Jump to content
Dogomania

Za stare na miłość??? Staruszki ze Schroniska w Dalabuszkach czekają na cud!


Recommended Posts

  • Replies 885
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cioteczki, sory :) ale może?........
[INDENT] [B][SIZE=4]KOCHANI!!! PILNIE POTRZEBNY TRANSPORT Z GDAŃSKA DO ŁOWICZA DLA JAMNIKA TROTYLKA!!!
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/237271-%E2%99%A1%E2%99%A1%E2%99%A1-Jamnikowaty-TROTYLEK-bez-oczka-kopniaki-i-bicie-to-by%C5%82o-jego-%C5%BCycie-POMOCY-%E2%99%A1%E2%99%A1%E2%99%A1?p=20245313#post20245313"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...3#post20245313[/URL][/SIZE][/B]
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Basiu, zrobiłam dzisiaj Lence zestaw prawie 30 ogłoszeń, tych standardowych u mnie, linki powinnaś mieć na mailu, ale nie mogę ich wkleić tutaj, bo mam je na drugim komputerze, z którego nie mogłam się dzisiaj cały dzień i nadal nie mogę zalogować:shake:

Edit: Basiu, napisz do Ciotki, która zamieściła posta i ostrzeż schronisku przed tą babą : [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/183865-Czarne-Kwiatki-czyli-na-kogo-warto-uważać/page70[/url]

Edited by paula_t
Link to comment
Share on other sites

Pani napisała, że ma chore dziecko i dużo pracy, ale postara się przyjechać w ten weekend.
Sam Rufus robi małe postępy. Przytył, zaczyna interesować się tym, co się wokół niego dzieje. Wczoraj widziałam, że biegał sobie truchcikiem w kojcu. Pewnie, żeby było mu cieplej. Nie sądziłam, że w ogóle na coś takiego go stać. Niestety, do ludzi ciągle jest bardzo nieufny.. :placz: :(

Link to comment
Share on other sites

Witam ciepło:lol:
będę trzymała kciuki, żeby pani to była ta PANI! żeby wiedziała/rozumiała że u Rufuska to tylko stan przejściowy! że po tym co przeszedł to nie ufa ludziom, lecz wystarczy .... dać mu DOM!!!! i będzie... po prostu, członkiem rodziny:lol:!...
Mizianka dla futerek:lol:!...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anica']Witam ciepło:lol:
będę trzymała kciuki, żeby pani to była ta PANI! żeby wiedziała/rozumiała że u Rufuska to tylko stan przejściowy! że po tym co przeszedł to nie ufa ludziom, lecz wystarczy .... dać mu DOM!!!! i będzie... po prostu, członkiem rodziny:lol:!...
Mizianka dla futerek:lol:!...[/QUOTE]

Strasznie dziękuję za tak ciepłe słowa! :loveu: Bardzo bym chciała, aby to był właśnie TEN dom..

Dziś posiedziałam troszkę w kojcu Rufusa. Chodził sobie w kółko obok mnie. Widać, że biedak spędził całe życie na łańcuchu.. :( Mimo tego, że pewnie strasznie się mnie bał, po chwili chodził tuż koło mnie. Pozwolił się delikatnie głaskać po grzbiecie. Jednak kiedy przybliżyłam rękę zbyt blisko jego głowy, momentalnie odwracał ją ze strachem.. Jednak nie próbował mnie ugryźć. Dopiero po jakimś czasie podszedł i powąchał moje ręce. Będzie potrzebował sporo czasu i cierpliwości.. Nie chcę krakać, ale wydaje mi się, że ta zainteresowana nim rodzina jednak nie podoła.. Myślę, że jeśli w ogóle się jeszcze odezwą, to nie zdecyduję się na niego.. On potrzebuje strasznie wyrozumiałego domu, bez dzieci najlepiej, w szczególności takich wszędobylskich malców. Potrzebuje spokoju i ciszy na te swoje ostatnie chwile.. Można liczyć tylko na cud..


Edit.
Ciocie, utworzyłam Rufuskowi wydarzenie na fb. Bardzo proszę o pomoc w rozsyłaniu i udostępnianiu!
[URL]http://www.facebook.com/events/148817088605794/?context=create[/URL]

Edited by Basieńka1997
Link to comment
Share on other sites

Basiu, zmieniłaś tytuł i główkowałam przez chwilę, dopóki nie weszłam na wątek co to mi się pojawiło w subskrypcjach i czy znowu dogo szaleje :D

Biedny psiak, co on musiał przejść, skoro tak się boi człowieka, jego dotyku :( Być może ta Pani się nie zdecyduje na niego, ale będziemy walczyć o Rufuska. To piękny psiak, taki kudłacz, więc ludzie na pewno będą zwracać na niego uwagę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Basiu, zmieniłaś tytuł i główkowałam przez chwilę, dopóki nie weszłam na wątek co to mi się pojawiło w subskrypcjach i czy znowu dogo szaleje :D

Biedny psiak, co on musiał przejść, skoro tak się boi człowieka, jego dotyku :( Być może ta Pani się nie zdecyduje na niego, ale będziemy walczyć o Rufuska. To piękny psiak, taki kudłacz, więc ludzie na pewno będą zwracać na niego uwagę.[/QUOTE]

Muszę się wreszcie zabrać porządnie za ten wątek bo strasznie go zapuściłam.. Pierwsze posty już dawno nieaktualne.. :) Tytuł też wypadało zmienić, w końcu dwie z trzech staruszek już dawno grzeją dupcie w swoich domkach. ;) Przepraszam, że tak Ci namieszałam.. :roll:

Nie chcę sobie nawet wyobrażać przez co ten psiak musiał przechodzić.. :( Zaraz dodam go na wątek kudłaczy w potrzebie. Przypomniałam sobie o nim dzięki Twojemu postowi. Całkiem wyleciało mi z głowy, że istnieje.. :oops:

Link to comment
Share on other sites

Widzisz Basiu, Rufusek już pozwolił się dotykać! to naprawdę bardzo wiele!... przecież nie wiemy co on przeszedł? każdy ... po traumatycznych przejściach, pozostaje z raną ,która się kiedyś zabliźni... a jak szybko? i jak trwale?... na to pytanie, chyba nie ma odpowiedzi????.......
...jedno wiem na pewno!!! Psy w swojej ... mądrości? instynkcie samozachowawczym?... obojętnie jak to nazwiemy?!... po prostu czują/wyczuwają ... nastroje i uczucia....i jak nie ma Miłości... to nic z tego nie będzie!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basieńka1997']Jutro z samego rana odwiedzam nasze staruszki. Wymiziać psiaczki od kogoś? :)[/QUOTE]

Bez najmniejszych wątpliwości! Wycałuj, wymiziaj, wykokosz na wszystkie strony:loveu:
No i może jakieś zdjęcia nam Ciotka w prezencie przyniesie?:oops:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...