Jump to content
Dogomania

Ratunku! Lupus zaginął Radzymin i okolice..........


auraa

Recommended Posts

Dziś rano Lupus wyraźnie szykował się na spacer ale niestety nie mogę przyzwyczaić
go do codziennego wychodzenia poza teren :shake: psiaki mają wybieg ok 500m2, z którego każdy korzysta przez kilka godzin dziennie.
Parę dni temu przyjechał nowy psiak w podobnym wieku co Lupus - oszczekuja sie nawzajem i
raczej się nie zaprzyjaźnią.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 674
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Niestety telefonów brak :shake:.
W weekendy lansuję Lupuska jak mogę na konstancińskiej ścieżce zdrowia, gdzie można spotkać
wielu spacerujących. Lupus się podoba , nawet wczoraj jedna pani zainteresowała się nim ale nie
jestem przekonana czy to byłby dobry dom akurat dla niego.
Dziś spotkaliśmy na spacerku moja dawną podopieczną Pusię, która właśnie w ten sposób znalazła
super domek. Pusia podbiegła, żeby sie ze mną przywitać, a Lupus początkowo zesztywniał, zjeżył się
ale po chwili zaczął nieśmiało machać ogonkiem.
Zrobiłam parę fotek ale nie wiem kiedy wyrobie się ze wstawieniem.

Link to comment
Share on other sites

No to czekamy na zdjęcia!
Wczoraj byłam na Lupusowej wsi. Niestety zaczęło padac i nie poszłam zobaczyć co z sunią.Wiem, ze śpi pod wanną na pustej działce. tylko co dalej?
Za to mam do oddania młodą koteczkę: buro- złoto-białą o bursztynowych oczach. Znajoma, która ją wypatrzyła na razie ją oswaja i dokarmia. Z oswajaniem już prawie ok. Natomiast martwi mnie, że kotka bardzo dużo pije. Przed sterylizacją trzeba jej będzie zrobić badania.
Szkoda, że nikt się Lupusem nie interesuje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...