Jump to content
Dogomania

Bazyl-dlaczego jestem zły?!Nie wiem czemu gryzę...-jest u behawiorysty , brak deklary


Recommended Posts

[quote name='paula_t']Tylko mało ludzi na wątku Bazylątka strasznie, a tu trzeba postępy podziwiać :([/QUOTE]

No fakt:( Ale wierzę ,że dzięki bazarkom więcej osób trafi na jego wątek a przede wszystkim ,że chłopak znajdzie super domek bo mimo ,,charakterku" jest cudownym psiakiem:)

Link to comment
Share on other sites

Ciotki, przepraszam za off, ale zajrzyjcie przynajmniej, bo ruch na bazarku sleepingbyday żaden :(
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/233128-Zimno-ciemno-czas-na-film%21-WYSY%C5%81KA-GRATIS%21-Wspom%C3%B3%C5%BC-chor%C4%85-Miszk%C4%99-w-BDT-Do-8-10"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233128-Zimno-ciemno-czas-na-film%21-WYSY%C5%81KA-GRATIS%21-Wspom%C3%B3%C5%BC-chor%C4%85-Miszk%C4%99-w-BDT-Do-8-10[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonia1974']Troszkę mi się o Bazylku zapomniała bardzo przepraszam piesku:modla:
Czytam o postępach chłopaka i bardzo się cieszę oby powolutku szedł do przodu[/QUOTE]

Dzięki kochana , że sobie przypomniałaś i odwiedzasz chłopaka:) Bazyl pozdrawia Misię:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='caryca26']I kolejny bazarek dla łobuza :

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233353-Filmy-muzyka-programy-wszystko-tutaj-mamy-dla-Bazyla-łobuza-OTWARTE-do-24-10-20-00?p=19786553#post19786553[/URL][/QUOTE]
już podglądałam jak wstawiałaś zdjęcia :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonia1974']Ja też podziwiam bazarkowy zapał Ciotki Carycy w dużej mierze sama utrzymuje chłopaka w hoteliku[/QUOTE]

Dzięki kochane za słowa uznania , ale czuję się za niego odpowiedzialna bo on nigdy nie był lubiany w schronie ze względu na charakter a ja poprostu dostrzegłam jego piękno wewnętrzne bardzo głęboko ukryte:)

Link to comment
Share on other sites

U Bazylka ok , ogłaszam go ale narazie odzewu nie ma. On nie mieszka w budzie tylko w ciepłym pomieszczeniu więc zima mu nie straszna. Ale postepy są duże , psiak łasi się i jest otwarty na ludzi. Także spokojnie mógłby iść do domu bez dzieci i innych zwierząt. Miejmy nadzieję ,że wkrótce znajdzie się domek.Za tydzień jadę do niego , postaram się nakręcić filmik z Bazylkiem w roli głównej:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='caryca26']U Bazylka ok , ogłaszam go ale narazie odzewu nie ma. On nie mieszka w budzie tylko w ciepłym pomieszczeniu więc zima mu nie straszna. Ale postepy są duże , psiak łasi się i jest otwarty na ludzi. Także spokojnie mógłby iść do domu bez dzieci i innych zwierząt. Miejmy nadzieję ,że wkrótce znajdzie się domek.Za tydzień jadę do niego , postaram się nakręcić filmik z Bazylkiem w roli głównej:)[/QUOTE]

Bardzo się cieszę że są efekty i czekamy na seans z Bazylem w roli głównej

Link to comment
Share on other sites

Także przyznaję się,że zapomnialam trochę o tym pięknym kudlaczu Bazylu gryzacym wczesniej wszystkich i bez powodu najcześciej ,znienacka.Muszę na dniach nadrobić zaleglosci i poczytać zalegle strony wątku. Bardzo nas cieszy,że z Bazylka jednak jest już nie taki agresor,ktory dziabie nawet wlasną kochaną opiekunkę i jest nadzieja ,że dzięki pracy bahawiorysty Bazyl będzie mial nadzieję niedlugo na nowy dom a charakterek/temperament Bazyla zostanie okielzany na zawsze.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...