Jump to content
Dogomania

Namiot Quechua Base Seconds


Pati&Verdel

Recommended Posts

Witam
Chciałabym się dowiedzieć czy można jeszcze gdzieś dostać taki namiot za rozsądną cenę?
Może ktoś chciałby odsprzedać? Albo wiecie czy są gdzieś dostępne podobne również szybko rozkładalne?
Potrzebuję głównie na wystawy bo pogoda nam jakoś nie sprzyja...
Jeśli macie jakieś linki do stron, czy inne namiary będę wdzięczna za przesłanie.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[URL="http://www.decathlon.com.pl/PL/base-seconds-212142983/"]http://www.decathlon.com.pl/PL/base-seconds-212142983[/URL]/

Na Targówku ostatnio nabyłam taki namiot, mają jeszcze 4 sztuki :)

W porównaniu z allegro cena jest konkurencyjna... na allegro jest dużo drożej.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Nie wiem po co ta dysputa o kraju pochodzenia. Wątek jest o namiocie Quechua Base Second. Link do allegro nie dotyczy namiotu Quechua Base Second, zaś sam sprzedawca z allegro nawet nie usiłuje (i chwała mu za to :) ) sugerować związku z namiotem Quechua Base Second. To jakiś produkt zwyczajowo okreslany mianem no name ;)
W tym kontekście, uzycie przez Bachar określenia, że nie jest to oryginał, jest jak najbardziej uzasadnione.
Podobne no name (czy takie samo, tego w przypadku no name stwierdzic sie nie da :) ) nabył mój kolega do wędkowania. Ustrojstwo rozleciało się po półtora roku użytkowania.

Namioty Quechua Base Second w cenach niższych niż w Decathlonie można było (i chyba nadal jest to możliwe) kupić u uzytkownika o nicku - biker2000. Ogłasza się od czasu do czasu na różnych forach (pod tym samym nickiem). W tym roku widziałem jego posty na molosach.

Edited by ann1gorszapolowa
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...