Jump to content
Dogomania

KRAKÓW NAJLEPSZE DOMY JUŻ SĄ!!! Dosia i Mimi i Ramzes Z LIGOTY juz w domach!


kiwi

Recommended Posts

  • Replies 823
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kiwi u mnie tez jedem szampon specjalistyczny no i kasa na leczenie ze składek, więc jak co to przyjeżdżajcie po drodze !! jest a u ciebie karty adopcyjne no i

Link to comment
Share on other sites

trzej muszkieterowie byli dzisiaj na gruntownych ogledzinach.

[B]Malenka Mimi[/B] ma ropne zapalenie skory - wyglada to jak obdarty z naskorka kawalek pod szyja, dostala na to zastrzyki, trzeba ja obserwowac jak czesto sie drapie, smarowac hexodermem i oczywiscie kapiel jak najbardziej. dostala tez stronghold na pasożyty.
to mlodzinka, 2 latka najwiecej, cichutenka - to jest taki piesek, ze ktos [B]nie zauwazy zupelnie ze ma ja w domu[/B]- bedzie przycupnieta na kolankach sie cichutenko tulic. jest bardzo spiaca, zasypia na siedzaco, oj nie miala ona łatwego zycia wsrod niemal 200 psow :(

[B]Ramzes[/B] ma skore w najgorszym stanie, tak bardzo go swedzi ze w amoku drapania szczeka na czesci swojego ciala bo tak sie zlosci na to swedzenie.
Nogi wyłysiałe, wydrapane, cala skora w strupach, mamy nadzieje ze to tylko uczulenie na pchły, bo biegaja jak ruskie czołgi, i jeszcze troche nużenca. dostal zastrzyki, stonghold i ma zalecone kapiele. bedzie jak ale dalej sobie z tym poradzimy, to nie wiem jeszcze nie ma planu...
Ramzes zostanie wykastrowany hurtem z dziewczynami.

[B]Dosia[/B] - w ciąży - sterylizujemy w czwartek, palec nie wyglada dobrze....
nie tragicznie ale nie dobrze. zdecydowalismy nei probowac tego leczyc, bo nie ma na to w hotelu sni warunkow ani czasu, leczenie moze byc dlugotrwale i i tak nie przyniesc efektu, wiec przy okazji sterylki -amputujemy paluszek.
Dostala srodki przeciwbolowe i preciwzapalne, stronghold.

Wszystkie mja pchły, strupy na ciele i jakies tsany zapalne, ale nie ejst to nic zagrazajacego zyicu, ogolnie stan nei ejst anjgorszy. po tym co opowiadalam doktorowi pzrez telefon o ligocie to przygotowywal sie na szkielety, otwarte rany i inne dramaty a tu mila niespodzianka;)

Maluszki w gabinecie byly naprawde grzeczne, Ramzes nawet bardzo zaprzyjaznil sie z doktorem, dosia chciala wchodzic na stol nawet jak nie byla jej kolej, a mimi chciala wcisnac sie pod stolek, ale w czasie badania i ogledzin byla bardzo grzeczna i spokojna.
ogolnie ona jest najbardziej wycofana, ale otwiera sie na swiat, jak przyjechalysmy to nawet potruchtala po trawniczku:)
Wydaje mi sie ze Ramzes mieszkal w tym domu,wskakuje na krzesła, zalatwia sie tylko na zewnatrz a dziewczyny tam gdzie je potrzeba dopadnie.

Czwartek bedzie dniem kamikadze - sterylizujemy suki i kastrujemy ramzesa, do tego amputacja paluszka, nie wiem jak to ogarniemy wszystko po zabiegach.
no ale nie ma wyjscia, w zwiazku z ciaza i koniecznymi zabiegami, ligota w kundlu pojawi sie za tydzien, psiaki beda juz tydzien po zabiegach, i material i wogole, moga jechac do domow.

Ramzes ma najwiekszy apetyt a kupki robi jak ON ;)

Patia, Twoje szmpony - idealne!
wlasnie one maja byc stosowane :)

uff jak mi sie ejszcze cos przypomni to napisze:)
Dzieki weszka i AniaB :loveu: !
powodzenia w kapieli :)

edit:

ano, dostalysmy mega znizki bo przypomnialam sobie, za wszystkie 3 psy, zastrzyki, USG, stronghold i full servis zaplacilam 150 zl

Link to comment
Share on other sites

Mimi jest juz u mnie
strasznie spokojna
bardzo byla wystraszona,
kapiel nie byla jej po mysli ale po chwili zorientowla sie ze to jej uprzyjemni życie i udalo sie ja wymyć
teraz spi w kojcu mojego Alka (który teraz jest u mojej mamy na wsi na wakacjach)
mimi zjadla kurczaczka ze smakiem - ma apetyt duży ale nie jest wychudzona, bede jej podawać tylko biale mieso z makaronem aby nie dostala rozwolnienia
jest strasznie slodka
wskakuje na sofę wiec mozliwe ze mieszkala w domu...
ale rozumie jak sie jej powie aby zeszla i pokaze sie jej podloge
teraz spi w kojcu zakopana po uszy w kocyku niebieskim ... ktory dzis sobie nowy kupilam
coz trudno ...
:)
zatem nic sie nie martwcie, szukamy domu i juz
PS Czy ktos moze zrobic dla nieje plakat ... jutro moge przeslac zdjecia
ja je wydrukuję :)

Link to comment
Share on other sites

zrobil ktos zdjecia mimi przed kapiela?
te sa cudne!!
[IMG]http://images20.fotosik.pl/67/fee8fc55fd1c04bdmed.jpg[/IMG]

[IMG]http://images11.fotosik.pl/58/5d9860bf1e439affmed.jpg[/IMG]

[IMG]http://images20.fotosik.pl/67/9d797bcaa50c1db2.jpg[/IMG]

[IMG]http://images20.fotosik.pl/67/a340d60ab18bd260med.jpg[/IMG]

[IMG]http://images11.fotosik.pl/58/cc06aa5c4db8c0b2med.jpg[/IMG]

[IMG]http://images20.fotosik.pl/67/1b5aec428c1f7eb6med.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

kiwi patia zrobiła dużo zdjec - wszystkim psiakom u pana tomka w ogrodzie - gdy jeszcze były brudne, a potem dośce i ramzesowi podczas mycia i po..

myśle, ze je tu wstawi..

a dosia jest cudooooowna
ona musi mieć tak dobry dom jakiego nie miął zaden pies na dogo..
to sam spokój, łagodnosc, nieśmiałość i delikatnośc


jedyny mankament to to, ze rzyga w samochodzie i ni umie w ogóle do niego wsiadac
na smyczy troche sie rozchodziła, ale gdy wymyśli sobie ze akurat gdzieś tam chce pójść, to po prostu nie ma siły..stanie w miejscu i stoi... My z patią niosłysmy ja kawałek na rekach bo nie było innej mozliwosci..

ale potem to już sam miód

aha no i nasikała u patiii w domu..
ona chyba nie umie zgłaszac, ze chce wyjsć..


Ramzes za to jest wiercipietą, ale nie rzygał ani razu...
patia natarła go tym preparatem Tikata czy jakoś tak..:oops: :oops:
był grzeczny podczas kąpieli

on moze sie tak krecic równiez z powodu swędzenia skóry..
biedulek...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...