Jump to content
Dogomania

Masza kochana przez ludzi juz w swoim domu. Fotki na str.15.


Agata69

Recommended Posts

  • Replies 396
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziewczyny sorry, ale ja jestem kompletne zwłoki. Leżę w łóżku z gorączka i chaosem w głowie. Zaraz postaram się rozesłać nr konta.

dzwoniłam do pani zainteresowanej adopcja Teki: 30-metrowe mieszkanie w kamienicy , w nim czworo ludzi, dwójka dzieci 2 i 4 lata. Kobieta nie pracuje (na razie), facet jest ochroniarzem. Prawdopodobnie potrzebuje psa do pracy. Zadałam pytanie jak sobie poradzi wyprowadzić psa na spacer jesienią o 7 rano, czy będzie budzić dzieci i ubierać je. Powiedziała że jakoś sobie poradzi. Jakoś.
Chyba nie tego szukamy dla Teki. Mała jest bezpieczna u Bogusi, poszukajmy czegoś odpowiedniego. jak myślicie?


Kupiłam Augmentin, jutro wyśle.

Link to comment
Share on other sites

Odpisała mi szamanka moderatorka, że nie może przepisac wątku, bo założycielka była na nim 4 dni temu , chyba że sama wyrazi zgodę , już ją poprosiłam o to , teraz czekamy na decyzję, a jak tam Tequila, czy można jakies zdjęcia prosic, ja już pare fantów zebrałam , nawet dziecko się dołozyło, może w poniedziałek jak fanty przekażę do soni można by było zrobic bazarek na karmę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sdal2']Odpisała mi szamanka moderatorka, że nie może przepisac wątku, bo założycielka była na nim 4 dni temu , chyba że sama wyrazi zgodę , już ją poprosiłam o to , teraz czekamy na decyzję, a jak tam Tequila, czy można jakies zdjęcia prosic, ja już pare fantów zebrałam , nawet dziecko się dołozyło, może w poniedziałek jak fanty przekażę do soni można by było zrobic bazarek na karmę.[/QUOTE]

Ja w poniedziałek wracam do pracy więc się spotkamy i odbiorę fanty

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny napiszcie do kundelkowej skarbonki o pomoc w zakupie karmy
Ja już pisałam w sprawie Kiwi Budryskowej i dostałam 200zł ale że nie płaciłam składek to muszę zrobić zwrot15%
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/147660-KUNDELKOWA-SKARBONKA%21%21%21Kochajmy-Kundelki%21-Razem-mo%C5%BCemy-wi%C4%99cej%21-POM%C3%93%C5%BB%21/page203[/url]
Która bierze na siebie te 15% na karmę przyznają 100zł

Link to comment
Share on other sites

(Tequila dostała po zabiegu od weta antybiotyk Augmentin 500 mg+ 125 mg tabletki powlekane.) Tabletki mam do piątku ostatnia dawka rano na wieczór już nie mam.Śmierdzące bąki coraz luźniejsza kupa.

Po naszych obserwacjach w domu Tequila jest spokojna nie szczeka gdy ktoś puka do drzwi, na balkon nie wychodzi.
Na dworze pies się zmienia bardzo lubi biegać więc dwa razy dziennie z nią biegam, bardziej zachowuje się jak haski świetnie by było gdyby trafiła do osób którzy uprawiają biegi jazda na rowerze: na dniach sprawdzę ją z rolkami. Śmiało można napisać to w ogłoszeniu.
Zdjęcia porobię jutro.

Powarkuje na małe psiaki.

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem dlaczego ale nie mogę wysłać wiadomości z nr konta. Wstawiam więc dane tutaja potem skasuje. Dziewczyny przeslijcie te dane do osób chętnych wspomóc Małą.

Ryszard Rakoca
ul. Bojańczyka 17/19m6
87-800 Włocławek
[B]Lukas Bank 55 1940 1076 5676 7281 0000 0000

[/B]Antybiotyk kupiłam, dzisiaj wyślę.
U mnie Teki była z 3 małymi psiakami i był bardzo wielki spokój,więc pewnie domowe zwierzęta akceptuje.[B] U mnie nie chciała biegać, widocznie juz wydobrzała po zabiegu.
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Myngey'](Tequila dostała po zabiegu od weta antybiotyk Augmentin 500 mg+ 125 mg tabletki powlekane.) Tabletki mam do piątku ostatnia dawka rano na wieczór już nie mam.Śmierdzące bąki coraz luźniejsza kupa.

Po naszych obserwacjach w domu Tequila jest spokojna nie szczeka gdy ktoś puka do drzwi, na balkon nie wychodzi.
Na dworze pies się zmienia bardzo lubi biegać więc dwa razy dziennie z nią biegam, bardziej zachowuje się jak haski świetnie by było gdyby trafiła do osób którzy uprawiają biegi jazda na rowerze: na dniach sprawdzę ją z rolkami. Śmiało można napisać to w ogłoszeniu.
Zdjęcia porobię jutro.

Powarkuje na małe psiaki.[/QUOTE]

a JAK DŁUGO MIAŁA BRAĆ TEN ANTYBIOTYK, BO JA MYSLE ŻE JAK MASZ JESZCZE NA RANO NA PIĄTEK , TO POWINNO JUZ WYSTARCZYĆ, GDYZ TA LUŹNA KUPA MOŻE BYC OD TEGO , LUB OD ZMIANY KARMY, ALE TO DOBRZE ŻE NA ZEWNĄTRZ SIE OŻYWIA, A Z TYMI PSIAKAMI MOŻE AKURAT JEJ NIE SPASOWAŁY , BO Z TEGO CO WIEM U AGATY TEZ BYŁY MAŁE I JAKOS SIE TOLEROWAŁY, DO MNIE DO LECZNICY JAK PRZYCHODZIŁA TO TEZ BYLI MALI PACJENCI I NIC NIE ROBIŁA, MOŻE TO CHWILOWE I JEJ MINIE.

Link to comment
Share on other sites

Moją kotkę też akceptuje ale dzisiaj spotkaliśmy kota na spacerku gdyby nie smycz toby poszła za nim i tyle bym ją widziała. Wczoraj spotkaliśmy labka to były całuski.
Lekkie pociągnięcie smycz i idzie wyznaczoną trasą w stosunku do psów bo koty to inna bajka trochę mocniej trzeba było zareagowć.



W sprawie tabletek- nie wiem do kiedy Agata 69 bardziej się w temacie, chociaż w piątek - sobota można by już skończyć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Myngey']Moje dzieciaczki chcą przekazać płyty z grami na PC na bazarek. Jak i komu mam je przekazać.[/QUOTE]

Albo przesłać je do soni, albo w twoim przypadku jak umiesz robic zdjęcia i wstawiac na dogo, bo ja tego nie umiem, to jak juz będzie bazarek otworzony to wstawisz zdjęcia tych płyt.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...