Jump to content
Dogomania

Barry z Lublina, znalazł bezpieczeństwo i wspaniały dom u boku Zosi!


supergoga

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Zosia4']Tiger - a Barry tylko gotowane tak jak mi mówiłaś ? Może jakaś specjalistyczna karma dla tego typu schorzenia ?

No i przypomniało mi się. Aparat pożyczyłam i będę miała dopiero w piątek. A przecież dokumentacja musi być.[/quote]


aparat wezmę oczywiście ....:)

Jest secjalna karma wątrobowa - Royala - bardzo dobra podobno , ale Barry za nic nie chce jeśc suchego :(

Jutro jeszcze porozmawiam z panią wet odnośnie diety ......
Do tej pory mówiłą, że białe mięso drobiowe (filety z piersi ) , z marchewką i ryżem ........ale to potwornie drogo wychodzi i na dłuższą metę nie da rady :(
Jutro dowiem się wszystkiego ......

Link to comment
Share on other sites

No co tam ciotki - śpicie czy jak ? Ja to pewnie dziś nie usnę.

A gdzie gratulacje dla mnie, że będę miała Barriego ? :mad:
To, że jestem wielka i "żem" anioł to już dawno wiem ;) . Ale gratulacji to nikt nie raczy ? :mad:

Miałam nosa żeby skosić dzisiaj swoje "łąki", bo przynajmniej teraz ogród wygląda na jako tako zadbany ;) .

Link to comment
Share on other sites

A dziękuję, dziękuję :loveu: .

Wybaczcie ale ja zazwyczaj mam dość duże poczucie humoru co może być opacznie zrozumiane. A tak w ogóle to jestem skromną małą Zosią ;) .

Niemniej jednak uważam, że trzeba się cieszyć, a tu jakoś tak smutno i łzawo.

Hej - kto pierwszy rano wejdzie na ten wątek ma się cieszyć, bo jak nie to - :mad: .

Link to comment
Share on other sites

wielkie [SIZE=7][COLOR=Red]gratulacje[/COLOR][/SIZE] też ode mnie:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Witam - fajnie, że się cieszymy. Neris - Ty masz jak najbardziej prawo żeby sę cieszyć.
A podskoki też mogą być - jak najbardziej.

No cóż - jak siedziałam po nocy nie mogąc spać i pisałam różne "gupoty" - to musiałam swoje odespać i to aż do 10.00 (co mi się prawie nie zdarza).

Trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę u weta i w ogóle za całokształt.

Link to comment
Share on other sites

Zosia ja też się bardzo cieszę...
Z tymi gratulacjami to się wstrzymam..Hym...Barry jest charakterny do obcych, zawsze taki był ale jak się oswoi nie ma lepszego psa...
Jest bardzo posłuszny...I mądry...
Czy pieniążki wpłacać na ANF? Z dopisekiem Bary czy na jakieś inne konto? Czy można do ręki?

Link to comment
Share on other sites

czy coś już wiadomo ?? czy Bary pojechał do weterynarza ?? a zamierzacie mówić właścicielom, że on już do nich nie wróci ?? bo ja bym im NIC nie powiedziała, nie zasłużyli na to !!!!!!

czekam niecierpliwie na wiadomości !!!! i 3mam kciuki

Link to comment
Share on other sites

już jesteśmy po wizycie ......

i jest chyba najlepiej jak mogło być .....:)

Barry przytył ponad 3 kg !!!!!:multi:

Wetka po zbadaniu go i oględzinach stwierdziła, że z wątrobą czasem tak jest, że na początku wyniki idą w górę , a potem - przez ok. 3 tygodnie spadają stopniowo .....

Rzeczywiście Barry dziś wyglądał lepiej i wyraźnie lepiej się czuł ...:)
Jechał z nami w samochodzie bez kagańca i u pani wet po badaniach też zdjełyśmy mu kaganiec i wszystko było ok :)
Barry warczy gdy go się podnosi .np. na stół do badania , lub przy wnoszeniu do samochodu (bo sam nie chce wchodzić ) i wtedy tylko ma zakładany kaganiec .....

Leczenie będzie polegało głónie na diecie - ryż + drób bez skóry +marchewka.......3 razy dziennie nieduże porcje ....
Z leków tylko essentiale 2 x dziennie po 2 tabletki .

Za trzy tygodnie ok. 14 lioca należy powtórzyć mu badania wątrobowe - ALAT , ASPAT i Fosfotazę......

Niestety dr nie pozwoliła podać mu nic uspakającego na podróż , bo wszystkie tego typu leki obciązają wątrobę , więc Barry będzie musiał jakoś znieśc tę podróż ....a my z nim ........

No i teraz wiadomośc najważniejsza :

[B]Wyjeżdżamy dziś ok. 23- ciej z Lublina - tak żeby być u Zosi na rano .....:)[/B]

Zosiu.....chyba będziesz musiała wstać troszkę wcześniej jutro .......to znaczy wcześniej niż dziś ......

Jedziemy przez Radom , Łódź , Poznań - podobno trasa nie jest zła ..... Najgorsza ,i najdłużej będziemy jechać z Lublina do Łodzi , bo u nas na wschodzie to autostrad ni ma :shake:

Wszystkich dogomaniaków prosimy o kciuki , żebyśmy szczęśliwie dojechały i żeby Barry jakoś zniósł tę podróż .............

Jestem taka szczęśliwa :), on dziś zachowywał się zupełnie inaczej .......był grzeczny i nawet merdał ogonkiem , u wetki, po badaniach , gdy jeszcze rozmiawiałyśmy , ja siedziałam w kucki , a on podszedł do mnie i ............ podał mi łapę ....... i polizał po ręce ........

On wie ........
On czuje .......
Tylko skąd ?!

Link to comment
Share on other sites

To świetne wiadomości, że tak szybko jedziecie z Barym do Zosi i no że Bary ma się lepiej...:multi:
Cieszę się bardzo....Odetchnę z ulgą jak już tam dotrzecie i Bary będzie bezpieczny, nareszcie bezpieczny w kochającym domu...

Link to comment
Share on other sites

Zosiu, nie jestem TeleTubisiem ale naprawde Cię kocham.
I mam pytanko, czy ja tez moge się cieszyć?

A Barry Cie nie zje, będzie Cię kochał jak głupek - zobaczysz. Bo gdzie mu lepiej będzie.

Dziewczyny, tak jak pisałam, jeśli potrzebne metowe wsparcie - w Poznaniu, jestem do dyspozycji: 609 601 362.

Trzymam kciukasy, czekam niecierpliwie na wieści.
Zmieniam tytuł - i Barry - wszystkiego dobrego na drodze do nowego, wreszcie własnego cudownego zycia.

Hurra wielkie dla ZOSI!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Mam taką cichą nadziję, że mnie nie zje :evil_lol: .

Byłam teraz na zakupach wracając od mojej mamy z imienin. Kupiłam coś na śniadanko dla dziewczyn strudzonych podróżą, no i oczywiście piersi kurczacze dla mojego nowego psa.

No i tradycyjnie nikt z moich domowników nic nie wie, że to już za kilkanaście godzin będzie w domu nowy pies. Mój TZ wie jedynie, że rano przyjadą dwie moje koleżanki z Lublina.

Nawet nie wiem co powiem na ten temat ..................

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...