Jump to content
Dogomania

Bytom 20-05-2007!


JustynaJK

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 509
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

[quote name='Jagoodka']Niestety nie będzie wiadomo, do zakończenia przyjmowania zgłoszeń.
Dopiero jak będzie wiadomo ile psów jest zgłoszonych z jakiej rasy - wtedy będą przydzieleni sędziowie do ras.
W Bytomiu co roku tak jest.[/quote]
I to jest coś,co doprowadza mnie do szewskiej pasji....:angryy: i nie dotyczy to tylko Bytomia...
Na szczęście akurat na moją grupę obaj sędziowie są do przyjęcia;) ,a my i tak jedziemy tym razem tylko z jednym psem:cool3:

Link to comment
Share on other sites

czy ktoś się już zgłaszał? I termin mija w niedzielę -chciałam wczoraj wysłać zgłoszenie a tu ZONK - tłustym drukiem na dole karty zgłoszeniowej napisane, że zgłoszenia mają być potwierdzone przez oddział macierzysty:crazyeye: Ja początkujący wystawca jestem, ale zagłaszałam już swoje psy na dwie międzynarodówki i nie spotkałam się jeszcze z czymś takim! Utrudni mi to znacznie życie - bo muszę się jeszcze tygodniu udać po to głupie potwierdzenie, nie mówiąc już o tym, że będę płacić więcej, bo pierwszy termin mi ucieknie:shake: I co mi tam mają napisac? Że potwierdzają, że się zgłaszaM???:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga616']hmm a jak sie to robi? Tak na przyszłość?:roll:[/quote]
Bardzo prosto :cool3:. Jedziesz do swojego oddziału i tam zgłaszasz psa. Oni to wysyłają do związku. Ja tak robię i od razu płacę. Teraz tylko w Katowicach zgłosiłam psy na Opole i na Bytom.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Błyskotka']Bardzo prosto :cool3:. Jedziesz do swojego oddziału i tam zgłaszasz psa. Oni to wysyłają do związku. Ja tak robię i od razu płacę. Teraz tylko w Katowicach zgłosiłam psy na Opole i na Bytom.[/quote]
aaa widzisz - to ułatwia sprawę;) tam wypełniam kartę zgłoszeniową i tam płacę, tak?? a kopia rodowodu?? mam też do związku dostarczyć czy oni sami coś wyślą?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Błyskotka']Tak kopię rodowodu też albo tam ci rodowód skserują. Wypełniasz zgłoszenie i tam również płacisz. Oni potem razem z innymi zgłoszeniami wysyłają do związku tzw. zbiorówki.[/quote]
super -dzięki - tak zrobimy:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga616']czy ktoś się już zgłaszał? I termin mija w niedzielę -chciałam wczoraj wysłać zgłoszenie a tu ZONK - tłustym drukiem na dole karty zgłoszeniowej napisane, że zgłoszenia mają być potwierdzone przez oddział macierzysty:crazyeye: Ja początkujący wystawca jestem, ale zagłaszałam już swoje psy na dwie międzynarodówki i nie spotkałam się jeszcze z czymś takim! Utrudni mi to znacznie życie - bo muszę się jeszcze tygodniu udać po to głupie potwierdzenie, nie mówiąc już o tym, że będę płacić więcej, bo pierwszy termin mi ucieknie:shake: I co mi tam mają napisac? Że potwierdzają, że się zgłaszaM???:roll:[/quote]
[B]aga616[/B] nie przejmuj się tym potwierdzeniem zgłoszenia przez oddzial. Możesz wysłać zgłoszenie bez potwierdzenia jutro.
Ja do dzisiaj nie wiem dlaczego na zgłoszeniach do Bytomia to pisze, ale takowego potwierdzenia nie musisz mieć :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...