Jump to content
Dogomania

Dalsza część dramatu w ruskiej wsi :( piekło to za mało napisane !! Dt mega pilne!!


Recommended Posts

[quote name='AgusiaP']Super :multi: Tylko ciągle myślę o tych, które nie mają tyle szczęścia i muszą tam zostac :-(:-(:-([/QUOTE]

To prawda, ale miejmy nadzieję,ze to całe schronisko teraz bedzie pod obserwacją, no i cos sie tam zmieni, a przede wszystkim ten cały personel.
Super że psiaki juz jadą.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nie mam możliwości wysłania zdjęcia..zresztą nikt nie został wpuszczony do środka.. to oni wyprowadzają psy :(

Ale mamy zgodę od prezydentów ełku i grajewa na zabranie ich wszystkich psów tylko nie wiem czy będą zabrane bo tu chodzi o miejsce w DT.. zobaczymy za dwie godziny mam mieć kolejne info.. na razie 3 psiaki są w drodze do W-wy a jeden czeka w samochodzie na "pełen skład" i również będą ruszać w drogę. Na miejscu jest ok 10 aut ,jeśli ktoś może dołączyć super, jeśli ktoś jeszcze jest chętny dać DT również się przyda.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niepokolorowanka']kingula, patrzę na oba zdjęcia: szorściaka z ruskiej wsi i twojego Kubę i mam wrażenie, że są identyczne ("brwi", pyszczek, łapki i te jasne kudełki nad łapkami). Klony? :-o[/QUOTE]
na stronie schroniska znalazłam takiego szorściaka, może to ten ze zdjęcia, jeśli tak- ma stojące uszy, Kuba miał zdecydowanie klapnięte
[IMG]http://schroniskoekoar.pl/adopcja%20psy/wielkosc%20300kb/968000004938356.jpg[/IMG]

natomiast ta suka zdecydowanie wygląda na karelskiego psa na niedzwiedzie, gdyby okazało się że została wyciągnięta- sprawdziłabym czy nie ma tatuażu...

[IMG]http://schroniskoekoar.pl/adopcja%20psy/wielkosc%20300kb/968000004903383.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vicky62']Skoro nie wpuścili i sami wyprowadzaj psy, to oni decydują które psy jadą po lepsze życie...Jak to jest?[/QUOTE]

Właśnie nie wiem czy weszła tam Tylko Fundacja Rottka i Berdardyn i pokazują psy czy oni wyprowadzają psy słysząc o jakie chodzi z opisu.. ja mam info od osoby która czeka jak inne osoby przed bramą .. napewno jak Fundacje wrócą z akcji to będziemy mieć dokładne info i opis sytuacji :) czekajmy a narazie cieszmy się że kolejne istoty będą uratowane.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgusiaP']Teraz na RMF FM mówili o schronisku w Klębowie...
Nie mają pieniędzy nawet na jedzenie dla psów i kotów:-(:-(:-(
Matko to się nigdy nie skończy...:-(:-(:-([/QUOTE]
Ale przynajmniej tamtejsza zbieraczka zwiała, aż się kurzyło ;) mam nadzieję, że nie wróci!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PaulinKa030894']szczeniaczek onek został już wyciągniety .. ma bidula połamaną łapę :( czeka u kogoś w samochodzie na inne psiaki i pewnie będzie ruszał w drogę.[/QUOTE]

O jeeesooo :(
To pomoc przyszła w ostatniej chwili...
Tak się bałam, czy zdążymy...
Jak on musi cierpieć biedaczyna :(:(:(
DT w Wawie już na niego czeka, jeśli nie pojedzie do Gdańska
Joteska jest w kontakcie z p. Agnieszką

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PaulinKa030894']Właśnie nie wiem czy weszła tam Tylko Fundacja Rottka i Berdardyn i pokazują psy czy oni wyprowadzają psy słysząc o jakie chodzi z opisu.. ja mam info od osoby która czeka jak inne osoby przed bramą .. napewno jak Fundacje wrócą z akcji to będziemy mieć dokładne info i opis sytuacji :) czekajmy a narazie cieszmy się że kolejne istoty będą uratowane.[/QUOTE]
Jasne...rozumiem, czekamy na dalsze wieści.Dzięki za info...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gawronka']zdjęcie wybiegów dla psów a na wybiegach ani jednego:mad:[/QUOTE]
Jednego wypatrzyłam.
Full wypas, kwarantanna, izolatki, czysto , dodatkowe budy.. musieli uwijać się jak w ukropie żeby to wszystko ogarnąć .
Skur... pieprzone.. psiaki z połamanymi łapami a co na to wet schroniskowy? Nie zauważył??
Przecież ten konował nawet pleśni nie powinien klonować bo coś spieprzy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Drzagodha']Mail do usunięcia z listy: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]


Nam wszystko jedno, które psy do nas trafią, byleby były małe (niekoniecznie mikruski). Jakieś w największej potrzebie, mogą być jakieś staruszki np. Paulina jak jesteś w stałym kontakcie z Agnieszką, to przekaż proszę info, że jesteśmy w stanie dwa psy zabrać.[/QUOTE]


To najlepiej jak się sami skontaktujecie ponieważ ja dla Agi nie chcę przeszkadzać aby przekazywać info takie przez kogoś :) rozumiesz.. ja mam tylko kontakt z osobą prywatną która czeka przed bramą z autem. Tak więc najlepiej będzie jak sami zadzwonicie i powiecie bo ja zaraz coś pokręcę :oops:

Link to comment
Share on other sites

Krew sie w czlowieku buzuje:angryy:Schroniska powinni prowadzic ludzie z sercem dla Zwierzat a nie takie kreatury!
Boze, gdyby p.Agnieszka tam nie trafila te psiaki umieraly by w cierpieniu..i nikt by nigdy o nich nie uslyszal.
Ta kreatura powinna z wlasnej kieszeni placic za leczenie tych wszystkich psiakow!To by byla najlepsza kara!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PaulinKa030894']To dobrze cieszę się..
jak byliśmy na pierwszej akcji to ja już go"upatrzyłam" wyglądał okropnie.. to ciekawe jak wygląda teraz ..[/QUOTE]

[B]PaulinKa[/B], a skąd wiadomo, że łapa jest złamana ?
To tylko podejrzenie czy potwierdzona informacja ?
Ma tą łapkę spuchniętą, poranioną ???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka'][B]PaulinKa[/B], a skąd wiadomo, że łapa jest złamana ?
To tylko podejrzenie czy potwierdzona informacja ?
Ma tą łapkę spuchniętą, poranioną ???[/QUOTE]

nie mam pojęcia. Nie pytajcie mnie o takie rzeczy, ja dzwoniłam aby dowiadywać się o sytuacji ogólnie nie chcę im przeszkadzać "w pracy" , sami chyba rozumiecie tam jest zamieszanie , kontaktowałam się z osobą i ona powiedziała mi że szczylek ma złamaną łapkę a czy napewno , nie mam zielonego pojęcia. Niedługo znów będę dzwonić to spróbuję dopytać .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pikola']Krew sie w czlowieku buzuje:angryy:Schroniska powinni prowadzic ludzie z sercem dla Zwierzat a nie takie kreatury!
Boze, gdyby p.Agnieszka tam nie trafila te psiaki umieraly by w cierpieniu..i nikt by nigdy o nich nie uslyszal.
Ta kreatura powinna z wlasnej kieszeni placic za leczenie tych wszystkich psiakow!To by byla najlepsza kara![/QUOTE]



o tak!!!!!!a takich potworów niestety jest dużo oby udało sie ich wszystkich wytropić!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PaulinKa030894']nie mam pojęcia. Nie pytajcie mnie o takie rzeczy, ja dzwoniłam aby dowiadywać się o sytuacji ogólnie nie chcę im przeszkadzać "w pracy" , sami chyba rozumiecie tam jest zamieszanie , kontaktowałam się z osobą i ona powiedziała mi że szczylek ma złamaną łapkę a czy napewno , nie mam zielonego pojęcia. Niedługo znów będę dzwonić to spróbuję dopytać .[/QUOTE]

Jasne :)
Rozumiem i wyobrażam sobie jaki tam musi być kocioł :shake:
Uzbroję się w cierpliwość :)
Tak czy siak 100 % pewności będzie dopiero po prześwietleniu tej łapiny

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...