Jump to content
Dogomania

ARON - w typie nowofundlanda - po cięzkiej walce - nareszcie w NOWYM DOMU -


kapuszek

Recommended Posts

Kapuszek nie zagląda regularnie na dogo, ale o ile się nie mylę kwestia rozliczeń wygląda następująco:


[quote name='kapuszek']
[SIZE=1]Joanna K - 100zł
Marta O - 30zl.
Agnieszka K. J. - 20zł
LIVKA - 30zł
Sandra U.C - 30zł
Helena L - 50zł
Marta A.O - 10zl
Aleksandra M - 30zl.[/SIZE][/QUOTE]
Te kwoty wypsiane na początku poszły na spłatę pierwszych 900zł w lecznicy.


Potem zostało:
Zadłużenie 2199,72-900 (zapłacone)= 1299,72 (pozostało do spłaty w lecznicy)
Potem doszło jeszcze 85zł badanie krwi + koszt szczepienia przeciw wściekliźnie 25zł + Fiprex 30zł
[U][B]Czyli razem na tę chwilę zadłużenie 1439,72zł[/B][/U]

W międzyczasie powstało kilka bazarków oraz allegro Selengi. Ale to jeszcze nie porozliczane. Chyba, że ktoś rozliczał jakiś bazarek, co mi umknęło.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bric-a-brac']Kapuszek nie zagląda regularnie na dogo, ale o ile się nie mylę kwestia rozliczeń wygląda następująco:



Te kwoty wypsiane na początku poszły na spłatę pierwszych 900zł w lecznicy.


Potem zostało:
Zadłużenie 2199,72-900 (zapłacone)= 1299,72 (pozostało do spłaty w lecznicy)
Potem doszło jeszcze 85zł badanie krwi + koszt szczepienia przeciw wściekliźnie 25zł + Fiprex 30zł
[U][B]Czyli razem na tę chwilę zadłużenie 1439,72zł[/B][/U]

W międzyczasie powstało kilka bazarków oraz allegro Selengi. Ale to jeszcze nie porozliczane. Chyba, że ktoś rozliczał jakiś bazarek, co mi umknęło.[/QUOTE]

Ok, przejrzałam raz jeszcze wątek i słusznie.
Powinny być jeszcze wpłaty
bazarek kejciu 89zł
bazarek mmmonika 175zł
kejciu bazar 67,50
paros pisała o dwóch wpłatach:
Marta P.B.- 100 zł
Ewa J. - 100 zł

Czyli 1439,72 - 531,50 = [U][B]zadłużenie 908,22[/B][/U]

Czy teraz się zgadza?



[B]Borderterrier[/B], Aron nic nie ma, ma jedynie zadłużenie. Ale na plus na pewno nie ma nic.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bric-a-brac']Kapuszek nie zagląda regularnie na dogo, ale o ile się nie mylę kwestia rozliczeń wygląda następująco:



Te kwoty wypsiane na początku poszły na spłatę pierwszych 900zł w lecznicy.

Potem zostało:
Zadłużenie 2199,72-900 (zapłacone)= 1299,72 (pozostało do spłaty w lecznicy)
Potem doszło jeszcze 85zł badanie krwi + koszt szczepienia przeciw wściekliźnie 25zł + Fiprex 30zł
[U][B]Czyli razem na tę chwilę zadłużenie 1439,72zł[/B][/U]

W międzyczasie powstało kilka bazarków oraz allegro Selengi. Ale to jeszcze nie porozliczane. Chyba, że ktoś rozliczał jakiś bazarek, co mi umknęło.[/QUOTE]


Chyba bez tych 85 zł ? Powyżej wklejony fotkę paragonu, że zapłacono

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmmonika']Dziekuje za sprostowanie - zawsze to odrobine mniej do splaty..musi się udac.

Thinkplando, chyba te 85 PLN Paula zalozyla że swoich bo już sytuacja byla podbramkowa i nie chciano Arona leczyc :([/QUOTE]

w sumie każdy dokłada ze swoich:) , pytanie do Pauli pewnie czy zapłaciła za arona czy mu pożyczyła :)

Link to comment
Share on other sites

Posiedzialam troszku i powysylalam PW z zaproszeniami na bazarki:smile: Gdyby ktos chcial pomoc podsylam gotowca:

Zapraszam serdecznie na kosmetykowe bazarki Avon i Oriflame ;-)
jednocześnie wystawiamy dwa katalogi Avon - jeden bieżący dla Sama oraz przyszły dla Aronka - można sobie porównać ceny i promocje i wybrać
najkorzystniejsze i najfajniejsze oferty dla siebie :smile:
oczywiście wysyłka jedna ze wszystkich 3 bazarków :smile:


Oriflame dla Sama:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/228424-Najnowszy-Oriflame-dla-Sama-07-07"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...dla-Sama-07-07[/COLOR][/URL]
Avon dla Sama:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/228699-AVON-do-01-07-dla-Sama-aktualny-katalog"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...tualny-katalog[/COLOR][/URL]
Avon dla Arona:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/228503-Avon-dla-Arona-do-7-07"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...-Arona-do-7-07[/COLOR][/URL]

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny przeczytałam na fb wpis pani Joli cyt:"
[h=6][SIZE=3]Aron czuje się już dużo lepiej i może szukać swojego stalego domku, który zapewni mu karmę Hepatic i proszki na wątrobę, która niestety nie regeneruje się tak szybko.
Badania krwi jak stwierdzila lekarz prowadząca są zadowalające jak na stan w którym się znajdowal.
Nadal pozostały dlugi w lecznicy, teraz bez zapłaty natychmiast, nie można zrobić nawet zwyklego badania krwi. Zapłacilam za badania jak dostanę się do skanera wstawię rachunek.[/SIZE][/h]
Może już czas ruszyć z ogłoszeniami? Jeśli tak, to ja mogę u kogoś na bazarku wykupić pakiecik....

Link to comment
Share on other sites

[B]Wszystkie wpłaty na Arona:[/B]
[SIZE=1]Joanna K - 100zł
Marta O - 30zl.
Agnieszka K. J. - 20zł
LIVKA - 30zł
Sandra U.C - 30zł
Helena L - 50zł
Marta A.O - 10zl
Aleksandra M - 30zl.
[/SIZE]Marta P.B.- 100 zł
Ewa J. - 100 zł
bazar kejciu Oriflame 89zł
mmmonika bazarek 175zł
Hana 400zł
Bazar kejciu 67,50zł
Bazar wróżby Aldrumka 160zł
Anna P. 200zł
Aurelia K. 30zł
Anna T. 120zł
blague 5zł
SONATA_88 10zł
bazarek wróżby II część Aldrumka 40zł
[B]Razem +1796,50zł[/B]

[B]Wszystkie wydatki na Arona:[/B]
2199,72 lecznica
85zł badanie krwi + koszt szczepienia przeciw wściekliźnie 25zł + Fiprex 30zł
[B]Razem -2339,72zł


Serdecznie dziękujemy wszystkim za pomoc :Rose:. Ta tę chwilę skarbonka Arona wygląda następująco [/B][B]2339,72zł - [/B][B]1796,50zł[/B] [B][COLOR=#ff0000]= -543,22zł[/COLOR][/B]. Czyli już o wiele mniej niż było, jednak prosimy nie zostawiać Aronka, pani Jola ma dużo innych bid na utrzymaniu, a leczenie Arona mocno nadszarpnęło bieżące fundusze...

Edited by bric-a-brac
Link to comment
Share on other sites

a te 85zł (za badanie krwi) ja płaciłam, ale z pieniedzy p. Joli, wiec do rozliczenia trzeba wliczyc niestety.

wczoraj p. jola natychmiast musiała zabierac Arona, ponieważ sunia dotychczasowej opiekunki dostała cieczki, a Aron, że czuje sie już dobrze, a jest psem z jajami ;) demolował mieszkanie. dobrze by było przed adopcją go wykastrowac. (tylko skąd na wziąc??? )

Link to comment
Share on other sites

właśnie poszły 2 przelewy na 100 zł i 150 zł czyli tak jak obiecałam 250 zł na dług zamiast karmy :))
i jak widziałam na allegro - jeżeli wszyscy zapłacą też będzie 300 zł (59 cegiełek kupionych ;D)
czyli [B]chyba [/B]wychodzimy na prostą :DDDD

Edited by thinkplando
Link to comment
Share on other sites

[quote name='thinkplando']właśnie poszły 2 przelewy na 100 zł i 150 zł czyli tak jak obiecałam 250 zł na dług zamiast karmy :))
i jak widziałam na allegro - jeżeli wszyscy zapłacą też będzie 300 zł (59 cegiełek kupionych ;D)
czyli [B]chyba [/B]wychodzimy na prostą :DDDD[/QUOTE]
Dziekujemy:modla:

Link to comment
Share on other sites

Na forum Fundacji Pasterze użytkownik Stanisława 29 czerwca napisała:

[I]"Dzięki za pomoc .
Dzisiaj wysyłam pieniążki. Będzie troszkę na górkę.
Ale on śliczny.
Jestem w trakcie załatwiania adopcji innego pieska ( suni ) i mam nadzieję, że będzie ze mną i moją rodzinką.
Bardzo czekamy.
Aronciu trzymaj się. "[/I]

Link: [url]http://www.pasterzeforum.pl/index.php?topic=1090.0[/url]

Pieniążki miały iść na konto znajdkowe :)

Link to comment
Share on other sites

Na aukcji wystawionych było [B]200 cegiełek[/B]
Zadeklarowano kupienie [B]59 cegiełek[/B]
Teoretycznie na moje konto zapłacono za [B]32 cegiełki[/B] (taka jest wersja oficjalna dla allegro)
Na moje konto wpłynęło [B]240 zł[/B] (czyli 80 zł więcej niż wynika z wersji oficjalnej*)
koszt wystawienia aukcji [B]26 zł [/B]
prowizja allegro [B]14,75 zł [/B]

[B]240 - 26 - 14,75 = [SIZE=4]199,25 zł[/SIZE][/B]

Taką kwotę przelałam dzisiaj na konto przytuliska


[SIZE=1]* - oficjalnie kupiono 3 cegiełki ale kupujący zapłacili za "koszty przesyłki" w sumie 80 zł. [/SIZE]

Listę osób, które powinny wpłacić bezpośrednio na konto przytuliska wyślę na PW

No i bardzo poproszę o wysłanie na maila [email][email protected][/email] pięknych zdjęć Arona w pełnej rozdzielczości, które nadawałyby się na cegiełki :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...