Jump to content
Dogomania

Ratunku! Lupus zaginął Radzymin i okolice..........


auraa

Recommended Posts

  • Replies 674
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Proponowałem pomoc z fb,prosiłem o odzew,czy tez podanie linku do wydarzenia Lupusa,bo pamiętam,że było.Przynajmniej jakieś wsparcie finansowe by się na pewno pojawiło.Nikt sie nawet nie zająknął,choć jak widzę teraz Gajowa jednak zauważyła.Teraz niestety nie organizuję eventów,bo potrzebujących lawinowo przybywa a to jest czasochłonne zajęcie.Nie wspomne,że niedoceniane,bo doczekałem się kilka razy w nagrodę za udany event stwierdzenia,że ja nic nie robie,tylko wymądrzam się zza klawiatury więc odpuściłem...U naszego kochanego Roja w kilka osób udało sie nam tak ludzi porwać za serducha,że wspomogli na kwotę kilkunastu tysięcy złotych,więc i u Lupusa parę złotych może by wrażliwi Ludzie wpłacili na karmę.Można też poprosić Skarpetę Owczarkową,najlepiej napisać do DONnki albo Egradski w tej sprawie.Może wspomogą Lupusa.Jest tyle spraw owczarkowych,że nie dziwcie się,że nikt tu sam nie przybiegnie...Za dużo tego:shake:

Edited by wolf122
Link to comment
Share on other sites

wolf 122, chyba przeoczyłam Twój post. Moja wina:-(. Nie wiem co robić. Zapraszałam ale odzew był niewielki, bo psu krzywda się nie dzieje. Zresztą sam wiesz jak to wygląda. Moim zdaniem stukanie w klawiaturę jest bardzo wazne. Tym sposobem sama pomogłam w znalezieniu domów kilku psom, które widziałam jedynie na zdjęciu.

Link to comment
Share on other sites

Niczyja wina,tak się złożyło i już.Muszę stopnąć,bo za każdym razem jest to ostatnie wydarzenie a potem i tak są kolejne.U owczareczki Zojki ze szczeniolem też już prosiłem DONnkę o pomoc,bo nie chcę kolejnych eventów.Jest to przykre ,bo odmawiam psiakowi i komuś kto liczy na pomoc ale moje psy też chcą mnie dla siebie....Może jesienia będę aktywniejszy,jedyne co mogę doradzić to może Ekiana będzie chciała się podjąć?Ewentualnie w miarę mozliwości i czasu pomogę Lupuskowi i będę wspomagał event.

Link to comment
Share on other sites

Wiesz tu nie chodzi o samo zrobienie,bo to jest w sumie szczegół ale przy tym trzeba siedziec i pilnować.Bez aktywności nie ma efektów dlatego teraz trzeba robiąc event najlepiej się posiłkować kilkoma osobami.Event nie aktywny spada po prostu.Jak na kiermaszu:roll:

Link to comment
Share on other sites

On chyba ostatnie ogłoszenia miał w maju? Na dogomani nie znajdzie domu, ani licznie przybyłe cioteczki mu w tym nie pomogą.
Wykupię mu pakiet ogłoszeń. Napiszę nowy tekst. Zgadzacie się?

[B]Lupus – dobry wilk do adopcji[/B].
Lupus to piękny mieszaniec owczarka niemieckiego o wilczej urodzie. To młody, roczny pies. Został porzucony przed wakacjami. Jego losem zainteresowali się wrażliwi na psią krzywdę ludzie, którzy umieścili go w hotelu dla psów.
Okazało się, że Lupus oprócz niesamowitej urody posiada wiele zalet. Jest łagodny w stosunku do innych psów, chętnie się z nimi bawi, zwłaszcza z suczkami. To jeszcze takie duże psie dziecko, które szybko się uczy. Jest posłuszny, ładnie chodzi na smyczy, uwielbia spacery, jest spokojny w samochodzie. Jak każdy owczarek jest skoncentrowany na człowieku, szuka jego towarzystwa, ufa mu bezgranicznie i zrobi dla niego wszystko.
Czy znajdzie się Ktoś, dla kogo Lupus mógłby stać się najwierniejszym z przyjaciół? Kogo ten wspaniały pies mógłby wreszcie obdarzyć swą bezgraniczną miłością, miłością owczarka niemieckiego?
Pies jest gotowy do adopcji, zdrowy, zaszczepiony i odrobaczony. [FONT=&amp]Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej[/FONT].
[FONT=&amp]kontakt:
[/FONT] Krystyna - 602134303 mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
Marta - 604400598 mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
Rela - 609677067

Edited by betka
Link to comment
Share on other sites

Lupus jest zafascynowany nową koleżanką Azą[IMG]http://i893.photobucket.com/albums/ac133/Mrozz/Aza04.jpg[/IMG]
stale jest przy niej
[IMG]http://i893.photobucket.com/albums/ac133/Mrozz/Aza3.jpg[/IMG]
coś do niej przemawia
[IMG]http://i893.photobucket.com/albums/ac133/Mrozz/Aza02.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...