Jump to content
Dogomania

Śliczna Frytka w typie skye terrier - już w swoim kochającym domku:)


ang

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przepraszam za spam ;)
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227561-Maks-Szuka-Domu-lub-DT-do-Czwartku%21?p=19149639#post19149639"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227561-Maks-Szuka-Domu-lub-DT-do-Czwartku%21?p=19149639#post19149639[/URL]
pomocy!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wegielkowa']Którą część ciała nazywasz "wsio" e:evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]

Nie wiem czy to rozsądne reklamować swojego tzta na forum .
Jeszcze mi go na bazarku wystawicie . Już widziałam u Malagos ile chętnych było na przetwory z Biggosa .
Ze wstydem przyznam że ja również chciałam tej dobrej energii w słoiczkach :oops:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jaanka']Nie wiem czy to rozsądne reklamować swojego tzta na forum .
Jeszcze mi go na bazarku wystawicie . Już widziałam u Malagos ile chętnych było na przetwory z Biggosa .
[B]Ze wstydem przyznam że ja również chciałam[/B] tej dobrej energii w słoiczkach :oops:.[/QUOTE] Nie wstydź się jaanka, wszystkie kochają Biggosa:)

Link to comment
Share on other sites

Wybraliśmy się do tężni . Zabraliśmy suczynkę żeby się socjalizowała . W mieście funkcjonuje nieźle .
Tu miała duzy teren spacerowy , cały park do dyspozycji . Niestety z niewiadomych przyczyn nie raczyła pobiegać ,
Ciągnęłam ją jak kozę , oczywiście żeby łebka nie urwać ani nie uszkodzić niczego .
Spacer do kitu . Może coś to miejsce jej przypomniało , nie dowiemy się i tak .
Ale spotkaliśmy panią która bardzo się zdziwiła i ucieszyła widząc skay teriera .
Mówiliśmy że jest tylko w typie ale pani twierdziła że to cały skay . Miała przez czternaście lat psa , podobno nawet tak umaszczonego jak Kartofel .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Celina12']Przyszłam się przywitać....wrócę jak przeczytam od początku wątek Ślicznotki.....:loveu::loveu:[/QUOTE]

Bardzo mi miło :) .
Przez tyle lat gosciłam u Ciebie a teraz mogłam Cię zaprosić do siebie . Chyba juz mogę tak powiedzieć ?
Chociaż nadal uważam ten wątek za kielecki bo dzięki ciotkom mam tego słodkiego cudaka
:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Atrakcji faktycznie nam nie brakuje, ale takie wątki jak ten pozwalaja podładować baterie, bez tego nie dalibysmy rady.Zajrzyj może na watek najnowszej swiętokrzyskiej zdobyczy. Na razie nie ma pomysłu co dalej.Jest duzy starszawy i bardzo biedny.
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227765-Pan-za-granice-a-pies-na-ULICE!-STRASZLIWIE-CHUDY-DU%C5%BBY-I-B-%C5%81AGODNY-SZNAUCER-WILCZARZ[/url]

Frytola pogłaskaj.Zawsze podczytuję, ale się nie ujawniam, za to akumulatorki cichcem sobie u Was ładuję.:lol:
Idę doogłaszać Big kudłacza. Może się ktos nad nim ulituje....:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ang']a co do wątku - kielecki nie kielecki - po prostu fast foodowy i już:eviltong:[/QUOTE]

hehe czy sugerujesz że niezdrowy ? :evil_lol:

To mam pytanie też nie o francuskie perfumy tylko o wręcz coś przeciwnego ;)
Pierwszy raz spotykam psa który na jednym spacerze nie załatwi dwóch potrzeb .
Rozumiem ze grubszą nie zawsze ma naszykowaną ale siuśnąć choćby symbolicznie to chyba powinna .
A tu albo jedno albo drugie żeby nie wiem ile trwał spacer . Trzeba go zacząć od początku jeszcze raz .
Jak jesteśmy poza domem to nie ma nic :-o

Edited by jaanka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewelinka_m']no wiesz co Jaanka myślałam,że mam jakieś tysiąc stron do nadrobienia..a tu tylko dwie i już jestem na bieżąco :p
Fajnie ona ma.. czy już dotarły nowe lansiarskie szele? bo jeśli tak to gdzie są zdjęcia?[/QUOTE]

Liczyłaś że ja tu monologuję kilometrami ?
Nic z tego . Nie będę nikogo zanudzać aż tak ( tylko trochę :))
Szele , obroża i adresówka dotarły wczoraj . Są super . Kratka ze złotą nitką . Pięknie uszyte .
Wiem że zdjęcia są najciekawsze , też zawsze czekam na innych wątkach ale sama się jakoś nie spisuję .
Bardzo przepraszam .
Dzisiaj u nas leje , plenerowe odpadają a w domu nie ma gdzie . Nie będę na wiadrach z farbami i stercie desek prezentowała mody taksowej .

Link to comment
Share on other sites

Śmiejcie się śmiejcie :mad:
Mnie już niewesoło . Ta robota się chyba nigdy nie skończy .
Z betoniarką to troszkę przesadziłaś Roszpunko ale po głębszym zastanowieniu stwierdzam że przydałaby się .
Lubię takie damskie gadżety ;) . Kiedyś na walentynki dostałam od tzta taką śliczną małą żółtą szlifiereczkę . A innym razem dremelek :) .

Link to comment
Share on other sites

jaanka , sama zobacz czyż nie jest śliczna
i ŻÓŁTA:evil_lol:
w promocji na allegro;)
[URL]http://allegro.pl/betoniarka-mieszalnik-mieszarka-120-l-230v-zeliwo-i2386947416.html[/URL]

Frytka wyglądała by w niej zabójczo
[IMG]http://www.drabiny.info/pictures/betoniarki/betoniarka_140l_TUR_9725.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jaanka']Śmiejcie się śmiejcie :mad:
Mnie już niewesoło . Ta robota się chyba nigdy nie skończy .
Z betoniarką to troszkę przesadziłaś Roszpunko ale po głębszym zastanowieniu stwierdzam że przydałaby się .
Lubię takie damskie gadżety ;) . Kiedyś na walentynki dostałam od tzta taką śliczną małą żółtą szlifiereczkę . A innym razem dremelek :) .[/QUOTE] jakbyś była żoną MariuszaPepusza to dostałabyś helicoile.

Link to comment
Share on other sites

Taks , po raz drugi w tym tygodniu trafiłaś w mój gust w stu procentach :)
Komplet dla Kartofla jest odlotowy . Bardzo się z niego cieszę i wielkie dzięki .
A betoniara jest w ulubionym kolorku a imieniny mam w lipcu ;)

Wegielkowo w tej dziedzinie niewiele mnie zaskoczy . Dużo bardziej by mnie zdziwiły tipsy i dopinane loki jako podarunek .
Ciętych kwiatów też nie dostaję bo już nie żyją i szkoda mi ich .
No i koty mogą nadgryźć i zrobić sobie uszczerbek na zdrowiu ;)
Ostatnio zamiast nich wybrałam zestaw pudeł na przydasie wszelakie .
Taka ze mnie eteryczna i romantyczna kobietka :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...