Jump to content
Dogomania

Dwaj nierozłączni kumple reksio i fredzio razem w hotelu,poszukujemy ds !!!


himba

Recommended Posts

  • Replies 333
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Lili8522']Nie martw się, że adopcje nie idą... u Nas też nie idą... mamy piękne młode psy w hotelach i staruszki też.......
i żadnych telefonów... ogłaszamy non stop....i cisza... nie wiem co się dzieje z tymi ludźmi?
Ale to strasznie frustrujące... :-([/QUOTE]
Dlatego z przerażeniem myślę o przyszłości kumpli....co to będzie jak nikt ich nie zechce? będą mieszkać w hotelu?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aryste']ciezko z domami... tyle psow czeka... ja moge na nie wplacac deklaracje tyle czasu ile bedzie trzeba.. ale co jesli inni sie wykrusza :-([/QUOTE]
Też się tego bardzo boję :( póki co jest na tyle osób, że mam nadzieję nie pozwolą aby trafiły na ulicę! bo przecież je stamtąd zabrałam.....ja mogę dokładać łącznie 100 zł bo mam jeszcze dwa psy w hotelach oprócz kumpli....na marzec jeszcze mamy a co będzie dalej zobaczymy...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

sorry,że nie robię rozliczenia wątku...mam kupę roboty z rozliczeniami na fb, ale jakoś się zmobilizuję i tu też zrobię, choć osoby z dogomanii mogą śledzić wydarzenie ! tam rozliczenie robię na bieżąco :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

nie chce mi się tu wchodzić....zawiodłam się:-( to dogomania słynęła z popularności i skuteczności ! a tu co się okazuje,że na fb na wydarzeniu kumpli jest 477 osób a na wątku popularnego portalu kilka:oops:
no trudno....skupię się na wydarzeniu a wątek chyba zamknę!
kumple moje kochane ja was nie zostawię;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='himba']a może u kogoś innego jeszcze wykupić ? to zwiększy ich szanse ?[/QUOTE]

Moim zdaniem ogłoszenia trzeba wykupywać co miesiąc z wyróżnieniami tablicy, moruska i alegratki to przede wszystkim zwiększa
szansę na adopcję, szczególnie teraz kiedy nadchodzi wiosna

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...