Jump to content
Dogomania

Szkolenie Zwiąkowe w W-wie 27 marca 04


lucyper

Recommended Posts

[...] niestety przerwaliśmy, bo wyprowadziliśmy się pod Warszawę i mamy trochę daleko nad jeziorko Czerniakowskie (mieszkamy w okolicach Jabłonny).

Pozdrawiam przyszłą krajankę ;-) Właśnie jestem w trakcie przeprowadzania się do Jabłonny. I przymierzam się do pójścia na szkolenie ZK, ale w Legionowie. Bo w Legionowie też jest oddział. Dzwoniłam wczoraj - zajęcia rozpoczynają się 27 marca i odbywają się w soboty i w niedziele po ok. 2 godz.

Przy okazji zapytam. Czy ktoś chodził może na szkolenie w Legionowie i może parę słów o nim napisać?

Pozdrowienia

Dorota

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dorotak,

ZK w Legionowie bardziej mi pasuje - bo bliżej. Nie miałam pojęcia, ze jest tu oddział. Spróbuję się czegoś więcej o nich dowiedzieć.

Wind,

Poza przeprowadzką, drugą przyczyną przerwy w szkoleniu była też niechęć Chipa do warowania na mokrym podłożu, a w listopadzie i grudniu chlapo-ciapa jaka była na ziemi skutecznie przeszkadzała w chodzeniu przy nodze, siadaniu i warowaniu na komendę. Chip robił wszystko aby błocko ominąć (oczywiście jak się rozbawi to mu błotko nie przeszkadza). Mebli sosnowych już nie, przerzucił się na pyszną drewnianą budę (dostał własne M1, w którym może się schronic jak my jetseśmy poza domem). A tak w ogóle to sie zrobił wielki pies (62 cm i ok. 38 kg) tylko rozumek ma szczeniaka (wszak ma tylko 9 m-cy)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Przy okazji zapytam. Czy ktoś chodził może na szkolenie w Legionowie i może parę słów o nim napisać?
Napisz na priv do Gosi - o ile pamiętam, to ona działa w Związku w Legionowie, więc może coś będzie wiedziała i o szkoleniu.
Link to comment
Share on other sites

Ja też myślę uczestnictwie w tym szkoleniu, ale niestety co drugą niedzielę nie będę mogła się na nim pojawić i zastanawiam się czy przez to nie opuszczę zbyt wielu zajęć.

Zajęcia są 3 razy w tygodniu. Jeśli więc co 2-gi tydzień opuścisz 1 dzień, to chyba niezbyt dużo? :D

Link to comment
Share on other sites

Fasolka :lol:

nie ma granicy...tyle, że za młodu szybciej się uczy nasza pociecha. Mój ma 22 miechy i dopiero teraz z nim idę. Wprawdzie sama go uczyłam od szczeniaka ale chcę zdać PT1 więc musze podszliwować co nieco.

A ile ma twoja pociecha?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...