Jump to content
Dogomania

Westminster Dog Show 2007


bill

Recommended Posts

[LEFT]Oto wyniki i filmik z ringu, ja zwyke przygotowane świetnie, ładnie chodzace, ładne kąty i prowadzenia kończyn, długie swietne głowy i proste grzbiety, nie jest zaskoczeniem liczba pieprzaków od lat sa licznie reprezentowane na terenie USA, i przynajmnie przygotowanie szaty jest w miare jednolite a u nas na ringach to jest jak kto woli:) [URL]http://www.westminsterkennelclub.org/2007/video/breed/index.html#terrier[/URL] filmik z ringu, oczywiscie dla niewiedzacych sznaucer miniaturowy jest w grupie terrierów w USA.pozdrawiam[/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

[LEFT]W zeszłym była wieksza frekwencja i co tu mówic operator żeczywiscie sie bardziej starał i dłuzej zatrzymywął sie na kazdym psie co umozliwiało wychwycenie róznych detali. Co nie umniejsza faktu ze poziom jest wysoki ale wydaje mi sie ze nie mozna porównac westminstera do np National Speciality of Miniature Shnauzer gdzie jst naprawde świetny przeglad pogłowia i tego co obecnie jest w razie jak to ujme trendy:):)
[/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bill'][LEFT]Oto wyniki i filmik z ringu, ja zwyke przygotowane świetnie, ładnie chodzace, ładne kąty i prowadzenia kończyn, długie swietne głowy i proste grzbiety, nie jest zaskoczeniem liczba pieprzaków od lat sa licznie reprezentowane na terenie USA, i przynajmnie przygotowanie szaty jest w miare jednolite a u nas na ringach to jest jak kto woli:) [URL]http://www.westminsterkennelclub.org/2007/video/breed/index.html#terrier[/URL] filmik z ringu, oczywiscie dla niewiedzacych sznaucer miniaturowy jest w grupie terrierów w USA.pozdrawiam[/LEFT]

[/quote]
Moje zdanie jest trochę odmienne. Głowy świetne, przygotowanie psów także. Jednak nie wszystkie grzebiety były proste i nie zawsze podobało mi się przejście szyi w gdzbiet i kąty. Ruch tak naprawdę podobał mi się tylko u jednej sztuki.
Uważam,że w ubiegłym roku stawka była lepsza.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marisia']Średniaki faktycznie dużo ładniejsze niż w zeszłym roku :lol: . Czarny był jeden, ale bardzo ładny :lol: .[/quote]
ten czarnuch ktory Ci sie tak podoba to Bardwoods Black Jack- faktycznie bardzo duzo wygrywa, kidys umieszczalam jegio zdjecia na kto to jest ale nikt nie zgadl:-)
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/57/18f5a2652986fae2.jpg[/IMG][/URL]
ten pies bedzie wkrotce w Europie- w Danii w kennelu Mohner:-)

Link to comment
Share on other sites

Proszę o pomoc!

Nie mogę odtworzyć filmików na westminister. Mam tylko muzyczkę. Czy tam trzeba zapłacić, żeby obejżeć relację?
Nie mogę również otworzyć sznaucerów z 2006 roku, mimo, że wcześniej je oglądałam. Pokazuje mi się tylko kawałek relacji.
Czy ktoś z Was ma taki sam problem?

Link to comment
Share on other sites

[quote]Proszę o pomoc!

Nie mogę odtworzyć filmików na westminister. Mam tylko muzyczkę. Czy tam trzeba zapłacić, żeby obejżeć relację?
Nie mogę również otworzyć sznaucerów z 2006 roku, mimo, że wcześniej je oglądałam. Pokazuje mi się tylko kawałek relacji.
Czy ktoś z Was ma taki sam problem?[/quote]
Może spróbuj przy włączaniu nacisnąć pauzę i poczekać chwilę...


edit: nie odpisałaś na priva

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olivka'] Czy tam trzeba zapłacić, żeby obejżeć relację? (..)
Nie mogę również otworzyć sznaucerów z 2006 roku, mimo, że wcześniej je oglądałam. Pokazuje mi się tylko kawałek relacji.
Czy ktoś z Was ma taki sam problem?[/quote]
Niestety:angryy: u mnie tez odtwarzany jest tylko malutki fragment i informacja, ze mozna [B]zakupic [/B]caly filmik:shake: Nie sprawdzalam warunkow zakupu ..

Link to comment
Share on other sites

Sprawdziłam i ściąga się całość – na tym długim pasku pod oknem mamy kropkę, która sygnalizuje, w którym miejscu filmu aktualnie się znajdujemy, ale po pasku idzie również szara kreska, która mówi nam ile filmu aktualnie się ściągnęło - czasem jest tak, że szybciej odtworzyliśmy fragment i jeszcze nie ściągnęła się dalsza część - odtwarzanie się przerywa - trzeba poczekać i ponownie zapuścić odtwarzanie - najlepiej poczekać, aż całość się ściągnie i wtedy można odtwarzać.

Link to comment
Share on other sites

Nie :angryy:

Nawet w westminister z 2006 roku mam tylko mały wycinek pokazu, niezależnie na jaką rasę bym kliknęła, to jest to samo.
Z 2007 to już tylko muzyczka i informacja, że jak mogę zakupić relację za 9$ i to za jedną rasę. Tak, że nic z tego mojego oglądania nie będzie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olivka']Nie :angryy: ....[/quote]
Olivka – niemożliwe :cool1::
Klikamy w link [url]http://www.westminsterkennelclub.org/2007/video/breed/index.html#terrier[/url] – wybieramy np. sznaucery miniaturowe i czekamy, bo trwa buforowanie – leci kawałek prezentacji, ale szybciej się odtwarza niż się „ciągnie” - więc prezentacja się zatrzymuje i jest ekran z napisem – nieważne z jakim – ignorujemy, nic nie naciskamy - na dole jest długi pasek, (ten krótki z prawej - jest od głośności więc z nim nic nie robimy ) który powoli przykrywa się szarym – czekamy cierpliwie – jak cały pasek zrobi się szary to naciskamy z lewej strony strzałkę i odtwarza się.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']hmm ja nawet teraz otworzylam sobie kerraki :roll:

a jakiej przegladarki uzywasz ? moze to jej wina ?
mi na firefoxie normalnie chodzi[/quote]

Ale ja całkiem niedawno ściągałam miniatury i było OK.
Ja mam różne przeglądarki, ale Westminster odtwarzałam SeaMonkey.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...