pani jest raczej w gorzkim tonie, że nie ma z nami kontaktu (odpisałam jej wczoraj), że nie wiedziała, że pies jest tak daleko, i że chce się upewnić, że jest zdrowy i dlaczego nie był jeszcze zaszczepiony.

Decyzja należy do Klaudii, ja się trochę obawiam, żeby nie było "reklamacji", bo się okaże, że jednak piesek na coś zachorował, albo wyrósł za duży, żeby wychodzić z dziećmi, albo zaczął szczekać i przeszkadzać sąsiadom...

Link to comment
Share on other sites

[I]Klaudia wszystko wie.
Bo Klaudia z Panią rozmawiała :P
Tylko Pani zamiast do Klaudii dane na wizytę Paulinie przesłała.
Przez telefon Pani zrobiła na mnie dobre wrażenie.
Ale teraz mam nie małe obawy...
Ponieważ rozmawiałam wczoraj z Paulinken i dzisiaj zresztą też..
I stwierdzam,że to wszystko jest niepokojące...
Nie chciałabym być zmuszona odbierać za kilka dni Marcelki - bo nie mam do wrocławia kawałeczka...
Pani mnie pytała gdzie Marcela jest - w którym schronisku - powiedziałam,że na Śląsku - nie wiem skąd pretensje mailowe,że nie wiedziała,że na śląsku i,że w schronisku...
Powiem szczerze,że obawiam się tej adopcji...[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudus__'][I]Klaudia wszystko wie.
Ale teraz mam nie małe obawy...
Ponieważ rozmawiałam wczoraj z Paulinken i dzisiaj zresztą też..
I stwierdzam,że to wszystko jest niepokojące...
Nie chciałabym być zmuszona odbierać za kilka dni Marcelki - bo nie mam do wrocławia kawałeczka...
Pani mnie pytała gdzie Marcela jest - w którym schronisku - powiedziałam,że na Śląsku - nie wiem skąd pretensje mailowe,że nie wiedziała,że na śląsku i,że w schronisku...
Powiem szczerze,że obawiam się tej adopcji...[/I][/QUOTE]
czyli Pani jakaś roszczeniowa jest?
najgorsze jak ktoś bierze psa dla dzieci, bo zawsze może On się okazać, kolejną zabawką. Z tym, że ta opinia michell04 była dość dobra. Nie zazdroszczę podejmowania decyzji.

Link to comment
Share on other sites

[I]Tzn - ja absolutnie nie podważam wyniku wizyty.
Bo Pani na mnie zrobiła super wrażenie... (przez tel)
Ale teraz nie podoba Jej się wszystko...
- że ze schronu
- że bez szczepień
- że daleko
- że brak kontaktu (chociaż Paulinken z Nią pisze)...[/I]

Link to comment
Share on other sites

No ja nie mogę, kobieta robi jakieś dziwne problemy, nie będziemy wieźć psa do Wrocławia żeby go zabrać z powrotem....Klaudia, sama nie wiem co robić, jaką podjąć decyzję :( Z jednej strony domek wypadł fajnie, a teraz takie problemy... żeby nie było potem właśnie "Reklamacji", bo coś nie zagra... ja bym się może spytała tej Pani czy jej zależy na tym piesku i czy mimo wszelkich problemów dołoży wszelkich starań żeby zaklimatyzował się u niej, no nie wiem (?).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulinken']
A to zaświadczenie to chyba po to, żeby być zwolnionym z podatku od psa.[/QUOTE]

we Wrocławiu, a rozumiem, że Dzierżoniów chyba pod wrocław podlega, od kilku lat nie płaci się podatków za psa. A poza tym, mam wrażenie, że nawet jak się płaciło to zwolniony był pies z wrocławskiego schroniska, ale tu mogę się mylić. Mój Vinci był właśnie z wrocławskiego schroniska i nie płaciłam, ale za Lisę z Azylu Pod Psim Aniołem w Warszawie już tak. Ale tak jak mówię teraz w ogóle nie płaci się za czworonożnego przyjaciela:)

Link to comment
Share on other sites

No i sprawa się rozwiązała...

"Ok już wszystko jasne.W treści oczywiście nie ma nic o Wrocławiu ale ogłoszenie wyświetla się na Wrocławskiej stronie z tąd ta pomyłka,niestety ale muszę odmówić adopcję marceli.Mam u siebie schronisko w którym zwierzęta są zaszczepione i przebadane przez weterynarza więc poszukam na miejscu.Bardzo przepraszam za kłopot"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniab']Marcelina na gumtree.pl na mazowieckie, miała do wczoraj wyróżnione ogłoszenie, wyobraźcie sobie ma ponad 600 wejść, jest młoda, ładna, malutka i z tego 0 tel:([/QUOTE]

Nie 0 tel, właśnie zadzwoniła do mnie Pani z Warszawy, szukamy kogoś na wizytę.
Na prośbę przesłałam Pani zdjęcia obu suniek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lobaria']Nie 0 tel, właśnie zadzwoniła do mnie Pani z Warszawy, szukamy kogoś na wizytę.
Na prośbę przesłałam Pani zdjęcia obu suniek.[/QUOTE]
Elu, ale przyznasz, że z takiej ilości to powinno o Marcelinkę być ze 300 tel:)
po cichutku trzymam kciuki;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...