Jump to content
Dogomania

Bunia ONka wyrwana śmierci MA DOM


paros

Recommended Posts

  • Replies 124
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pani Jola nie ma netu, ale dzisiaj z nią rozmawiałam. Na tę chwilę Buńka czuje się już lepiej, dochodzi do siebie po operacji na ropomacicze.
Jednak nadal jest problem z gruczołami, czeka ją więc jeszcze jedna operacja - usunięcie listwy mlecznej.
Operacja ropomacicza jeszcze nie jest opłacona... Ta druga operacja będzie przeprowadzona pewnie u innego weta, w zależności od sytuacji finansowej i od tego czy będą ją mogli przetrzymać po zabiegu chwilę. Jednak u tego drugiego weta nie będzie możliwości opłacenia później, bo tam już przytulisko ma zadłużenie.
Wpłaty, które dotarły, będą podane wkrótce. Pani Jola nie ma stabilnego netu i wchodzi na konto raz na jakiś czas. Ale wszystko będzie wypisane.
Dziękujemy wszystkim za pomoc!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bric-a-brac']Pani Jola nie ma netu, ale dzisiaj z nią rozmawiałam. Na tę chwilę Buńka czuje się już lepiej, dochodzi do siebie po operacji na ropomacicze.
Jednak nadal jest problem z gruczołami, czeka ją więc jeszcze jedna operacja - usunięcie listwy mlecznej.
Operacja ropomacicza jeszcze nie jest opłacona... Ta druga operacja będzie przeprowadzona pewnie u innego weta, w zależności od sytuacji finansowej i od tego czy będą ją mogli przetrzymać po zabiegu chwilę. Jednak u tego drugiego weta nie będzie możliwości opłacenia później, bo tam już przytulisko ma zadłużenie.
Wpłaty, które dotarły, będą podane wkrótce. Pani Jola nie ma stabilnego netu i wchodzi na konto raz na jakiś czas. Ale wszystko będzie wypisane.
Dziękujemy wszystkim za pomoc![/QUOTE]
dobrze, że choć jedną operację Bunia ma już za sobą;

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Pokaz sie sunieczko, jak sie miewasz ?[/QUOTE]

Cioteczki :loveu: bardzo dziękuję że zaglądacie, że podrzucacie, że pomagacie , że jesteście z Bunią.

Dzisiaj widziałam się w przelocie z p.Jolą z przytuliska znajdki i są obiecane aktualne fotki Buni za kilka dni. Pani Jola ciągle nie ma netu :shake: Dziś do przytuliska trafiły trzy malutkie, prześliczne kociaki. Dzisiaj p.Jola bardzo zabiegana, bo przytulisko szykuje się na jutrzejszy Dzień Ziemi - musi przygotować stoisko. A wybrane psiaki znajdkowe będą w chustach z napisem "szukam domu" przypominać o bezdomnych futrzakach czekających na nowe domy:-(

Link to comment
Share on other sites

Guest AnetaR

Wysłałam dla Buni 10zł, tylko tyle mogę :( Prosiłabym potem o sprawdzenie czy wpłata doszła

Edited by AnetaR
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...