Jump to content
Dogomania

Niedźwiadkowo - Wilczkowa galeria... czyli moje dwa kochane ADHD :P


Ptysiak

Recommended Posts

Hej Kochani :loveu:
Dziękuję za wspólną pamięć o Lunce... :Rose:

Masz rację Bestyjko. Nie zapomina się nigdy...

[quote name='kalyna']to podziel się tą wiedzą, jak to zrobiłaś :diabloti: [/QUOTE]
Pokazałam mu kto rządzi u mnie w domu, czyli ja :evil_lol:

[quote name='Ty$ka']Hejka :smile:

Zdjęcia na fb - boskie :loveu: Ptyś rozbraja mnie minami :lol:[/QUOTE]
Mnie też :evil_lol:
Uwielbiam jak tak kręci główką i patrzy we mnie jakby wiedział co do niego mówię :loveu:

Mam bardzo dużo zdjęć ale wstawię je może wieczorem... Myślałam, że będę miała więcej czasu teraz to znowu to z Sebkiem:/ Jeździmy po lekarzach i mam już dość...
Dziś rano mój tato ma operację. Ma trzy tętniaki i nie jest wesoło... Będzie miał wstawiany implant. Boi się powikłań a ja znowu nie mogę spać i tylko mam wiarę w to, że wszystko będzie dobrze...


A tak w ogóle to żyjemy:)
Ptysiek złapał już 5 kleszczy. Jednego sam sobie nawet wygryzł, zdeptał i o mało nie dostałam zawału jak zobaczyłam ślady łapek z krwi w kuchni :/... Nie polecam Flevox :shake: wracam do Advantix. W zeszłym roku działał świetnie, zobaczymy.

Pozdrawiamy cieplutko nocną porą ;)
[img]https://lh6.googleusercontent.com/-ln0nYRJJwUg/UYi7ZDAaYYI/AAAAAAAAIko/OeJMZu81ibY/w631-h473-no/IMG_0140.JPG[/img]

Link to comment
Share on other sites

Wracamy do gry, tylko Ciociu ratunku, streść ostatnie 1,5 miesiąca w dwóch zdaniach ,bo oczy me kaprawe nie są w stanie ogarnąć wszystkiego:evil_lol:
Widzę że rodzina ludziowa choruje, uszy do góry-musi być dobrze, nie ma innej opcji.
Ptyś facet pełną gębą , pociesz się że nie wszystkie kleszcze zarażają, poza wszystkim środki anty działają tak że kleszcze atakują ale odpadają od psa.
Mizianka dla zwierzyńca:multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...