Jump to content
Dogomania

Jak nie umrze, to żyć będzie... Mufka za TM - los miał w zanadrzu podły scenariusz


Nutusia

Recommended Posts

  • Replies 907
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Nutusia']No to już jest SKANDAL!:mad: Na tortury wzięłam pewną dogomaniaczkę i wiem kto ją na mnie napuścił!!!! :cool3:
Tę "jeszcze gorszą" proszę mi natychmiast odszczekać pod stołem i brać się biegiem za załatwianie (najlepiej na dziś!!!) transportu z Katowic!!!!:eviltong:
[/QUOTE]

[quote name='majowa']czyżby u Baloniarek jakiś spisek na ciocię powstał?? :razz:[/QUOTE]
E tam, zaraz spisek ;) Akurat przechodziłam obok i tak pomyślałam, że nieutulona w żalu po Mufciaku Nutusia potrzebuje pocieszenia :evil_lol:
Nie dziękuj, Nutusiu, nie ma za co :eviltong:

[quote name='Nutusia']Ano powstał i powiem więcej - już jest w trakcie realizacji!!!!
Dzięki za odpuszczenie fot - od jutra lub nocy z niedzieli/poniedziałek jeszcze jeden "obiekt" do fotografowania przybędzie - LITOŚCI!!![/QUOTE]

Ale fajnie, że tak szybko :)

Link to comment
Share on other sites

Mufciol to, moja Droga, dopiero za tydzień do domu się wybiera. Jeszcze zdąży sterroryzować "jamniczkę"...
I się teraz modlić, żeby Gapiszon się jutro spisał i jego nowy domek też, bo jak nam przyjdzie ją przywieźć z powrotem, to się do... Łodzi przejadę!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Mufciol to, moja Droga, dopiero za tydzień do domu się wybiera. Jeszcze zdąży sterroryzować "jamniczkę"...
I się teraz modlić, żeby Gapiszon się jutro spisał i jego nowy domek też, bo jak nam przyjdzie ją przywieźć z powrotem, to się do... Łodzi przejadę!!!!!![/QUOTE]
U mnie zajęte - na amen :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Mufciol to, moja Droga, dopiero za tydzień do domu się wybiera. Jeszcze zdąży sterroryzować "jamniczkę"...
I się teraz modlić, żeby Gapiszon się jutro spisał i jego nowy domek też, bo jak nam przyjdzie ją przywieźć z powrotem, to się do... Łodzi przejadę!!!!!![/QUOTE]
To Gapiszon jutro jedzie? Matko nie nadazam za tymi zmianami planow, wczoraj mowilas ,ze w niedziele a tu w niedziele nowa "panienka" juz bedzie odhaczona na liscie Lesia:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']U mnie zajęte - na amen :evil_lol:[/QUOTE]

Sorry nie moglam sie powstrzymac,cudne zdjecie:)
[img]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/s720x720/229890_334318306645326_2055999119_n.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kokanigra']Nutusiu, mam prośbę , możesz zerknąć czy taki rozmiar legowiska będzie dobry dla małej? [URL]http://tomi-d1.na.allegro.pl/legowisko-sztuczny-puch-m-nie-lapie-siersci-i2445286039.html[/URL][/QUOTE]

Nutusia zmierzyla i najmniejsze musi miec na zewnatrz min. 70 cm a najlepiej 75 cm dlugosci i około 60 cm szerokosci.

Na allegro moim zdaniem jest pomylona szerokosc z dlugoscia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kokanigra']Dziękuję bardzo Ellig :)[/QUOTE]
Zastanów się czy warto wydawać kasę na posłanko:razz: Moja spała w nim tylko kilka nocy ...no i sobie teraz stoi puste. Woli spać z nami :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='b-b']Zastanów się czy warto wydawać kasę na posłanko:razz: Moja spała w nim tylko kilka nocy ...no i sobie teraz stoi puste. Woli spać z nami :evil_lol:[/QUOTE]

Ba! Siwy nie pozwalał na spanie z nami, a dzisiaj w nocy usłyszałam:"posuń się, albo pójdziesz na miejsce" :) i nie do mnie to było;)

Link to comment
Share on other sites

Muflon czasami włazi do posłania. Jak będzie w Krakowie - trudno przewidzieć;) Najlepiej byłoby takie posłanko wypożyczyć:evil_lol:
Wczoraj wieczorem dojechała do nas sunia "załatwiona" przez Mmd, przez mojego sąsiada, który z Katowic wiózł ją na kolanach nazwana Becią:lol: Mifunka początkowo była nawet dość... wyrozumiała, ale gdy moje upomnienia Beci, że nie wolno wchodzić na stół nie przynosiły efektu, Mufcia musiała "wzmocnić" moje polecenie:razz: Na szczęście Becia jest absolutnie od A do Z psem mojego Męża i ja mogłabym dla niej nie istnieć, przynajmniej nie ma nieporozumień na tle zazdrości ;)

Link to comment
Share on other sites

Nio... byle do piątku ;)
Dziś w nocy była spora burza, więc biedny Mufinek był niespokojny. Dobre jest to, że ona nie wpada w panikę. Nie biega w popłochu, nie popiskuje, nawet specjalnie nie dyszy. Najpierw schowała się pod kołdrę, ale było jej za gorąco. Potem poszła do pokoju Tomka i schowała się pod łóżko, bo tam przynajmniej nie widziała błyskawic (w obu łazienkach mamy okna, więc nie ma miejsca, gdzie można się bezpiecznie schować). Rano już było po bólu i nawet trochę pospacerowała po mokrej trawie. Została w domu z Becią - mam nadzieję, że będzie OK. Becia okropnie płacze za Sławkiem, a nie chcieliśmy pobudzić sąsiadów i dlatego została w domu...

Link to comment
Share on other sites

Znowu się doliczyć nie możemy ;) Rano jest "kolejno odlicz" po sztuce, bo po imionach się gubimy, i kontrola ile misek stanęło na podłodze. No i musi być nadzór, dopóki nie zjedzą, bo potrafią odgonić jedna drugą i wtedy to już zamęt na całego ile która zjadła, która za dużo, która za mało. Potem czy wszystkie wyszły, czy wszystkie wróciły, kto zostaje na zewnątrz, kto w domu, czy kot zamknięty... A tu na 8 trzeba do pracy zdążyć!!!!!

Nasz najnowszy "nabytek" zaprasza: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228967-Becia-szkieletor-z-lasu?p=19318591#post19318591[/url]

Link to comment
Share on other sites

Hihihihihihihi, ale w sumie nie zazdraszczam tego odliczania - pogubiłabym się, jak nic;)

[quote name='Nutusia']Znowu się doliczyć nie możemy ;) Rano jest "kolejno odlicz" po sztuce, bo po imionach się gubimy, i kontrola ile misek stanęło na podłodze. No i musi być nadzór, dopóki nie zjedzą, bo potrafią odgonić jedna drugą i wtedy to już zamęt na całego ile która zjadła, która za dużo, która za mało. Potem czy wszystkie wyszły, czy wszystkie wróciły, kto zostaje na zewnątrz, kto w domu, czy kot zamknięty... A tu na 8 trzeba do pracy zdążyć!!!!!

Nasz najnowszy "nabytek" zaprasza: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228967-Becia-szkieletor-z-lasu?p=19318591#post19318591[/URL][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...