Jump to content
Dogomania

sasza zwana saszimotą japońskim psem wyścigowym


dorka1403

Recommended Posts

teraz to chyba bez kredytu to sie nie obedzie...chyba ze razem z tz zarabiacie jakies grube kwoty :diabloti: maila ci zaraz wysle i z gory bardzo pani dziekuje...a nie odpowiedzialas mi...jak bedziecie we wro to naprawde zapraszam...bilet autobusowy do mnie z wroca kmosztuje ok 10 zł a potem wsiadziemy w samochod i mozna by skoczyc nad to bajoro...tylko mowie odrazu ze jak sa upaly to tam nei warto jechac bo multum ludzi i oczywiscie kazdy kto ma dzieci krzywo patrzy ze mlode malzenstwo zamiast z dzieckiem to z piesekiem przyjezdza...co to si ena tym swiecie wyrabia :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 660
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kurcze nie wiem co oni wszyscy mają z tym, że jak ktoś wejdzie z psem to już jakiś inny, gorszy jest, czy temu psu piana leci z pyska? Nie wiem skąd to się wzięło, przecież swojego psa nie trzymasz na 10 cm smyczy w kolczatce, że wszyscy się go mają bać czy to jest jakieś nienormalne, że się przyjdziesz nad bajoro ochłodzić z psem?

Link to comment
Share on other sites

ale jak tam moze sie kapac obsrany,zarzygany,zarobaczony i chory zarazliwie na wszystkie mozliwe choroby pies skoro TAM kapia sie ich dzieci i oni...ale nikt nie patrzy na to ze robiac tam grilla zostawi po sobie mase smieci (wrzuconych do wody) a ich dzieci i oni sami sraja i sikaja do wody bo przeciez nikt nie bedzie targal do kibla 100 m dalej.

Link to comment
Share on other sites

Niektórzy ludzie to naprawdę idioci, wśród pseudorodziców panuje właśnie takie przekonanie, jak to pies może mieć kochających, odpowiedzialnych właścicieli, przecież powinien siedzieć przy budzie, gnić z nudów, nie powinien mieć kontaktu z innymi ludźmi bo już samym spojrzeniem może zarazić czymś ich niewychowane bachory. Szkoda gadać co się teraz dzieje...

Link to comment
Share on other sites

ona kocha suszarke...przewraca sie na grzbiet i karze jezdzic sobie po brzuchu a juz najbardziej lubi pod pyskiem wzdluz szyi...nie popusci jak zima susze sobie wlosy tez musze jej dmuchac bo inaczej bedzie mi siedziec i piszczec..filmik byl juz z konca suszenia i juz jej sie chyba znudzilo przez to tak nie za ciekawie...

Link to comment
Share on other sites

Jak ona kochaniutka :loveu:

A co do mieszkania w bloku to ja za bardzo narzekać nie mogę- sąsiedzi w porządku, cisza, spokój i co najważniejsze sporo terenów, gdzie można z psem sobie pospacerować- tylko aby kultura większ była wśród przesiadujących na ławeczkach i w innych miejscach :mad:. Ale oczywiście to się nie umywa do własnego domu z podwórkiem gdzie można robi co się chce i kiedy się chce ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja teraz przyjechałam do rodziców i mam wrażenie, że sąsiedzi są jacyś zacofani - jak sprzątam kupy, to patrzą z otwartymi ustami, mimo że jest nakaz sprzątania po psie, a większość z nich psy posiada... Jak dziś się bawiłam z Jaxem piłką, to miałam wrażenie, że część ludzi zaraz wyjmie telefony i zacznie robić zdjęcia i filmy... Chyba czas wystawić kapelusz, może coś uzbieramy :lol:

Link to comment
Share on other sites

no ty dziwaczko jedna :D stara panna z pieseczkiem się bawi..też coś.pffffff...lepiej by sie za robieniedzieci zabrała...ha ha ha..kocham takie sytuacje...i do tego wszystkiego pasuja mi tylko takie stare baby na laweczkach albo z podusia w oknie w ortalionowym fartuszysku...ktore spedzaja caly dzien na obserwacjach i interpretacjach wlasnych

przyszedl kong...jest za maly :mdleje: kupilam m bo wagowo pasowalo ale ona takie cus to chyba oprozni w 3 sekundy..bez sensu..jest w zamrazarce i zobaczymy jak nie to moze uda mi sie go gdzies sprzedac albo wymienic z kims na wiekszy...

gnojek przyszedl nazarty i mi sie perfidnie zbekal w twarz jak sie do niej pochylilam...

Link to comment
Share on other sites

ja tak upychalam ze mi druga strona wypychalo :eviltong: ugniotlam troche masla z topionym serkiem a pozniej nawalilam tych chrupek rybnych co dostalysmy do sams'a..ona je uwielbia bo az sie trzesie jak widzi ta paczuszke...chyba bede musiala zamowic je u nich...

Link to comment
Share on other sites

ona jest zachwycona tym kongiem..mylam go wieczorem to az sie trzesla i piszczala...zrobilam wieczorem paste i wladowalam do zamrazary..(zrobilam jak mowilas ladys) dalam jej jak jechalam po prace do gabinetow i jak wrocilam to ta nadal go meczyla wiec jedzie go juz od 2 godzin..ale konczy sie :) musze ja nagrac bo ona lezy trzyma jedna roztapierzona lapa konga i lize z zamknietymi oczami...

Link to comment
Share on other sites

nie lubi bialego sera? :crazyeye: powiem ci szczerze ze nie poznalam psa ktory nei lubi nabialu...moja serwatka, maslanka, bialy ser..to jak bys jej nie porcjowala to by pila czy zarla az by jej druga strona lecialo a i tak by nie przestala...
maslo orzechowe..kurde ja sie boje tam sa orzechy arachidowe a one uczulaja

pasty rybne..tylko ze one sporo soli znowu maja..ja wzielam dzisiaj łiskasa z łososiem wymieszalam z bialym serem...(wiem łiskas śmieciowe żarło ale my też czasem lubimy zjeść śmieciuchy)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...