Jump to content
Dogomania

Bazyl-dlaczego jestem zły?!Nie wiem czemu gryzę...-jest u behawiorysty , brak deklary


Recommended Posts

[quote name='Soko']Czy ten jego pysio może przestać się śmiać a ogonek tak szaleć :mad: czy ja mam ze śmiechu i szczęścia pęknąć :mad:[/QUOTE]

No pychol jest mega radosny i śliczny. Zrobił wielkie postępy i jest szczęśliwym psiakiem co widać.
Mam nadzieję , że wkrótce ktoś się w nim zakocha mimo niełatwego charakterku:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonia1974']Ale się cieszy śliczny jest wcale się nie dziwię że tak walczysz o niego .:loveu:
Ciekawe jak będzie się zachowywał na obcym terenie z obcymi ludźmi ?[/QUOTE]

Początkowo napewno nie za dobrze , on źle znosi wszelkie zmiany , nawet na zmianę pomieszczania w hoteliku zareagował nerwowo. Pewnie dlatego , że los tak nim rzuca:( Przyszli własciciele będą musieli wykazać się cierpliwością , dlatego to muszą być naprawdę ludzie , którzy go pokochają całym sercem.

Link to comment
Share on other sites

Konto Bazylka zasiliła kwota 559,20 z bazarku książkowego :
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233391-Ksi%C4%85%C5%BCki-wszystkie-gatunki-od-fantastyki-po-poradniki-OTWARTE-do-24-10-20-00[/url]

Weszły też pieniążki od wujaszka Roland_de 25 zł za co ślicznie dziękuję!:)

Wszystko odnotowane w poście rozliczeniowym:)

Link to comment
Share on other sites

Cioteczka bea100 zakupiła u mnie już wystawiane na wcześniejszym bazarku olejki zapachowe , żeby wspomóc Bazylka .
[img]http://imageshack.us/a/img202/507/p8080644.jpg[/img]

Dzisiaj weszła od niej wpłata 20,00 z tego 4,10 to koszt wysyłki więc konto Bazylka zasiliła kwota 15,90 . Ślicznie dziękuję i odnotowuję w poście rozliczeniowym.

Link to comment
Share on other sites

Konto Bazylka zasiliła również kwota uzyskana z bazarku płytowego 243,65 zł .
Oto link :
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233353-Filmy-muzyka-programy-wszystko-tutaj-mamy-dla-Bazyla-%C5%82obuza-OTWARTE-do-24-10-20-00[/url]

Wszystko skrzętnie odnotowuje w poście rozliczeniowym:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdyska25']Świetnie sobie radzisz z prowadzeniem tego wszystkiego u Bazylka.
On jeszcze nie w domu?
Bazyl, Bazyl- oczaruj kogoś![/QUOTE]

Dziekuję ślicznie za uznanie:) Może dlatego ,że jestem księgową z zawodu:)
No niestety jeszcze nie w domku:( Mimo ogłoszeń i wyróżnień telefon milczy:( Ale nie tracę nadziei bo mimo ,,charakterku" jest naprawdę świetnym psiakiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='caryca26']Cioteczka bea100 zakupiła u mnie już wystawiane na wcześniejszym bazarku olejki zapachowe , żeby wspomóc Bazylka .
Dzisiaj weszła od niej wpłata 20,00 z tego 4,10 to koszt wysyłki więc konto Bazylka zasiliła kwota 15,90 . Ślicznie dziękuję i odnotowuję w poście rozliczeniowym.[/QUOTE]
Dziękuję za info- cieszę się, że choć marnym groszem mogłam wspomóc- a za świetny DS dla psiny trzymam kciuki!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonia1974']Caryca Tuptuś - Bazylek tak domaga się uwagi twojej siostry ?
O ile dobrze pamiętam to kiedyś ją złapał ząbkami a teraz domaga się pieszczot
Zmiany nastąpiły wielkie w jego zachowaniu !!!!:multi: Tylko domu trzeba chłopakowi ![/QUOTE]

Kochana on jak był w schronisku to nie tylko ją złapał a wręcz zaatakował jak ukucnęła to wskoczył jej na plecy z furią.
Zmiany są wielkie i ona już się przełamała i nie boi się go głaskać.
Wkleiłam do ogłoszeń na gratce i tablicy link do filmiku.
On jest taki śliczny , że ktoś się po prostu musi zakochać!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']CVzy Bazylkowi szykuje cieply kacik w domu u boku "swojego"czlowieka?[/QUOTE]

Bardzo bym tego chciała. Właśnie przedłużyłam mu wyróżnienie na tablicy na cały miesiąc.
No i czekam na jakiś odzew.

A w międzyczasie zrobiłam kolejny bazarek między innymi dla Bazylka :) Tym razem mega butik dla pań i panów:)
Zapraszam :

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235351-Mega-butik-dla-pań-i-panów-na-każdą-porę-roku-różne-rozmiary-OTWARTE-do-30-11-20-00/page3[/url]

Edited by caryca26
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...