Jump to content
Dogomania

Marianek już w najcudowniejszym domku, jaki tylko można sobie wymarzyć.Dziękujemy! :)


paula_t

Recommended Posts

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Maniuś, biedaku, przytulam mocno :)

Paula, możemy dać 10 zł stałej deklaracji na hotelik, jeśli nie znajdzie się domek dla Maniusia, choć życzę Mu z całych sił domku (my niestety nie mamy możliwości dać Mu domku). Gdy zacznie pobyt w hoteliku, daj sygnał na priva z danymi do przelewu.

Względem hoteliku mam tylko jedną wątpliwość - rozumiem, że będziesz chciała, żeby był na tyle blisko Ciebie, żebyś mogła do niego często zaglądać. Maniuś jednak jest chyba za sędziwy i zbyt mizerny na kojec zewnętrzny, powinien mieszkać w domu. Czy takiego miejsca będziesz Mu szukać, jeśli nie znajdzie się dla Niego Dom? Pytam, bo widziałam, że są hoteliki, gdzie część miejsc jest w kojcach na zewnątrz, a część wewnątrz domu.

Żałuję, że nie mamy możliwości dać Domu więcej niż jednemu pieskowi :( - od stycznia 2011 mieszka z nami przygarnięty z Katowic jamniś.

Edited by keakea
Link to comment
Share on other sites

[quote name='keakea']Maniuś, biedaku, przytulam mocno :)

Paula, mogę dać 10 zł stałej deklaracji na hotelik, jeśli nie znajdzie się domek dla Maniusia, choć życzę Mu z całych sił domku (my niestety nie mamy możliwości dać Mu domku). Gdy zacznie pobyt w hoteliku, daj sygnał na priva z danymi do przelewu.

Względem hoteliku mam tylko jedną wątpliwość - rozumiem, że będziesz chciała, żeby był na tyle blisko Ciebie, żebyś mogła do niego często zaglądać. Maniuś jednak jest chyba za sędziwy i zbyt mizerny na kojec zewnętrzny, powinien mieszkać w domu. Czy takiego miejsca będziesz Mu szukać, jeśli nie znajdzie się dla Niego Dom? Pytam, bo widziałam, że są hoteliki, gdzie część miejsc jest w kojcach na zewnątrz, a część wewnątrz domu.

Żałuję, że nie mamy możliwości dać Domu więcej niż jednemu pieskowi :( - od stycznia 2011 mieszka z nami przygarnięty z Katowic jamniś.[/QUOTE]

Dziękuję, będę się odzywać :loveu:
Szczytem marzeń byłoby DT, nawet za zwrotem kosztów, bo na hotelik i tak trzeba wyłożyć pieniądze, ale już pisałam wszędzie gdzie się dało, wszędzie pozapychane :/
Dostałam kontakt do michelle04, gdzie hotelik kosztuje dużo mniej i może znalazłoby się miejsce w domu, będę zaraz pisać, bo najpierw przeglądałam wątki, tylko że to jest aż w Dzierżoniowie a z tego co patrzyłam, to to z Krakowa 300km w jedną stronę...

Link to comment
Share on other sites

Napisałam do michelle04 i czekam na odpowiedź:)
Nie przejmuj się-mój bazarek kończy się 22.05 i wtedy wystawię kolejny, już poznajdowałam rzeczy i porobiłam zdjęcia :)
Póki co z deklaracji miesięcznych mamy 40zł z dogo i facebooka, reszta jest od mojej rodzinki, w sumie mamy 230zł. Nie wiadomo jeszcze ile będzie kosztował hotelik niestety, zobaczymy, która opcja wypali...
Napisałam od nowa, bo to co wcześniej było, to po przeczytaniu sama nie zrozumiałam sensu, który chciałam oddać:eviltong:

Edited by paula_t
Link to comment
Share on other sites

[quote name='MTD']Paula, podałam dwóm babeczkom na fb nr konta, daj znać jak przyjdą wpłaty jakieś[/QUOTE]

Super! Dzięki za tego facebooka, bo widzę, że tam też coś się dzieje :)

[quote name='Gosiapk']Pozdrawiam tajemniczego miłośnika Manieczka Panią/Pana Ylu :bye:[/QUOTE]

I ja również :)

Link to comment
Share on other sites

przepraszam, ja nie w temacie teraz, znacie kogos w bytomiu lub zabrzu kto by przetrzymał takiego malucha jakiś czas? [URL]http://tablica.pl/oferta/mikro-sunia-znaleziono-co-z-nia-bedzie-ID17hkH.html[/URL] bo kurde mamy dwa dni a później do schronu :|

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MTD']przepraszam, ja nie w temacie teraz, znacie kogos w bytomiu lub zabrzu kto by przetrzymał takiego malucha jakiś czas? [URL]http://tablica.pl/oferta/mikro-sunia-znaleziono-co-z-nia-bedzie-ID17hkH.html[/URL] bo kurde mamy dwa dni a później do schronu :|[/QUOTE]

Quźwa, biedula, nie znam nikogo w tych okolicach :(

Link to comment
Share on other sites

no właśnie ja tez, wydalismy tam kiedyś sunie, która zaginęła, myśleliśmy, że może to ta, ale jednak nie, no i co teraz z tą malizną zrobić? :(
Wzięła ją jakaś babka do siebie i powiedziała, że mamy dwa dni.. Nie chce zaśmiecać wątku więc jakby ktoś miał jakiś pomysł, dobrą babcię/ciocię w tamtych okolicach to będę wdzięczna za priv :|

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MTD']no właśnie ja tez, wydalismy tam kiedyś sunie, która zaginęła, myśleliśmy, że może to ta, ale jednak nie, no i co teraz z tą malizną zrobić? :(
Wzięła ją jakaś babka do siebie i powiedziała, że mamy dwa dni.. Nie chce zaśmiecać wątku więc jakby ktoś miał jakiś pomysł, dobrą babcię/ciocię w tamtych okolicach to będę wdzięczna za priv :|[/QUOTE]

Jaka bidoczka:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiapk']Czy to stareńki Sopelek mieszka u Was :)[/QUOTE]

Nie, Sopelek mieszka na DT w Opolu u Celiny, u nas na DS w stolicy - Rulon :)

Maniuś, trzymaj się dzielnie, biedaku, z Ciotką Paulą już nie zginiesz <3

Edited by keakea
Link to comment
Share on other sites

[quote name='keakea']Wstawcie, proszę, w pierwszym poście (tam, gdzie deklaracje i linki do bazarków) link do facebooka Maniusiowego, bo nie mogę go jakoś znaleźć :([/QUOTE]

A teraz jest? Wcześniej był, ale musiałam przez te edycje pierwszego posta przez przypadek go skasować:/

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam przed sekundką do schroniska i rozmawiałam z wetem (mam nadzieję, że niczego nie pomieszam):
Podobno chirurg zastanawia się co z tą łapką zrobić, bo to jest bardzo skomplikowane złamanie, jest złamany: paliczek, łokieć i...coś jeszcze, tylko kurde nie pamiętam co, chyba nadgarstek :/
Marianek dostaje teraz antybiotyki po kastracji i jak skończy je przyjmować, to będą robili dalsze badania i prześwietlenia, bo poprzednim razem w prześwietleniu wyszło coś na paliczku, co weta zaniepokoiło, jakiś guzek i muszą wykluczyć nowotwór wtedy podejmą decyzję. Obiecałam, że do końca tygodnia pojawię się w schronisku, wtedy powinno być już coś wiadomo...:-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...