Jump to content
Dogomania

Koralik,przerażony psiak.Koralik został JUŻ W DOMU STAŁYM!!!


Romka

Recommended Posts

Rozmawiałam z domkiem Koralika i już przekazuję wieści.Koralik zjada swoje posiłki w niewielkiej odległości od stołu,przy którym jada jego opiekunka.Dla Koralika nie stanowi to problemu,a p.Alicja oczywiście udaje,że nie widzi Koralika:lol:.Po głaski przychodzi sam i tylko wtedy można go pogłaskać bez problemu.Dodatkowy warunek głaskania,p.Alicja musi leżeć:lol:.Tylko wtedy Koralik czuje się bezpieczny.
Pani Alicja poczyniła już pierwsze próby"spaceru" z Koralikiem.Wzięła małego za smyczkę,która ma cały czas przypiętą i zrobili "spacer" dookoła kanapy.;)Koralik zrobił 2 okrążenia ale był taki zestresowany,że nie zauważył nawet siedzącego na środku kota.Dzielny niunio!:lol:
Koralik ma jeszcze 50zł,ustaliłam z p.Alicją,że z tych pieniędzy opłacimy Koralikowi wizytę behawiorysty.Pani przyjmuje psy schroniskowe ze zniżką:lol:
Myślę,że zgodzicie się ze mną,żeby te pieniądze tak wydać?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romka']Rozmawiałam z domkiem Koralika i już przekazuję wieści.Koralik zjada swoje posiłki w niewielkiej odległości od stołu,przy którym jada jego opiekunka.Dla Koralika nie stanowi to problemu,a p.Alicja oczywiście udaje,że nie widzi Koralika:lol:.Po głaski przychodzi sam i tylko wtedy można go pogłaskać bez problemu.Dodatkowy warunek głaskania,p.Alicja musi leżeć:lol:.Tylko wtedy Koralik czuje się bezpieczny.
Pani Alicja poczyniła już pierwsze próby"spaceru" z Koralikiem.Wzięła małego za smyczkę,która ma cały czas przypiętą i zrobili "spacer" dookoła kanapy.;)Koralik zrobił 2 okrążenia ale był taki zestresowany,że nie zauważył nawet siedzącego na środku kota.Dzielny niunio!:lol:
Koralik ma jeszcze 50zł,ustaliłam z p.Alicją,że z tych pieniędzy opłacimy Koralikowi wizytę behawiorysty.Pani przyjmuje psy schroniskowe ze zniżką:lol:
[B]Myślę,że zgodzicie się ze mną,żeby te pieniądze tak wydać[/B]?[/QUOTE]
Obecnie to dla niego najlepiej zainwestowane pieniądze.
Super wieści :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pani behawiorystka ze schroniska nie przyszła...domek Koralika jest na etapie poszukiwania nowego specjalisty.I wiecie co,pierwszą wizytę behawiorysty opłaci Koralikowi cioteczka azalia,obecna na tym wątku:lol: Dziękujemy bardzo:lol:

A Koralik po marszu na smyczce wokół kanapy trochę był przestraszony,pokazywał ząbki.Ale teraz znów jest lepiej.:lol: Zagląda już co dzieje się w przedpokoju,goni koty i interesuje się szczekaniem psów za oknem.:lol: I znów maly postęp:lol: Tak trzymać Koraliku!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romka']Pani behawiorystka ze schroniska nie przyszła...domek Koralika jest na etapie poszukiwania nowego specjalisty.I wiecie co,pierwszą wizytę behawiorysty opłaci Koralikowi cioteczka azalia,obecna na tym wątku:lol: Dziękujemy bardzo:lol:

A Koralik po marszu na smyczce wokół kanapy trochę był przestraszony,pokazywał ząbki.Ale teraz znów jest lepiej.:lol: Zagląda już co dzieje się w przedpokoju,goni koty i interesuje się szczekaniem psów za oknem.:lol: I znów maly postęp:lol: [SIZE=4]Tak trzymać Koraliku!!![/SIZE][/QUOTE]


:multi: :klacz::thumbs:[COLOR=#ffffff]......................[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy Romce za szeleczki dla Koraliczka.

U Koralika był pan behawiorysta,który stwierdził,że piesek nie chce współpracować i zachowuje się jak dziecko z autyzmem.
Zaproponował zapoznanie go z pieskiem,który by go często odwiedzał i być może Koralik zacznie go naśladować i któregoś
dnia pójdzie za nim na spacer.

Do Koralcia zaczęla przychodzić Pani z sunią,zobaczymy co z tego wyniknie.

Ten Pan uważa,że gdyby możliwość spaceru stawała by się mało realna,to on jest gotów wynieść psa na siłę.

Alę takie rozwiązanie trochę przeraża,bo obawia się,że Kolcio znowu przestanie jej ufać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monika z Katowic']Ale ABSOLUTNIE nic na siłę!!!...[/QUOTE]

Też myślę, że siłowe rozwiązania przynoszą więcej szkody niż pożytku. Pomysł z uczeniem się od drugiego psiaka jest bardzo dobry. Może trzeba będzie długo czekać na skutek, ale na pewno się opłaca. Zmuszanie Koralika może spowodować, że się wycofa i całkowicie zamknie na wszystkich.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='azalia']Dziękujemy Romce za szeleczki dla Koraliczka.

U Koralika był pan behawiorysta,który stwierdził,że piesek nie chce współpracować i zachowuje się jak dziecko z autyzmem.
Zaproponował zapoznanie go z pieskiem,który by go często odwiedzał i być może Koralik zacznie go naśladować i któregoś
dnia pójdzie za nim na spacer.

Do Koralcia zaczęla przychodzić Pani z sunią,zobaczymy co z tego wyniknie.

Ten Pan uważa,że gdyby możliwość spaceru stawała by się mało realna,to on jest gotów wynieść psa na siłę.

Alę takie rozwiązanie trochę przeraża,bo obawia się,że Kolcio znowu przestanie jej ufać.[/QUOTE]

Azalio,dziękuję za informację:lol:

Przypominam tylko,że Koralik ma jeszcze 50zł.Jeśli nie są potrzebne pieniądze na behawiorystę to może przekażę Wam pieniądze na podkłady?Tego p.Ala potrzebuje na pewno.Daj znać i jeśli uznasz to za dobry pomysł to proszę podaj konto na które mogę wrzucić pieniądze.

Co do stosowania leku nie mam zdania,zapytam p.doktor z naszej lecznicy.

Ja też tak jak dziewczyny na wątku uważam,że wizyty pani z suczką to bardzo dobry pomysł.Ale rozwiązania siłowe już nie.

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam dziś do domku Koralika.Postęp jest taki,że Koralik chodzi po całym mieszkaniu.Były u niego dwie suczki młoda i trochę starsza ale nasz bohater nie bardzo chciał nawiązać z nimi kontakt.Po świętach p.Alicja zintensyfikuje wizyty suczek w domu i ufa,że coś poskutkuje.TRZYMAMY KCIUKI!!!

Link to comment
Share on other sites

Powoli, ale się socjalizuje :loveu:

[CENTER][SIZE=3]Koralikowemu DT, Tobie Romko i wszystkim sympatykom Koralika życzę zdrowych, radosnych
i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, szampańskiej zabawy w Sylwestra i wszelkiej szczęśliwości
w Nowym 2014 Roku[/SIZE].

[SIZE=3]A Koralikowi odwagi i najwspanialszego DS[/SIZE]

:tree1::BIG:
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...