Jump to content
Dogomania

specjalistyczny sklep sportowy-czy potrzebny?


motyleqq

Czy specjalistyczny sklep sportowy jest według Ciebie potrzebny?  

93 members have voted

  1. 1. Czy specjalistyczny sklep sportowy jest według Ciebie potrzebny?

    • Tak, internetowy
      30
    • Tak, stacjonarny
      2
    • Tak, internetowy i stacjonarny
      56
    • Nie
      5


Recommended Posts

Zastanawiam się, czy sklep(internetowy bądź stacjonarny) w którym znajdowałyby się wszelkie akcesoria potrzebne do wszystkich sportów(w tym również karma czy wygodne, sportowe ciuchy dla przewodników)miałby rację bytu? Chodzi mi o coś, gdzie można byłoby dostać wszystko, czyli jak ktoś trenuje różne dyscypliny, to nie musi szukać w różnych miejscach, ma w jednym. Wydaje mi się, że sport z psem intensywnie się teraz rozwija, zwłaszcza agility i frisbee. Czy chcielibyście mieć możliwość kupić karmę, smaki, akcesoria treningowe i sportowe ciuchy dla siebie w jednym miejscu?
No i czy raczej właśnie internetowy czy stacjonarny? Chociaż pewnie najlepiej to i to ;) Będę wdzięczna za wszystkie odpowiedzi i udział w ankiecie.

Edited by motyleqq
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 318
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='westie_justa']Moim skormnym zdaniem bardzo dobry pomysł ;)[/QUOTE]

[quote name='Luzia']Jestem za , najlepiej jak by powstał w mojej tarnobrzeskiej dziurze :evil_lol:[/QUOTE]

dzięki za pierwsze odpowiedzi :)
jeśli stanie sklep stacjonarny, to w Warszawie, ale kto wie, może kiedyś i u Ciebie... :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']Całkiem dobry pomysł ;) I stawiam na zarówno stacjonarny jak i internetowy :) Ja np. bardzo lubię najpier coś zobaczyć w realu, a potem szukać w necie za niższą cenę ;)[/QUOTE]

dzięki :) hehe, też tak czasem robię :lol:

Link to comment
Share on other sites

Super pomysł! :D
Ja jestem za. Myślę, że i tak więcej ludzi korzystałoby ze sklepu internetowego, ale dużo ludzi też zamawia przez telefon, więc najlepszym rozwiązaniem byłby sklap stacjonarno-internetowy. :)
Jakby ten sklep powstał to byłyby w tym sklepie dostępne do kupna dyski hero? Bo coś ostatnio whippy ma kiepskie wyposażenie...;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kirinna']ogolnie pomysl wg mnie dobry, ale nie widm czy utrzymalby sie na rynku. trzeba by bylo bardzo o duzo kasy wlozyc na poczatek a konkurencja chociaz rozbita w roznych miejscach jednak jest.
i internetowy i stacjonarny[/QUOTE]

Owszem, konkurencja jest, ale... Moich dwóch braci otworzyło sklep z meblami ;) Też jest duża konkurencja, a idzie im całkiem dobrze ;) I mają właśnie sklep stacjonarny i internerowy ;) Z internetowego mają jakieś 70% zbytu, a te pozostałe 30% to ze stacjonarnego. Także szanse są duże, tylko kwestia ceny i dobrej reklamy ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kirinna']ogolnie pomysl wg mnie dobry, ale nie widm czy utrzymalby sie na rynku. trzeba by bylo bardzo o duzo kasy wlozyc na poczatek a konkurencja chociaz rozbita w roznych miejscach jednak jest.
i internetowy i stacjonarny[/QUOTE]

no jasne że jest konkurencja, dlatego się zastanawiam, i pytam osób bezpośrednio zainteresowanych- czy chcielibyście mieć możliwość kupić karmę, smaki, akcesoria treningowe i sportowe ciuchy dla siebie w jednym miejscu?

[quote name='Natalia&Cody']Super pomysł! :D
Ja jestem za. Myślę, że i tak więcej ludzi korzystałoby ze sklepu internetowego, ale dużo ludzi też zamawia przez telefon, więc najlepszym rozwiązaniem byłby sklap stacjonarno-internetowy. :)
Jakby ten sklep powstał to byłyby w tym sklepie dostępne do kupna dyski hero? Bo coś ostatnio whippy ma kiepskie wyposażenie...;)[/QUOTE]

też myślę że 2w1 to najepsze rozwiązanie, ale na stacjonarny trzeba więcej kasy :lol:
haha Natalia, takich rzeczy to ja jeszcze nie wiem, ale była teraz dostawa hero na stronie p1es.pl :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']fajny pomysł , ale przydało by się by taki sprzedający wiedział co i jak tzn znał się na tym co sprzedaję i na sportach i na rzeczach :)
sklepów takich jest kilka ale myślę że i kolejny by się utrzymał .[/QUOTE]

no to pierwsze to dla mnie oczywiste :)
gdzie jest sklep ze wszystkim?

[quote name='magdabroy']Owszem, konkurencja jest, ale... Moich dwóch braci otworzyło sklep z meblami ;) Też jest duża konkurencja, a idzie im całkiem dobrze ;) I mają właśnie sklep stacjonarny i internerowy ;) Z internetowego mają jakieś 70% zbytu, a te pozostałe 30% to ze stacjonarnego. Także szanse są duże, tylko kwestia ceny i dobrej reklamy ;)[/QUOTE]

reklama, oj tak... ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motyleqq']no to pierwsze to dla mnie oczywiste :)
gdzie jest sklep ze wszystkim?
... [/QUOTE]
no dla Ciebie oczywiste ale zaufaj często ludzie sprzedają coś na czym się wcale nie znają ;)
załóżmy że chcesz mieć sklep ze wszystkim , nie wiem czy będziesz w stanie znać się na wszystkim , na różnych sportach na raz i na wszystkich akcesoriach i własnie dlatego nie ma sklepów ze wszystkim :lol:
sklepy są takie typu ipo sklepu czyli do szkoleń ipo, pt (i faktycznie potrafią pomóc aczkolwiek wątpie czy by znali się na dyskach dlatego ich nie mają pewnie), osobno są z dyskami i obrożami , nie ma chyba sklepu i z dyskami i sprzętem do ipo i karmą i obrożami , mogłoby być to ciekawe ale chyba na prawdę ciężkie do zrealizowania dla 1 osoby .
ale życzę powodzenia oczywiście! i jeśli się coś uda na pewno coś u was kupię :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Według mnie GENIALNY pomysł, szukałam właśnie zawsze takich sklepów z akcesoriami ogólnie dla psiarzy i psiarzy sportowców i uważam,ze świetnie by było jakby powstał taki sklep internetowo-stacjonarny, bo jakby nie było internetowego to nie miałabym nawet jak kupować ;) zawsze można też zatrudnić kilu pracowników i zeby każdy znał sie na innej dziedzinie na pewno w Wawie bedą chetni na to :cool3:

Edited by Maalwi
Link to comment
Share on other sites

[quote name='motyleqq']też myślę że 2w1 to najepsze rozwiązanie, ale na stacjonarny trzeba więcej kasy :lol:[/QUOTE]
zawsze możesz działać na zasadzie 'odbiór osobisty', wtedy wystarczy i wasze mieszkanie :eviltong: główna działalność w internecie, reklama, kontakt a w razie potrzeby, jak ktoś chce dotknąć czy przymierzyć to może się umawiać z wami.

Link to comment
Share on other sites

tak sie zastanawiam i porownuje sobie do ludzkch sklepow. sa sklepy sportowe w ktorych jest wszystko od ciuchow przez luki i siodla po stoly i kajaki, ale sa tez sklepy specjalistyczne ktore zajmujw sie konkretnia dziedzina. tak naprawde trudno stwierdzic ktore sa lepsze al skleoy wyspecjalizowane w jednej dziedzinie sa w skkepu typowo sprtowego chyba nie ma

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']no dla Ciebie oczywiste ale zaufaj często ludzie sprzedają coś na czym się wcale nie znają ;)
załóżmy że chcesz mieć sklep ze wszystkim , nie wiem czy będziesz w stanie znać się na wszystkim , na różnych sportach na raz i na wszystkich akcesoriach i własnie dlatego nie ma sklepów ze wszystkim :lol:
sklepy są takie typu ipo sklepu czyli do szkoleń ipo, pt (i faktycznie potrafią pomóc aczkolwiek wątpie czy by znali się na dyskach dlatego ich nie mają pewnie), osobno są z dyskami i obrożami , nie ma chyba sklepu i z dyskami i sprzętem do ipo i karmą i obrożami , mogłoby być to ciekawe ale chyba na prawdę ciężkie do zrealizowania dla 1 osoby .
ale życzę powodzenia oczywiście! i jeśli się coś uda na pewno coś u was kupię :evil_lol:[/QUOTE]

rozumiem co masz na myśli, ale zobacz np sklepy sportowe dla ludzi, tam jest WSZYSTKO. łącznie z napojami izotonicznymi. wiem, że to są ogromne sklepy, gdzie pracuje wielu ludzi, ale myślę że generalnie jest możliwe, by powstało coś takiego również z myślą o psach.

dzięki, dostaniesz rabat :evil_lol:

[quote name='Maalwi']Według mnie GENIALNY pomysł, szukałam właśnie zawsze takich sklepów z akcesoriami ogólnie dla psiarzy i psiarzy sportowców i uważam,ze świetnie by było jakby powstał taki sklep internetowo-stacjonarny, bo jakby nie było internetowego to nie miałabym nawet jak kupować ;) zawsze można też zatrudnić kilu pracowników i zeby każdy znał sie na innej dziedzinie na pewno w Wawie bedą chetni na to :cool3:[/QUOTE]

wow, dzięki za entuzjazm :lol: dlatego właśnie internetowy musi być, to znacznie poszerza skalę działania. co do zatrudniania pracowników, tak naprawdę wszystko zależy od tego, ile kasy uda mi się zorganizować... ;)

[quote name='Soko']Ja bym chciała móc zamówić coś z internetu np. do agility i mieć pewność że nie wydaję kupy kasy na coś, co się zaraz rozpadnie, więc jeśli powstałby taki sklep - byłoby rewelacyjnie.[/QUOTE]

masz na myśli przeszkodzy?

[quote name='Beatrx']zawsze możesz działać na zasadzie 'odbiór osobisty', wtedy wystarczy i wasze mieszkanie :eviltong: główna działalność w internecie, reklama, kontakt a w razie potrzeby, jak ktoś chce dotknąć czy przymierzyć to może się umawiać z wami.[/QUOTE]

tak, to jest jakaś myśl, jeśli nie uwzględniamy wielkości naszego mieszkania :evil_lol: i to jest właśnie kolejny problem i argument za stacjonarnym, który byłby jednocześnie magazynem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Luzia']Dodatkowo do zakupu mogły by zachęcić "ludzkie" ceny wysyłki :)[/QUOTE]

hehe, dzięki za wskazówkę :evil_lol:

[quote name='Kirinna']tak sie zastanawiam i porownuje sobie do ludzkch sklepow. sa sklepy sportowe w ktorych jest wszystko od ciuchow przez luki i siodla po stoly i kajaki, ale sa tez sklepy specjalistyczne ktore zajmujw sie konkretnia dziedzina. tak naprawde trudno stwierdzic ktore sa lepsze al skleoy wyspecjalizowane w jednej dziedzinie sa w skkepu typowo sprtowego chyba nie ma[/QUOTE]

weź pod uwagę, że w tych ludzkich sportowych również są działy, a w działach wyspecjalizowani pracownicy. więc chyba nie ma sensu porównywać, czy lepszy mały sklepik, czy duży sklep ze wszystkim.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maalwi']A właśnie w tym sklepie planowana jest mozliwość nabycia przeszkód do agility ?[/QUOTE]

przyznam, że rozważam to. jest to jednak coś, co sporo kosztuje, a nie jest rzeczą sprzedawaną na bieżąco(tak mi się wydaje). zastanawiam się nad znalezieniem kogoś, kto ma talent do robienia takich rzeczy i umiałby to zrobić, wtedy miałoby to sens

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...