Jump to content
Dogomania

Violetta Villas.przezyly pieklo-zostalaTRUSIA - wraca na D.Slask - DO SWOJEGO DOMU !


zuziaM

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To nie jest tymczas enia :(
To hotelik w którym trzymamy nasze psiaki wyciągniete z Jeleniej.
Właścicielka po tej akcjii z Villas stwierdziłą, że może 3 pieski wziąść do siebie. Zabrała je dosłownie w ostatniej chwili z Dzierźoniowskiego schronu, gdzie najprawdopodobniej zostałyby poddane eutanazji (zobacz ogólny wątek Dzierźoniowa - jakie sprzątanie tam robią :angryy: )

W sumie można powiedzieć że jest to tymczasowy tymczas i każdy prawdziwy tymczas jest na wagę złota :(
W hoteliku jest przepsienie i właściciele nie mają czasu po prostu zająć się resocjalizacją psiaków. Jedynie dać im pełną miskę, spokój i dach nad łepkami :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']wiecie co...w sumie to się zgodził, ale ja musze jeszcze popytać znajomych czy zajma się nią jak bym jechała do Pragi 4-5. 03[/quote]

ALE CUDOWNIE ! ! ! Czekamy wiec na wiesci.

a czym jedziesz do tej Pragi, bo to juz nie tak daleko od nas .... moze wtedy .... ?

Link to comment
Share on other sites

no własnie niewiem czy pojade czy tylko moją frecie wezmą :( Bo nie mam transpotu :(

Zuzia tylko błagam..żeby się nie okazało, ze ta sunia jest jednak duża ;(
Ja mam 27 m mieszkanie, 4 fretki, psa i dzieckop z ADHD, więc wiesz...wesoło mam.....

Acha i ważna sprawa...czy sunia nauczona czystości???? I czy nie ma w zwyczaju ze strachu warknąć i odgruść się(chodzi mi o mojego mlodego)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']Zuzia tylko błagam..żeby się nie okazało, ze ta sunia jest jednak duża ;(
Ja mam 27 m mieszkanie, 4 fretki, psa i dzieckop z ADHD, więc wiesz...wesoło mam.....

Acha i ważna sprawa...czy sunia nauczona czystości???? I czy nie ma w zwyczaju ze strachu warknąć i odgruść się(chodzi mi o mojego mlodego)[/quote]

Sunie maja, jak pisalam - ok. 30 cm wysok. ... jakies 4 - 4,5 kg wagi.
Sa drobniutkie.
Jesli chodzi o czystosc .... siedza w kojczyku i tam maja pudelko z trocinkami. Wiesz, ze z zalatwianiem na poczatku w przypadku wszystkich psiakow po przejsciac... kilka dni nauki - to podstawa. Maja zdrowe zaladeczki, wiec qpka 1 raz dziennie, a siusiu 3 x w zupelnosci im wystarczy. Trzeba im tylko to pokazac.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']Zuzia jak byś słyszała coą o transporcie dla suńki to może już przyjechać!!!
No chyba , ze pani już ją weźmie :)[/quote]

Pani w ogole nie pojechala !

Wspaniale wiesci ! ! !
Ale sluchaj - w sobote raniutko bdzie jechala z Lwowka na Gorny Slask nasza Halinka z Plastusiem ( wiezie go do domku :multi: ).
Czy, jesli by sie zgodzila ja tez wziac, to dasz rade chociaz na G. Slask podjechac ? Nie wiem jeszcze dokladnie dokad, ale to dalabym Ci kontakt do Halinki bezposrednio ?
Podaj tez wiec swoj telefon, prosze....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...