Jump to content
Dogomania

Obedience


Zielsko

Recommended Posts

  • Replies 217
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zapłacić możesz na miejscu. Ale jak wyślesz do Związku zgłoszenie psa na zawody, to podobnie jak w przypadku wysłania zgłoszenia psa na wystawę, zobowiązuje Cię to do uiszczenia opłaty obojętnie czy rzeczywiście przyjedziesz czy też nie.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Niestety, sunia przez ta cieczke nie chce mnie w ogole sluchac (ma teraz najgoretsze dni), a nie chce jej zepsuc wydawaniem miliona komend i nie realizowaniem ich albo w zly sposob :( Poza tym finansowo cienko stoje - moze ktos mnie zabierze jako widza? No i nie mam mozliwosci wyslania zgloszenia - faksu nie posiadam, a do oddzialu ZK tez juz nie dotre...

I nie posiadam samochodu, w ktorym moglabym zamknac sunie.

Link to comment
Share on other sites

Rzeczywiscie suka w cieczce przewaznie gozzej pracuje. Zwlaszcza w poczatkowym etapie nauki. Dlatego tez wiekszosc suk pracujacych, a nie uzywanych do hodowli (co trudno pogodzic) jest sterylizowana.

Ale nie martw sie. Beda nastepne zawody, i nastepne... (miejmy nadzieje)

M+L

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

normalnie przez chyba kilka godzin sie łamałem czy jechac czy nie jechać.... trochę żałuję że nie było mnie z Wami ale z drugiej strony - zostałem z moją druga połową bo...będziemy mieli bliżniaki !!!

a na zawody mam nadzieję załapię się następnym razem z większym gronem kibiców :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

"Kurcze nooo Tak bardzo to skanowalam, ze az skaner popsulam Przepisze pozniej najciekawsze fragmenty"

... ktoś tu coś obiecał, i zapomniał... a gazeta pewnie powędrowała do segregatora koszowego? :cry:

pozdr

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...