Jump to content
Dogomania

Marcela i Frania-śliczne około 3 miesięczne dziewczynki.Bardzo proszę o pomoc !!


Klaudus__

Recommended Posts

  • Replies 254
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Lobaria'][B]ewu, [/B]wyobrażam sobie, wręcz czuję, jakie to musiało byc straszne dla Farni...
Musimy migiem znaleźć domek.[/QUOTE]
Ja jestem załamana ale co było robić? Obie zostawić??????? Pomyślałam,że łatwiej znajdziemy dom dla jednej, nawet opłacenie hoteliku jest bardziej realne...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lobaria']To zoreintuj się, proszę, choć najlepszy byłby dom stały.
I tak bedziemy transportować Lakiego do Gdańskia.[/QUOTE]

właśnie próbuję odnaleźć ten wpis, ale albo nie mogę go zlokalizować na wątku szczeniaków, albo go ktoś już wykasował, albo wydarzenia mi się pomyliły; będę szukać dalej....

Link to comment
Share on other sites

nie spałam dziś całą noc, myślałam o Frani, śnił mi się Jej płacz:(
ewu tak się zastanawiałam, czy Ci Państwo co wzięli Marcelę, nie zechcieliby dać dt Frani do momentu znalezienia Jej ds? Tak tylko pomyślałam, ponieważ pisałaś, że są psiolubni, i sami nie wyobrażają sobie dnia bez psa, więc pewnie mogliby zrozumieć, co czuje Frania:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniab']nie spałam dziś całą noc, myślałam o Frani, śnił mi się Jej płacz:(
ewu tak się zastanawiałam, czy Ci Państwo co wzięli Marcelę, nie zechcieliby dać dt Frani do momentu znalezienia Jej ds? Tak tylko pomyślałam, ponieważ pisałaś, że są psiolubni, i sami nie wyobrażają sobie dnia bez psa, więc pewnie mogliby zrozumieć, co czuje Frania:([/QUOTE]
Ja też nie mogłam spać...:( Pytałam wczoraj ale wiesz jak to jest, ludzie się boją,że zostaną z dwoma psami. Ja ich namawiałam bardzo gorąco.Głowa mnie już od tego boli. Na dodatek okres wakacyjny, wszyscy wyjeżdżają....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Jola, która miała dwa tygodnie Kukiego wyjeżdża...Nie zam nikogo , kto by pomógł. Przerabiałam to milion razy...
A co to za historia z Bisią? Nie umiem znaleźć jej wątku.[/QUOTE]

Bisia w cudownym dt pod Warszawą, szuka domku

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228277-Maleńka-sunia-porzucona-na-drodze-Nie-zna-budy-Dlatego-śpi-przed-na-betonie[/URL]-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']
A co to za historia z Bisią? Nie umiem znaleźć jej wątku.[/QUOTE]
Ewu, z Bisią to historia smutna, to sunia z Pszczyny (poniżej link), jak była w drodze do swojego ds, do warszawy, to się dom rozmyślił, ale na szczęście jest teraz w w-wie w dt razem z Lilą tą sunią z Pszczyny co była ciężarna;
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/228277-Male%C5%84ka-sunia-porzucona-na-drodze-Nie-zna-budy-Dlatego-%C5%9Bpi-przed-na-betonie-%28?highlight=bisia"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228277-Male%C5%84ka-sunia-porzucona-na-drodze-Nie-zna-budy-Dlatego-%C5%9Bpi-przed-na-betonie-%28?highlight=bisia[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniab']Ewu, z Bisią to historia smutna, to sunia z Pszczyny (poniżej link), jak była w drodze do swojego ds, do warszawy, to się dom rozmyślił, ale na szczęście jest teraz w w-wie w dt razem z Lilą tą sunią z Pszczyny co była ciężarna;
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228277-Maleńka-sunia-porzucona-na-drodze-Nie-zna-budy-Dlatego-śpi-przed-na-betonie-(?highlight=bisia[/URL][/QUOTE]

Bisia nie jest już tam, gdzie Lila - ma wspaniały dt, pisałam o tym wyżej, jest też relacja z dt.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lobaria']Bisia nie jest już tam, gdzie Lila - ma wspaniały dt, pisałam o tym wyżej, jest też relacja z dt.[/QUOTE]
a to przepraszam, że wprowadziłam w błąd, ale się pogubiłam, to cieszę się tym bardziej, i marzę o tym, żeby dt, stał się ds

Link to comment
Share on other sites

[B]
Dziewczyny mam super wieści :Państwo od Marcelki dzwonili,że wezmą Franię na dt na miesiąc.[/B]
Jadę znowu do Pszczyny. Mam tylko pierwszy raz wstydliwą prośbę :byłabym wdzięczna za jakąś zbiórkę na paliwo.Szkoda ,że wczoraj nie zapadła taka decyzja ale i tak sie cieszę:)
[B]Wstyd mi ,że proszę ale w wakacje nie zarabiam a chcę jescze pomóc w leczeniu tego białego szczeniaczka z punktu.Nie dam rady ze wszystkim...[/B]
Nigdy jeszcze nie prosiłam:oops::oops::oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu'][B]
Dziewczyny mam super wieści :Państwo od Marcelki dzwonili,że wezmą Franię na dt na miesiąc.[/B]
Jadę znowu do Pszczyny. Mam tylko pierwszy raz wstydliwą prośbę :byłabym wdzięczna za jakąś zbiórkę na paliwo.Szkoda ,że wczoraj nie zapadła taka decyzja ale i tak sie cieszę:)
[B]Wstyd mi ,że proszę ale w wakacje nie zarabiam a chcę jescze pomóc w leczeniu tego białego szczeniaczka z punktu.Nie dam rady ze wszystkim...[/B]
Nigdy jeszcze nie prosiłam:oops::oops::oops:[/QUOTE]

Wspaniała wiadomość:multi::multi::multi: Przez miesiąc znajdziemy Jej domek.
10 zł ode mnie na paliwo - proszę o konto na pw.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mazowszanka']Ale się cieszę :multi: :multi:

Ja też się dorzucę-20 zł
Podeślij ewu numer konta na PW
A tak się o maleńką martwiłam !

Tylko o zdjęcia na wolności prosimy :)[/QUOTE]
Dziękuję:) Jeszcze muszę, jej kupić szeleczki i smycz.[B] Kochane jesteście:)[/B]

Link to comment
Share on other sites

Ewu, wierzyłam, że Państwo kochający psiaki nie zostawią Frani płaczącej w kojcu;
za chwilkę robię Jej ogłoszenia i wyróżnię;
nie mogę się niestety dołożyć się do paliwa, bo czeka nas teraz kastracja Masajka, a jesteśmy grubo pod kreską......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniab']Ewu, wierzyłam, że Państwo kochający psiaki nie zostawią Frani płaczącej w kojcu;
za chwilkę robię Jej ogłoszenia i wyróżnię;
nie mogę się niestety dołożyć się do paliwa, bo czeka nas teraz kastracja Masajka, a jesteśmy grubo pod kreską......[/QUOTE]
Dziękuję za ogłoszenia:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lobaria']Ja też tak po cichu wierzyłam...
Poszło 10 zł, skoro wysłałam przed 12-tą, to dzis powinno dojść, zalezy to od Twojego banku.[/QUOTE]
Dziękuję:) Zaraz pognam i kupię szeleczki i smycz. Marcelce dałam szeleczki po Pączku , prawie nowe , Pańcia kupiła wypasioną drogą smycz (bardzo mnie ta dziewczynka wzruszyła - miała swoje oszczędności i całość przeznaczyła na smycz i adresator:))
Ja kupiłam jeszcze w ramach prezentu piszczącego pluszaka:)
Marcelka dzisiaj od rana siedziała pod łazienką i czekała aż Pańcia się wykąpie, chodzi za nią krok w krok. Wszyscy domownicy oszaleli na jej punkcie:)
Na Pana nawarczała:) ale ją wytulił i wziął na kolana , więc go zaakceptowała:)
Ma rację mała , facetów trzeba od początku ustawiać:eviltong:

Edited by ewu
Link to comment
Share on other sites

Jejku jak się denerwuję. Już bym chciała mieć sunię na kolanach.
Wstawiłam wielki gar udek z kurczaka z marchwią. Zasypię rosołek kaszką manną, podrobię mięsko i zawiozę szczeniakom , które są w punkcie.
Jeden bardzo kiepski, martwię się o niego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu'][B]
Dziewczyny mam super wieści :Państwo od Marcelki dzwonili,że wezmą Franię na dt na miesiąc.[/B]
Jadę znowu do Pszczyny. Mam tylko pierwszy raz wstydliwą prośbę :byłabym wdzięczna za jakąś zbiórkę na paliwo.Szkoda ,że wczoraj nie zapadła taka decyzja ale i tak sie cieszę:)
[B]Wstyd mi ,że proszę ale w wakacje nie zarabiam a chcę jescze pomóc w leczeniu tego białego szczeniaczka z punktu.Nie dam rady ze wszystkim...[/B]
Nigdy jeszcze nie prosiłam:oops::oops::oops:[/QUOTE]

Dopiero teraz przeczytałam na wątku, że jest problem - poproszę na PW o numer konta - dorzucamy 20,00 do transportu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...