Jump to content
Dogomania

WORLD DOG SHOW 2013 -Węgry/Budapeszt/


krzysio

Recommended Posts

Chcę wycofać psa i dostałam następującą odpowiedz.


so sorry, but we can't change or delete any dogs what entered for the show. This rules in entry system, when you enter your dogs you accept this. So sorry again. best regards Show Office

czy to jest zgodne z regulaminem psich wystawa, skoro termin zgloszen jest jeszcze ,,,

Link to comment
Share on other sites

Też mam problemy z tym systemem więc zapłaciłam przelewem i wypełniłam druk z ulotki WDS, jutro spacerek na pocztę.
Czy te osoby, które wysyłały listem zgłoszenie w jakiś sposób otrzymały potwierdzenie, że wszystko jest okej?
Dziękuję z góry za odpowiedź :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']Też mam problemy z tym systemem więc zapłaciłam przelewem i wypełniłam druk z ulotki WDS, jutro spacerek na pocztę.
Czy te osoby, które wysyłały listem zgłoszenie w jakiś sposób otrzymały potwierdzenie, że wszystko jest okej?
Dziękuję z góry za odpowiedź :)[/QUOTE]
Tak- ja wysyłałam poczta i dostałam potwierdzenie eamilem,ale troche trawało zanim je przysłali

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tascha']Tak- ja wysyłałam poczta i dostałam potwierdzenie eamilem,ale troche trawało zanim je przysłali[/QUOTE]
Możesz podać dokładny adres?:-)
Bo ja nie wiem który na kopercie napisać, a skoro dostałaś potwierdzenie, to Twój był dobry;-)
Ja mam takie:
[B]MEOE
H-1194 Budapest, Hofherr A. u. 38-40.
Hungary[/B]

I drugi - różni się malutkim szczegółem:
[B]1194 Budapest, XIX. kerület, Hofherr Albert u. 38-40.[/B]

Link to comment
Share on other sites

Wysłałam dziś pocztą tradycyjną, bo mi online na stronie Węgrów krzyczało, że nie opłacone. Mój bank już dawno przysłał mi potwierdzenie, że kaska zeszła z konta.
Wróciłam z poczty, a tu potwierdzenie online właśnie przyszło:lol: Tak więc mam chyba 200% pewnosci, że wszystko będzie ok:lol:

Link to comment
Share on other sites

chętnie, ale musze być na piątek ( boksery ), wiec wyjazd w czwartek. A do tego musze się na sobote przemiescic prawie 70km od Budapesztu do Felsőlajos - ATIBOX. Jeszczę myśle... jak nic nie wykombinuje to może własnym samochodem pojade... :(

Link to comment
Share on other sites

A jeszcze dodam, że gdyby nie portal doglle to w ogóle bym się nie zarejestrowała - do tej pory nie mam maila zwrotnego potrzebnego do rejestracji na stronie WDS. A przez portal doglle poszło na szczęście. Tylko mam pytanie - mam oczekiwać jakiegoś potwierdzenia pocztą?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='simbik'][SIZE=4]Przedłużyli termin do 22 marca :-)[/SIZE][/QUOTE]
No i nie wiem, czy się cieszyć z tego. Miałam nadzieję, że jutro już człowiek się pogodzi z tym, że go nie będzie na WDS, a odpadnie duży wydatek (przynajmniej dla mnie duży).
A tak, znowu zagwozdka i bicie się z myślami.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...