Jump to content
Dogomania

Bazyl-dlaczego jestem zły?!Nie wiem czemu gryzę...-jest u behawiorysty , brak deklary


Recommended Posts

Zapraszam na bazarek : [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/234441-Minibazarek-dla-staruszka-Amisia-kt%C3%B3remu-brakuje-na-hotel-do-10-11"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234441-Minibazarek-dla-staruszka-Amisia-kt%C3%B3remu-brakuje-na-hotel-do-10-11[/URL] :)

Link to comment
Share on other sites

No niestety , nie . Z zamówionych ogłoszeń nikt do mnie nie dzwonił . Wykupię mu wyróżnienie na gratce i tablicy , może wtedy ktoś go zauważy. A chłopak jest naprawdę fantastyczny.Wczoraj byłam u niego. Postępy zrobił ogromne , jest radosny i domaga się uwagi. Moja siostra głaska go już bez problemu. Podczas wizyty ani razu nie próbował dziabnąć ani nawet nie zaprezentował swojego uzębienia:) Opiekun z hoteliku mówi ,że ostatnio miał nawet kontakt z 10-cioletnim dzieckiem i reagował dobrze. Chłopiec prowadzał go na smyczy i Bazyl był spokojny. On poprostu nie może być w domu gdzie są małe dzieci , które nie rozumieją , że do niego nie można gwałtownie i nie można go przymuszać do pieszczot. No i dalej nie reaguje dobrze na inne zwierzęta. Jest egoistyczny jeśli chodzi o człowieka. Nie jest już taki pobudzony i niespokojny. Wyciszył się trochę.
Nakręciłam krótkie filmiki ale nie umiem załączać , prześlę koleżance z dogo to w wolnej chwili wklei:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']no to wezcie go do domu[/QUOTE]

Gdybym miała możliwość to bym go wzięła ale jej nie mam. Mam w mieszkaniu w bloku psa i to takiego którego Bazyl z łatwością by schrupał:) a moja siostra ma już ( też w bloku) schroniskowego psa i dwa koty.
Póki co wyciągnęłam go ze schroniska i nie pozwolę by tam wrócił. Utrzymuje go głównie bazarkami w hotelu i dzięki temu chłopak zrobił na tyle postępy ,że stał się adopcyjny dla odpowiednich ludzi. Ogłaszam go i mam nadzieję ,że znajdzie się odpowiednie miejsce dla niego bo napewno nie oddam go byle gdzie.

Link to comment
Share on other sites

Przecież już tyle razy była o tym mowa. Umieszczenia Bazylka u kogoś z dogo graniczyłoby z cudem, bo chłopak po prostu nie toleruje innych zwierząt, a tutaj jak nie wszyscy, to 99% ma psa bądź kota. Gdyby caryca mogła, to by go wzięła, a nie płaciła 450zł za jego utrzymanie, to dosyć logiczne.

Link to comment
Share on other sites

Ojej, omal się nie popłakałam, jak ślicznie przebiera nóżkami!
Miał jeszcze moment zwątpienia, gdy pani (nie wiem, to Ty caryca?) kucnęła i zaczęła go głaskać, raz się oblizał i troszeczkę znieruchomiał ale uważam za duży sukces że wybrał dalsze cieszenie się, zamiast ataku! Nie ten sam pies, nie to stworzenie, któremu się smyczy nie dało przypiąć.. kto by o nim powiedział: "pies do uśpienia"? Coś pięknego, coś cudownego, chciałabym wszystkie psy widzieć tak szczęśliwe z kontaktu z człowiekiem :D

Link to comment
Share on other sites

To dlaczego nie ma nowych opiekunow?nadchodzi zima ,mysle ze ten biedak nie spedzi nastepnej zimy w zimnej budzie?Dlaczego nikt go nie wezmie na DT??????????????,skoro jest kochany.zaoszczedzicie rowniez pieniedzy,ktore mozna przeznaczyc na inna biede.Tego to nie moge pojac!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']To dlaczego nie ma nowych opiekunow?nadchodzi zima ,mysle ze ten biedak nie spedzi nastepnej zimy w zimnej budzie?Dlaczego nikt go nie wezmie na DT??????????????,skoro jest kochany.zaoszczedzicie rowniez pieniedzy,ktore mozna przeznaczyc na inna biede.Tego to nie moge pojac![/QUOTE]

Ale ja nie mogę go wziąść! Rozsyłam jego wątek razem z bazarkami ( do tego staopnia , że mam już tyle punktów , że grozi mi ban) i jakoś żaden DT się nie zgłosił. Tak jak pisała paula_t większość DT na dogo ma po kilka psów a on musi być sam bo dla innych zwierząt jest agresywny. Jeśli by znalazł się DT byłoby super ale póki co go nie ma. Też wolałabym żeby był w DT , jeżeli znasz taki DT to chętnie skorzystam. Póki co wyróżniam mu ogłoszenia i czekam na odzew.
I jak już pisałam nie mieszka aktualnie w zimnej budzie tylko ciepłym pomieszczeniu:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']To dlaczego nie ma nowych opiekunow?nadchodzi zima ,mysle ze ten biedak nie spedzi nastepnej zimy w zimnej budzie?Dlaczego nikt go nie wezmie na DT??????????????,skoro jest kochany.zaoszczedzicie rowniez pieniedzy,ktore mozna przeznaczyc na inna biede.Tego to nie moge pojac![/QUOTE]
Skoro dla Ciebie to takie proste to może Ty daj mu DT, albo DS skoro tak Ci przeszkadza, że Bazylek nie jest w takim miejscu, za pewne napiszesz, że nie możesz, wiec zrozum i osoby, które także są w takiej sytuacji.
Bazylek strasznie uroczy jak się cieszy, mały wariacik z niego. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='phase']Skoro dla Ciebie to takie proste to może Ty daj mu DT, albo DS skoro tak Ci przeszkadza, że Bazylek nie jest w takim miejscu, za pewne napiszesz, że nie możesz, wiec zrozum i osoby, które także są w takiej sytuacji.
Bazylek strasznie uroczy jak się cieszy, mały wariacik z niego. :)[/QUOTE]

Podpisuję się obiema rękami. A jeśli nie możesz dać DT to Nam go znajdź, bo my niestety nie jesteśmy w stanie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonia1974']Ale z Bazylka tuptuś i jak on szaleje za Carycą a tak rzadko się widzą .
robi chłopak postępy[/QUOTE]

No cóż powiedzieć , kochamy się bardzo:) I dlatego musi znaleźć naprawdę super domek!

Wyróżnione ogłoszenia Bazyla na tablicy i gratce :

[URL="http://alegratka.pl/ogloszenie/bazyl-terrier-mix-z-charakterkiem-21096673.html"]http://alegratka.pl/ogloszenie/bazyl-terrier-mix-z-charakterkiem-21096673.html

[url]http://tablica.pl/oferta/bazyl-terier-mix-z-charakterkiem-ID1L0jB.html[/url]
[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...