Jump to content
Dogomania

kerabol i laveta super


marmara_19

Recommended Posts

Kerabol to biotyna i cynk. Laveta - nie znalazłam składu poza informacją ,że to "preparat witaminowy" (bardzo nie lubię gdy nie podają dokładnie składu:angryy:)Na Twoim miejscu nie łączyłabym tego. Raczej jak już to coś z NNKW

Link to comment
Share on other sites

hmm naraize zamowilam te 2 specyfiki.. wiec zaczne od kerabolu.. bo ammy problem z sierscia i skroa poz mianie karmy.. peis ma lupiez i wygryza sie i wylizuje i z tegorobia sie ranki.. jedna sie zagoi to druga tworzy.. wlasnie po zmianie akrmy.. w obecnej karmie nie am zandych dodatkow na ta siersc... dlatego zkaupilam te specyfiki

Link to comment
Share on other sites

Na dolegliwości skórne i problemy z sierścią dobry jest [B]Cirrus pro[/B] i [B]Efa Olie[/B] . Preparaty trzeba stosować przynajmniej dwa miesiące.
Informacje Efa Olie [URL]http://psiraj.pl/sklep/product_info.php?products_id=2866&topSsid=8cb5a487128f7f1a56de0a2d02a38db9[/URL]
Informacje Cirrus pro [URL]http://www.grandecane.pl/product_info.php?products_id=455&osCsid=53e073935bd6ea9271ca0f0b9cc2f48b[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marmara_19']ktos stosowal te specyfiki? my mamy problem ze skora i sierscia po zmianie akrmy.. gammolenu nie kupuje jzu.. cos inengo chce sprobowac.. czy mozna laczyc te 2 preparaty?czy najpierw podawac ejden a po skonczeniu drugi?[/quote]

Stosowałam i jedno i drugie ;) . Tyle, że dostawały to psy nie mające żadnych problemów skórnych (dawałam żeby miały jeszcze ładniejszą sierść). Jedno co mogę powiedzieć to to, że Kerabol jest bez porównania wydajniejszy ;) , co przy dwóch wtedy psach u nas było dosyć odczuwalne. Także z tych dwóch kupowałabym kerabol.

Fajny jest Sheen-UM, polecała nam to wetka z SGGW (alergolog), gdy szukałam sposobu na szybsze odrośnięcie sierści przed wystawą (zdarzył się nam "wypadek" i pies miał golony kark). Tylko że to wyższa półka cenowa (ok. 60zł).

Link to comment
Share on other sites

Stosowałam już Cirrus Pro, Kerabol, Efa Ollie i Gammolen. Cirrus to praktycznie to samo co Kerabol, tylko drożej wychodzi - działa moim zdaniem tak samo. Z kolei z dwóch ostatnich wymienionych preparatów - ja polecałabym Gammolen, bo w naszym akurat przypadku był skuteczniejszy.;)

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Indigo][I][B]Na poprawe siersci i szybszy wzrost polecam BIOSEL-HK wyprobowany srodek na mojej kudłatej psicy ;-) Choroba i srodki farmakologiczne bardzo zniszczyły jej strukture włosa .Od ponad 3 miesiecy stosujemy własnie biosel i jestem bardzoooo zadowolona .Od 3 tygodni dostaje takze tablety wita-wet i pieknie obrasta ;-)[/B][/I][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

ja stosowalam gammolen.. zamowilam teraz ta lavete i kerabol.. nie chodiz mi o jakies odrosniecie siersci itp... bo siersc pies ma fajna z wyjatkeim pewnego "ale", ktore sie pojawilo ptrzy zmianie karmy.. pies z karmy z lososiem zostal przestawiony na karme wysokoenergetyczna ktora nie zawiera zandych dodatkow na siersc.. wiec glownie chodiz mi o zaspokojenie tego glodu skory i siersci na podstawowe wit itp zeby to ladnie funkcjonowalo:)a co za tym idzie zniknie lupiezyk i cala reszta i pies nie bedzie sie podrapywal czy wygryzal siersci.. moze nastepnym arzem kupie tez gammolen tak zeby miec....

Link to comment
Share on other sites

Wiele psow nie toleruje kerabolu ze wzgledow...zapachowych. Tez sie nad nim kiedys zastanawialam, ale to mi go obrzydzilo...
Stosujemy [U]Wita vet - REGENERATOR SIERSCI[/U]- fakt nie za tanie, bo 300 tabletem - cos ponad 100 zl. ale jestem zadowwolona, bo obrasta, wlos zdrowy,blyszczacyi silniejszy.
Sa jeszcze krople wita vetu, ale nie zawieraja "dobrych tluszczow".
Co do owego Bioselk HK - nie uzywalm, ale widze efekty po briardzicy z zuzolandii!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Akurat moja suka nie czuje togo w karmie i wcina, ale kiedyś jej dawałam to z odrobinka a to serka białego, a to kawałeczkiem mięska a to ociupiną paszteciku i wcinała. Wydaje mi sie ze to czego psy nie lubią to może nawet nie być zapach ale gorzkawy smak. Psy podobno nienawidzą gorzkich smaków.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

do ilosci ruchu itp bialka w karmie ejst dobra ilosc;p tu chodzi raczej o sama karme..;/ po dostawieniu ejdnej sie zaczelo troszke.. glownie lupiezyk i siwad pojawia sie przy intensywnym linieniu.. po kerabolu siersciucha wyglada fajnie:) ale linienie dopeiro sie porzadne zaczelo;/ ehhh

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Potrzebuję preparatu na odrost sierści. Mam zamiar zamówić [B]kerabol[/B]. Mam pytanie odnośnie składu, mianowicie ile jest biotyny w Kerabolu? Oglądając skład pisze: "1 kg produktu zawiera: Biotyna 1 500 000 mg, Cynk 11 500 mg" a opakowania sprzedają w pojemmości 20 i 50 ml. Jak przeliczyć kg na ml/litry? Niestety fizyka się kłania...:oops: ale chce wiedzieć, ile psiak będzie zjadać biotyny.

Link to comment
Share on other sites

Ja stosowałam lavete super u mojego psa i dla mnie to super specyfik. Mój psiak miał wygoloną sierść i dostawał to przedewszystki po to żeby mu szybko odrosła. Futerko już dawno odrosło pięknę,gęste. Nadal dostaje lavete futerko nie wypada i jest w bardzo dobrym stanie. Naprawdę polecam.

Link to comment
Share on other sites

Te preparaty potrzebuję dla afgana, na szybszy odrost sierści i przygotowanie do wystaw.Już zamówiłam Kerabol plus Gammolen. Mam nadzieję, że takie połączenie przyniesie pożądany efekt. Wiele osób jest zadowolonych z kerabolu i lavety... każdy z tych preparatów będzie indywidualnie działać na psy, więc i tak muszę spróbować. Z tego względu, że składu lavety super nie umie nigdzie znaleźć :angryy:, postanowiłam wypróbować kerabol.
Jednak w dalszym ciągu, nie wiem :oops: jak wyliczyć ile jest biotyny i cynku w 50 ml opakowaniu? ( miałabym porównanie z innymi preparatami )Jak przeliczyć podany skład w kg na litry?
W kerabolu podobno można zwiększyć dawkę, ale nie pisza o ile i jak długo można stosować.
Po jakim czasie stosowania kerabolu widać efekty?

Link to comment
Share on other sites

moj pies w czerwcu mial usuniety drastycznie caly martwy wlos - jest briardem. Podajemy mu Kerabol ( ale wiem, ze niektore psy jego nie toleruja i wymiotuja) i Efa Oil, a wczesniej preparat z biotyna i cynkiem sprowadzany w zagranicy. Po 8 miesiacach wlos porosl o 10 cm! Stosowalismy i stosujemy tez odzywke regeneracyjna, bo poprzedni wlos byl miekki, a briardy powinny miec tzw. kozi!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

widzę że wielu z was stosowali już lavete super o tym specyfiku dowiedziałam się na wystawie , poradzili mi to właściciele afganki którą znałam od dawna nie widząc jej od dłuższego czasu byłam zachwycona i zdumiona jej włosem właściciele powiedzieli że już po miesiącu stosowania lavety są efekty więc nie czekając kupiłam lavete super i efa oil i botyne dostaje to moja afganka już od 2 miesięcy niestety nie ma choćby najmniejszego efektu... mało tego zaczynam się bać bo dziś moja afganka po ok 6 godzinach od podania lavety zwymiotowała coś w podobie kamyczków malutkich i bardzo inrensywnie żółtych takich jak kolor lavety czy komuś się też tak zdażyło ? jak podajecie lavetę?bez wody bo ja daje jej na miseczce osobno od jedzenia i ona to lubi bo sama sobie ją liże może nie można podawać bez wody????

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...