Jump to content
Dogomania

Bytom 20-05-2007!


JustynaJK

Recommended Posts

[quote name='dziadpradziad']Witam Wszystkich,tu Aśka od Cezara,dzięki aga616 za fotki,a wszystkim za gratulacje.Jeszcze jesteśmy w małym szoku,a wszystko przez ten SUKCES!!!!!![/quote]
Wielkie GRATULACJI jeszcze raz od shih-tzu z pudełka!!!:loveu: :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 509
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='dziadpradziad']Witam Wszystkich,tu Aśka od Cezara,dzięki aga616 za fotki,a wszystkim za gratulacje.Jeszcze jesteśmy w małym szoku,a wszystko przez ten SUKCES!!!!!![/quote]
[U][I][B]:bigcool:[/B][/I][/U][U][I][B]GRATULACJE!!!!![/B][/I][/U][U][I][B]:bigcool:[/B][/I][/U]

Link to comment
Share on other sites

[B][I]Gratuluje wszystkim slicznym pieskom ktore wystartowaly w wystawie!!!:cool3: [/I][/B]

Mam taka prozbe, jesli ktos ma moze jakies foty z pokazu pasienia lub frisbee;) to byla bym bardzo wdzieczna jak by mi je wyslal najlepiej na PW :roll:
Z gory dziekuje!


Pozdrawiam
Kasia&Frenki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dziadpradziad']Witam Wszystkich,tu Aśka od Cezara,dzięki aga616 za fotki,a wszystkim za gratulacje.Jeszcze jesteśmy w małym szoku,a wszystko przez ten SUKCES!!!!!![/quote]

:multi:[B][U] [FONT=Georgia][SIZE=5]GRATULUJE!!![/SIZE][/FONT][/U][/B]:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Frenkino'][B][I]Gratuluje wszystkim slicznym pieskom ktore wystartowaly w wystawie!!!:cool3: [/I][/B]

Mam taka prozbe, jesli ktos ma moze jakies foty z pokazu pasienia lub frisbee;) to byla bym bardzo wdzieczna jak by mi je wyslal najlepiej na PW :roll:
Z gory dziekuje!


Chciałam Ci wysłać, ale Twoja skrzynka zapełniona :niedowia: Mam po zmniejszeniu prawie 10 Mb zdjęć i filmik z aparatu.

Link to comment
Share on other sites

Wg mnie wystawa byla świetna. Prawie caly czas byłyśmy na honorowym w "ławce rezerwowych" (bo to boisko było ;-)). Zawarlyśmy przyjaźn z wyżlicą - championką Grappą (właśnie w tym dniu skończyła championat) od Pani Organizator. Widziałyśmy 'młodego' od kuchni. Trochę czasu spędziłysmy tez na spanielkach i muszę przyznac, ze poziom o wiele nizszy niz np. w Katowicach. Nie jestem znawcą, ale "na oko" to wystawcy niewiele czasu poświęcili na pielęgnację szaty... Niektóre były też spasione. Ale rzecz jasna nikogo nie obwiniam, tylko oceniam poziom swoim okiem ;)

Link to comment
Share on other sites

Hmm...tak się składa,że prawie wszystkie te cockery były też w Katowicach...:eviltong:(chyba z wyjątkiem jednej dorosłej suki,jednego szczeniaka i psa w młodzieży-ale musiałabym sprawdzić w katalogach) - więc coś z tym Twoim "okiem" chyba nienajlepiej...nie kojarzę też psa źle przygotowanego do wystawy(z wyjątkiem tego psa w młodzieży,ale on dopiero debiutuje,więc nie wiem na jakiej podstawie wysuwasz takie wnioski,że "wystawcy niewiele czasu poświęcili na pielęgnację szaty "...:crazyeye:
Większość z psów,które były w Bytomiu to psy bardzo często wystawiane - nie ma mowy o niezadbanej szacie :shake:

Które psy były "spasione" ... ???:-o

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...