Jump to content
Dogomania

Boksia Tina-Sonia już skończyła tułaczkę, ma nowy dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


mycha101

Recommended Posts

  • Replies 289
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

U Soni wszystko dobrze:lol: Myślę,że w przyszłym tygodniu już się wszystko okaże i będzie mozna sprecyzować kwestie guzu i oczka.Maść i krople na oczko nie podziałały,więć chyba jednak potrzebny będzie zabieg:(Wg mnie Sonia trzyma się dobrze.Ma humor,zrobiła się z niej juz mala kuleczka,więc chyba tym razem wet juz konkretnie postanowi,co dalej,no bo po co tyle czekać.Jedyne,co mnie martwi,to to drapanie.Kurcze,no nie mogę wyłapać,czego to jest kwestia.Jak na moje oko u Soni z sierścią wszystko dobrze,no a jak pytam sie weta,no to nic nie stwierdza:(Gryzie sobie przede wszystkim sierść na łapkach.Myślałem,że obgryza sobie paznokcie,ale juz wiem,że nie.W każdym razie gryzie je sobie coraz mocniej i naprawde mnie to martwi.W poniedziałek przycisne weta,że trzeba jakos na to zareagować,no bo w moich oczach to nie jest normalne.A co Wy o tym sądzicie?Robi to zawsze w tych samych miejscach,ale przede wszystkim na łapkach.

Link to comment
Share on other sites

Tak, jak Ci mówiłam - często są to objawy jakiejś alergii - może być na jakiś składnik pokarmu. Wspominałam Ci, że sprawdza się to najczęściej metodą prób i błędów (dodając, odejmując jakiś składnik jedzenia i obserwując), można też wykonać testy.
Powiedz mi, czy skóra jest tam zaczerwieniona? Czy to jest "wycieranie" i wygryzanie na łapach, palcach? Dalej drapie się pod "pachą"?
Zapytaj porządnie weta, skonsultuj się z Popielem (pokazywałam Ci go ostatnio, prawdopodobnie wtorki, piątki tam urzęduje) - to dermatolog, może coś wymyśli.
Na konsultację w sprawie oka poszłabym do Kiełbowicza - znajdziesz go na nieszczęsnej chirurgii albo na ulicy Karłowicza (prywatny gabinet) - to tylko konsultacja, więc możesz iść na chirurgię, tylko konkretnie się dowiedz, kiedy przyjmuje i kategorycznie domagaj się, żeby on osobiście się Wami zajął (możesz nakłamać, że Cię ktoś z interny wysłał...).
Jeśli chodzi o sterylkę, to trza się umówić z Rakiem -daj znać, jak dziewczyna będzie gotowa i postaram się nagrać jakiś termin.

Na raize to tyle :)
Będę się odzywać :)

Marzena Cię pyta, czy mogą na to wpływać czynniki zewnętrzne, czyli alergia na jakieś "pyłki" :)

Link to comment
Share on other sites

Nie ma tam nic czerwonego...I rzeczywiście wygryza sobie tylko łapki.Już rozmawiałem z Joaaa,ze może to grzybica paznokci,ale też tak to nie wygląda.Co do jedzenia,to póki co zaobserwowałem,ze paradoksalnie najgorzej na nią działa ryż:-o Dziwi mnie to bardzo.Hmm...No rzeczywiscie jest tak,ze przede wszystkim wygryza te łapki po spacerach.No ale nic tam nie ma po spacerach.Hmm...W poniedziałek idę szukać odpowiedzi na to;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jakubekk']I rzeczywiście wygryza sobie tylko łapki.[/quote]


jesli obgryza sobie paluszki to moze tez byc bol stawow, albo wynikajacy po prostu z wieku, albo z tego ze nikt nigdy nie dbal o jej pazurki - jesli cale zycie miala przerosniete to lapki byly przez caly czas w nienaturalnym polozeniu i stad w koncu trwale i bolesne zmiany. A na stawy - Arthroflex :)

Link to comment
Share on other sites

Spróbujcie się skonsultować z Popielem. Cholernie gorzko mu ufam.

Adamie/Jakubku - również na początku tygodnia będę na AR, więc możliwe, że się spotkamy w gabinecie (najprawdopodobniej będzie to wtorek).

ps. Marzeno, Zuzeł będzie nasmarowany masłem jak zwykle. Tylko do domu przyjedź, bo pracę zmieniłam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...