Jump to content
Dogomania

Bytom 20-05-2007!


JustynaJK

Recommended Posts

  • Replies 509
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja też będe na 100%, ale ziwi mnie to, że wszystkie oddziały podają podział sędziów na rasy,a Bytom nie!! I tak jest co roku, że dopiero na wystawie się dowiaduje, który sęzia posedziuje moje psiaki, aalbo jak się pofatyguję do ZK 2 tygodnie prze wystawą i sobie zobaczę katalog grrrrr:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gola']co do sędziów VIII gr to oni są jacyś nie tego czy są tego i warto jechać ? ma ktoś rozeznanie;)[/quote]
Jeden i drugi nas oceniał- wrażenie miałam bardzo dobre, ale też upłynęło trochę czasu. Myślę jednak że będzie OK- teraz już trochę więcej Tollerów się wystawia, to już nie czasy gdzie wchodząc na ring sędzia po raz pierwszy rasę oglądał :evil_lol:
Masz bliziutko, a ja muszę przyznać z wizyty w Bytomiu byłam bardzo zadowolona :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cockermanka']Nooo...obsada sędziowska całkiem,całkiem..szkoda,że bez podziału na rasy (co mnie do szewskiej pasji doprowadza)...możnaby się wybrać do Bytomia.[/quote]
[B]cockermanka[/B] jasne że możnaby było się wybrać do Bytomia :)
Musicie być :D a ja pewnie tylko z Elroyem przyjadę, bo nie wiem jak z funduszami będzie - właśnie zaplanowałam 1400 km eskapadę tydzień przed Bytomiem :eviltong:
I szczerze mówiąc wolałabym, żeby spanielaste sędziował pan S..., bo już dostyc mam co druga wystawę pana F...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...