Jump to content
Dogomania

Figaro, cziłałkowa wiewiórka [*]


Loona

Recommended Posts

[quote name='Kamcia_14']Witajcie moje drogie :multi:. Tosz to nowa cudna galeria sie tworzy nam na DG :multi:. Wspaniale sie zapowiada ;) Ta twoja ferajna jest wprost powlająca ( w pozytywnym znaczeniu oczywiście ) . Piekne foty :loveu:[/quote]
Dzięki :)
[quote name='Kamcia_14']Czekamy z niecierpliwością na rozrośnięcie się galeri :D[/QUOTE]
Ja też :p A im więcej osób zagląda tym większa galerka :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 648
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='olcha']Dużo tu Brutusów masz :evil_lol:[/quote]
też to zauważyłaś? :evil_lol:
[quote name='olcha']A właśnie? Czy Figaro jest szczekliwy?[/QUOTE]
Na wróble nie szczeka. Jak coś lezie / szczeka / biegnie w zasięgu wzroku to owszem :evil_lol: (szczeka jak inne szczekają, czasem on zaczyna, ale zawsze jak coś się dzieje, nigdy bez powodu).

Link to comment
Share on other sites

Ech no Tequila tez nie szczeka bez powodu! jej powody to jak ktoś szczeka, jak ktoś idzie, jak coś usłyszy podejrzanego, na dziwnie stojące krzaki, na inne psy, na ludzi za płotem, na wszystko co biega, na koty, na powitanie, na domofon :roll: W sumie to zawsze się znajdzie jakis powód :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olcha']Ech no Tequila tez nie szczeka bez powodu! jej powody to jak ktoś szczeka, jak ktoś idzie, jak coś usłyszy podejrzanego, na dziwnie stojące krzaki, na inne psy, na ludzi za płotem, na wszystko co biega, na koty, na powitanie, na domofon :roll: W sumie to zawsze się znajdzie jakis powód :roll:[/QUOte]
Ciułek na krzaki nie szczeka, zawzięcie to na obce psy i obcych ludzi w naszym domu, nawet jak reszta już dawno łasi się do głaskania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Loona']Ciułek na krzaki nie szczeka, zawzięcie to na obce psy i obcych ludzi w naszym domu, nawet jak reszta już dawno łasi się do głaskania.[/quote]

O to u mnie jak ktoś wchodzi do domu to wygląda tak, że Era zaczyna swój koncert na poważnie (ona nielubi obcych ludzi i generalnie nie daje się do nikogo przekonać), a Tequila jej wtóruje ale... totalnie nie wie o co w tym chodzi :lol: . Normalnie sikam jak ona szczeka na obcych! Szczek szczek plus machanie ogonem, plus przerwa na uśmiech, szczek szczek, zwijanie się ze szczęścia :icon_roc: Gorzej jak ktoś jest za płotem to wtedy chyba wie o co w szczekaniu chodzi.

Taki mały goopek z niej :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olcha']O to u mnie jak ktoś wchodzi do domu to wygląda tak, że Era zaczyna swój koncert na poważnie (ona nielubi obcych ludzi i generalnie nie daje się do nikogo przekonać), a Tequila jej wtóruje ale... totalnie nie wie o co w tym chodzi :lol: . Normalnie sikam jak ona szczeka na obcych! Szczek szczek plus machanie ogonem, plus przerwa na uśmiech, szczek szczek, zwijanie się ze szczęścia :icon_roc: Gorzej jak ktoś jest za płotem to wtedy chyba wie o co w szczekaniu chodzi.

Taki mały goopek z niej :evil_lol:[/QUOTE]
Może Erka jej podpowiada "szczekaj głupia, nie siedź cicho, to Cię zauważą i pogłaszczą" :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Loona']Może Erka jej podpowiada "szczekaj głupia, nie siedź cicho, to Cię zauważą i pogłaszczą" :evil_lol:[/quote]

Hehe czasem mam wrażenie, że Era celowo napuszcza Tequilę :lol:

Niedawno Era poszła na siq, Tekila nie chciała, a że było juz późno to musiałam ją przekonać, a ta dalej stoi zaparta w drzwiach i nie ma zamiaru wyjść. Nagle Era wraca ze spaceru i robi krótkie "Hau" na co Tequila dostaje speeda na dwór i drze morde na całą wieś. Normalnie słyszałam ;) jak się Era chichocze :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest Kamcia_14

[quote name='Loona']Dzięki :)

Ja też :p A im więceosób zagląda tym większa galerka :)[/quote]

[B][I]A ja oczywiscie będę często zaglądać :cool3: :cool3: Wiesz ze masz już [/I][/B]
[B][I]3 strony :multi: . W piorunującym tempie twoja galeria rośnie w moc i siłę :multi: [/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olcha']Niedawno Era poszła na siq, Tekila nie chciała, a że było juz późno to musiałam ją przekonać, a ta dalej stoi zaparta w drzwiach i nie ma zamiaru wyjść. Nagle Era wraca ze spaceru i robi krótkie "Hau" na co Tequila dostaje speeda na dwór i drze morde na całą wieś. Normalnie słyszałam ;) jak się Era chichocze :lol:[/quote]
Moje też ze soba rozmawiają, dzisiaj (o 2.30 w nocy :crazyeye:) Mika na dole, Fila na górze i sobie poszczekiwały do siebie. Trzy razy uspokajałam :shake:
[quote name='Kamcia_14']A ja oczywiscie będę często zaglądać :cool3: :cool3: Wiesz ze masz już 3 strony :multi:. W piorunującym tempie twoja galeria rośnie w moc i siłę :multi:[/quote]
U mnie dwie, ale i tak się cieszę, że postów przybywa dosyć szybko :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Loona']Nio i znowu nikogo nie ma :placz: Trudno, wstawię zdjęcie, to może ktoś przyjdzie :evil_lol:
[IMG]http://www.album.com.pl/aWx56aBx/199683.jpg[/IMG]
Brzydkie za karę :evil_lol: Robione telefonem w samochodzie :evil_lol:[/quote]

Szłodki jęzorek :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Loona']No to na walentynki kolejne zdjęcia ;)

[IMG]http://www.album.com.pl/aWx56aBx/204285.jpg[/IMG][/QUOTE]

Super jest to zdjęcie. Gdzie to było? Nie balaś się, że Ci psa zdmuchnie? :evil_lol:
[QUOTE]
[IMG]http://www.album.com.pl/aWx56aBx/227169.jpg[/IMG][/quote]

A tutaj wygląda jak prawdziwy facet leżący przed tv :evil_lol: :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olcha']Super jest to zdjęcie. Gdzie to było? Nie balaś się, że Ci psa zdmuchnie? :evil_lol:[/quote]
A wiesz że się bałam, jak stał tak bardziej na krawędzi, to brałam na ręce. To było u cioci na działce, na kujawach nad jeziorkiem :)
[quote name='olcha']A tutaj wygląda jak prawdziwy facet leżący przed tv :evil_lol: :eviltong:[/QUOTE]
Mi się wydaje, że tutaj taki bardziej zamyślony, albo smutny jest ;)

Link to comment
Share on other sites

Szalenie miły i fotogeniczny piesek. Chociaż osobiście wolałabym te wielkie :evil_lol:
Ale pomijając osobiste upodobania - cziłałka naprawdę przesympatyczny. Masz niezły "rozrzut" jeśli chodzi o wielkość. Olbrzymy miewają kontakt z maluchem?

[quote name='Loona']W domku są jeszcze:
Rysio (chował się przed słońcem :evil_lol:):
[IMG]http://www.album.com.pl/aWx56aBx/230162.jpg[/IMG]

[/quote]
A to pełzające to kto?
;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...