Jump to content
Dogomania

Max-Katus w DT brak środków(dług 1612,80zł)Prosimy o pomoc, psiak ma 1 deklarację.


Annaa4

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 207
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

UWAGA! UWAGA!
[SIZE=5][COLOR=#008000]Max ma dom!
[/COLOR][/SIZE]Zamieszkał niedaleko mnie, (więc na pewno wproszę się na kawę), u starszej pani, która mieszka sama, ale odwiedza ją spora rodzina. Dowiedzieli się o Maxusie drogą pantoflową, sąsiad sąsiadowi itd. Mieszka na dużym, ogrodzonym podwórku z tym, że na podwórku są koty, które Max na razie ściga i szczeka na nie, ale mam nadzieję, że ich nie zje i się przyzwyczają do swojej obecności.
Cieszę się bardzo, że po tak długim czasie wreszcie ma swój dom, ale dzień kiedy go tam zostawiałam był straszny, Max tak za mną patrzył, szczekał, stał na dwóch łapkach, prosząc abym nie odchodziła, bardzo mi go było żal. Sądziłam, że pies w kojcu, na podwórku to się tak mocno nie zżyjemy, a tu jednak ciężko było. Całą noc spać nie mogłam, a kiedy Rudzia zaszczekała to mnie "coś ściskało", że ona sama została, a Max tam sam w obcym (jak na razie) miejscu. Ciężkie te rozstania.

Link to comment
Share on other sites

Ogromnie się cieszę!!!!! :):):)
rozstania zawsze są trudne - ja jak zawoziłam Duszką od Nutusi do nowego domku też beczałam - a Dunię znałam tylko ze spotkań u weta i kilka razy u Nutusi - wiec nie wybrażam sobie co muszą przeżywać osoby które się psem opiekowały :(
ale pocieszająca myśl jest taka - że W KOŃCU U SIEBIE :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...