Jump to content
Dogomania

Pół roczny Snafi szuka pilnie DT!!Potrzebne deklaracje na hotel. POMOCY


kasiapsiaki

Recommended Posts

  • Replies 208
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='wolf122']Musiało coś się Kasi stać,bo nie wyobrażam sobie by tu nie napisała.Zaglądam i ani u Misia ani tu nie ma odpowiedzi,zero odzewu.Impas.[/QUOTE]

Też się martwiłam bardzo ......ale Kasia była dostępna na dogo .....
Mam nadzieję że NIC złego się nie dzieje ............

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Też się martwiłam bardzo ......ale Kasia była dostępna na dogo .....
Mam nadzieję że NIC złego się nie dzieje ............[/QUOTE]
Nie sprawdzałem na profilu kiedy Kasia wchodziła na Dogo a skoro jak piszesz Martika miało to miejsce,to już całkiem dziwne to dla mnie jest:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katarzyna Starkiewicz']nie chcę wprowadzać zamętu, ale Gosia123 pisała ostatnio o jakimś Snafim ze schroniska w Sosnowcu, którego zagryzły psy w boksie.[/QUOTE]

zbieżność imion - Snafi z Sosnowca ['] wyglądał tak:
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-9qiJHGxLp3M/T6Jfue9plEI/AAAAAAAA2Tc/R5xA-Zum360/s640/p5010182g.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

PRZEPRASZAM,że taka cisza z mojej strony,ale tyle się działo złego ostatnio...że najpierw czasu nie było,a później żyć mi się nie chciało przez to co się dzieje...w ogóle do kompa nie zaglądałam;( przepraszam.
Snafi ma się dobrze,z jednego DT musiał trafić do innego na jakiś czas,a teraz znów jest w tym DT,którym był na początku. I tam czuje się szczęśliwy...Nie mogę się doprosić o zdjęcia nowe,ale mam nadzieję,że Pani któa ma nad nim kontrolę szybko mi wyśle jakieś. A domek nie wypalił,bo tamci Państwo wzięli z ulicy innego psiaka,którego wyrzucono. Chociaż ten miał szczęście.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasiapsiaki']PRZEPRASZAM,że taka cisza z mojej strony,ale tyle się działo złego ostatnio...że najpierw czasu nie było,a później żyć mi się nie chciało przez to co się dzieje...w ogóle do kompa nie zaglądałam;( przepraszam.
Snafi ma się dobrze,z jednego DT musiał trafić do innego na jakiś czas,a teraz znów jest w tym DT,którym był na początku. I tam czuje się szczęśliwy...Nie mogę się doprosić o zdjęcia nowe,ale mam nadzieję,że Pani któa ma nad nim kontrolę szybko mi wyśle jakieś. A domek nie wypalił,bo tamci Państwo wzięli z ulicy innego psiaka,którego wyrzucono. Chociaż ten miał szczęście.[/QUOTE]

Uffffffffff..........Kasiu najważniejsze że jesteś .......
Jak długo Snafi może zostać w obecnym DT ???

Link to comment
Share on other sites

na razie nic Państwo nie mówili konkretnie,ale woleli by aby jak najkrócej. Snafi to cudny psiak,tyle że boi się zostawać sam i jak się go zostawi w domu czy w aucie na chwilę to wszystko niszczy. Ale myślimy,że to ze strachu...po tym co przeżył siedząc sam zamknięty. Czas leczy raczy,musimy jemu dać czas.

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki przepraszam za spam ale szukamy na cito transportu na trasie Katowice - Wrocław dla malutkiej suni wyrzuconej na ulice :
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227201-Male%C5%84ka-przera%C5%BCona-sunieczka-wyrzucona-na-ulice[/url]
Sprawa naprawdę bardzo pilna! mamy czas do jutra!
Za Snafiego cały czas trzymam kciuki!!!
Kasiu czy są jakieś telefony ???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...