Jump to content
Dogomania

Ratunku! Lupus zaginął Radzymin i okolice..........


auraa

Recommended Posts

  • Replies 674
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Do mnie niestety nikt nie dzwonił :shake:.
Wychodziliśmy na smyczy na parę minut poza posesję, Lupus był wystraszony ale ładnie szedł, trzymał sie blisko. Bał się oszczekującego nas z za ogrodzenia z maleńkiego pieska.
Muszę kupić Lupusowi mocną obrożę bo ta którą teraz ma nie jest godna zaufania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='auraa']Chyba cisza. Ani pani Krystyna ani Gajowa nic nie mówią. Może wstaw nowe zdjęcia?[/QUOTE]

[quote name='*Gajowa*']Do mnie niestety nikt nie dzwonił :shake:.
Wychodziliśmy na smyczy na parę minut poza posesję, Lupus był wystraszony ale ładnie szedł, trzymał sie blisko. Bał się oszczekującego nas z za ogrodzenia z maleńkiego pieska.
Muszę kupić Lupusowi mocną obrożę bo ta którą teraz ma nie jest godna zaufania.[/QUOTE]

szkoda, że nit się nie odezwał,.

Auraa, ja zrobię nowe ogłoszenia z tymi fotami. Od przybytku głowa nie boli;)

Link to comment
Share on other sites

Kur nie mamy w pobliżu :shake: ale koty za ogrodzeniem bardzo Lupusa interesują, nawet podgryza siatkę
żeby sie do nich przedostać.
Lupus całkiem ładnie chodzi na smyczy :lol: dzis zrobiliśmy dość długi spacerek pobliskimi uliczkami.
Spotkaliśmy młodą labradorkę , której Lupus w pierwszej chwili się bał ale strach szybko minął i psiaki
miały ochotę sie bawić.
Próbowaliśmy też wsiadanie do samochodu ale się poddałam, niestety smakołyki nie zadziałały.
Chciałam go włożyć troche na siłę ale wił się jak wąż i odpusciłam, a planowałam jutro szczepieni
p/wściekliźnie w przychodni weterynaryjnej.

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://img831.imageshack.us/img831/3936/20120512055.jpg[/IMG]
[IMG]http://img208.imageshack.us/img208/7741/20120513060.jpg[/IMG]
[IMG]http://img214.imageshack.us/img214/4893/20120513061.jpg[/IMG]
to jest bezdomna, przerażona sunia, która czeka na pomoc. Ktoś kombinował aby jej dać zastrzyk hormonalny ale nie wiem, czy się udało, bo ona ucieka przed ludźmi. Co robić?
Pani Krystyna nie poprosi o pomoc ale wiem, że jest jej ciężko utrzymać w hotelu Lupusa. Leczyć Groszka i obojętnie patrzeć na tą suczkę.

Link to comment
Share on other sites

Lupuskowi zrobiła sie mała, mokra ranka na karku, która się powiększa. Prawdopodobnie
to sprawa alergiczna ale chciałabym, żeby zobaczył to wet.
Niestety Lupus za nic nie daje się zapakować do samochodu, wczoraj próbowaliśmy
chyba z godzinę i nie wyszło :shake:, obydwoje byliśmy bardzo zmęczeni. Przemywam mu to miejsce kilka razy dziennie , powinno być ono jednak wygolone żeby dobrze oczyścić ale jak to zrobić jednoosobowo ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...