Jump to content
Dogomania

4 szczeniaki w lecznicy,2 w schronie zagrożone śmiercią - błagamy o wsparcie!!!


Klaudus__

Recommended Posts

Jak by Ci to powiedzieć...nie wiemy która jest która;P
Obie są jak bliźniaczki.Z tym,że jedna jest jaśniejsza,druga ciemniejsza.Ta ciemniejsza jest w lecznicy-ale ze zdjęć-nie powiem Ci która,bo jedno zdjęcie robione w dzień,drugie nocą no i te odcienie mogą sie różnić.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 757
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Avilia']Jak by Ci to powiedzieć...nie wiemy która jest która;P
Obie są jak bliźniaczki.Z tym,że jedna jest jaśniejsza,druga ciemniejsza.Ta ciemniejsza jest w lecznicy-ale ze zdjęć-nie powiem Ci która,bo jedno zdjęcie robione w dzień,drugie nocą no i te odcienie mogą sie różnić.[/QUOTE]


To mi wystarczy sa dwie takie :) ok już wszystko wiem a jeden kudłaty białasek to chłopak tak ?

czyli
w lecznicy są :
łaciata sunia
biała sunia
biały chłopczyk
brązowa sunia

w schronie zostały :
brązowa sunia
łaciata sunia z obróżką

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rudzia-Bianca']To mi wystarczy sa dwie takie :) ok już wszystko wiem a jeden kudłaty białasek to chłopak tak ?

czyli
w lecznicy są :
łaciata sunia
biała sunia
biały chłopczyk
brązowa sunia

w schronie zostały :
brązowa sunia
łaciata sunia z obróżką[/QUOTE]

Dokładnie tak!:)

[COLOR=red][B]Teraz pytanie do zdeklarowanych DT (nie liczę Psiej Szkoły,bo wiem co i jak)-Proszę o potwierdzenie przyjęcia szczeniąt do siebie i o odpowiedź gdzie mamy szukać transportów?Jakie miasta?Mówię tu na razie o szczeniętach z lecznicy (wydamy je jak ich stan będzie stabilny i lekarze wyrażą zgodę na podróż).Jak wydamy maluchy z lecznicy będziemy mogły zabrać pozostałą dwójkę...o ile przeżyją;/[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Avilia proszę Was zabierzcie te szczeniaki ...zanim jest za późno
Czekam na klej i będzie już pewnie dziś bazarek kartkowo zakładkowy , kasę uzbieramy może w innej lecznicy się uda je umieścić .
Dzwoniłam do moich pań wetek ale niestety mają od ponad tygodnia nosówkę w lecznicy tzn psa z nosówką i nie mogą zabrać malucha :(
Nie można stać i patrzeć jak one tam umierają :(

[COLOR=green][B]Zmieńcie proszę tytuł wątku [/B][/COLOR]może taki
Szczeniaki umierają w schronie błagamy o pomoc ...

i jeszcze do biorących udział w bazarku chrzcielnym

[CENTER][SIZE=4][COLOR=red]Uwaga Uwaga [/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=red] szczeniaczek nr 5 albo 6 okazał się być chłopczykiem ...[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=red] Chrzestni którzy proponowali imię dla sunieczki proszeni są o dodanie wersji męskiej imienia w ramach gratisu [/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=red] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/CENTER]

Edited by Rudzia-Bianca
Link to comment
Share on other sites

[B]Kochani jak ktoś ma miejsce w sygnaturze wklejcie proszę i rozsyłajcie gdzie się da wątek szczeniaków, dwa maluchy które zostały w schronie nadal zagrożone bardzo :( Nie możemy stać z boku i patrzeć uda się czy się nie uda , na już potrzebne dla nich miejsce ...[/B]


[CENTER][COLOR=green][B]zabrakło dla nich miejsca w klinice [/B][/COLOR]
[COLOR=green][B] czy mają umrzeć w schronie [/B][/COLOR]
[COLOR=green][B] BARDZO PILNIE POTRZEBNE MIEJSCE DLA 2 SZCZENIAKÓW [/B][/COLOR]
[COLOR=green][B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/224267-7-szczeniaczk%C3%B3w-prosi-o-pomoc-w-szukaniu-dom%C3%B3w%21%21"]>KLIKNIJ TU <[/URL][/B][/COLOR][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agatsu']upss, nie wiem jak wkleić i gdzie to sie robi:oops:[/QUOTE]

Wchodzisz w ustawienia ( na górze strony po prawej stronie ) , otworzy Ci się karta, po lewej stronie masz różne opcje ustawień , w tym EDYTUJ SYGNATURĘ - wchodzisz tam i pojawia się okno jak do pisania postu, wklejasz tam skopiowany ode mnie link i zatwierdzasz jak post :)

[quote name='mimblunka']Dziewczyny a rozumiem, że szukacie tymczasów w swoich okolicach tak?
Bo dałam namiary na chętny dt na dolnośląskim, ale nie został brany pod uwagę?[/QUOTE]

Podawałaś na wątku czy na pw do dziewczyn ? Trochę się tu pogubiłam już ...

[quote name='ewu']Dzisiaj miałam pytanie o szczeniaczka do ds. Niestety w lubuskim ale przekażę dane wątku.[/QUOTE]

Dzięki :) Najlepiej od razu podać namiary na dziewczyny
[COLOR=darkorange][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]Kontakt: 785 549 189
mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

[/SIZE][/FONT][/COLOR][quote name='sajlana']myslę, że każdy ds i dt będzie dobry![/QUOTE]

No jak dom będzie dobry to każdy :) nawet na końcu świata :)


[quote name='Vicky62']Cały czas śledzę wątek.Ale nie mogę nic poza wklejenie w sygnaturę zrobić.
No i trzymam kciuki.
Czy transport do DT w Białymstoku jest juz zapewniony?[/QUOTE]

Dzięki , to dużo , każda dodatkowa osoba na wątku to szansa na nowy pomysł :smile:
A kciuki bezcenne :smile:
DT w Białymstoku na razie do czasu wyleczenia suniek niepewny , jest tam roczna sunia i musi być wiadomo że szczeniaki zdrowe i nic nie przywleką

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mimblunka']jeden na wątku, jeden na pw- do Avili napisałam, zadzwoncie tam może[/QUOTE]


A możesz jeszcze raz wpisać, bo gdzieś mi umknęło ...dopiszę dziewczynom do zestawienia :)
Dzięki wielkie


[CENTER][B][COLOR=seagreen]deklaracje finansowe [/COLOR][/B]
[/CENTER]

[B]Zosia123- 50 zł na transport do Białegostoku[/B]
[B][B]danusiadanusia- 100 zł [/B][/B]
[B]sajlana- propozycja zrobienia bazarku [/B]
[B]agatsu
Magdalena D. z fb
[/B]
[CENTER][COLOR=seagreen][B]I propozycje DT[/B][/COLOR]
[/CENTER]

[B]-DT z Białegostoku
[COLOR=green]-PsiaSzkoła i ja ;-) - sunia łaciata chętnie , ale nie ma znaczenia która [/COLOR]
-Północ
[COLOR=green]-makik[/COLOR]
-marta-t
[COLOR=green]-od mimblunka z tablicy na Wrocław
namiary poszły do Klaudii [/COLOR]
[COLOR=black]-od mimblunka
tymczas który zgłaszał się dla innego psiaka ale wcześniej wziął go ktoś inny, dolny śląsk - mam namiary wysłałam do Klaudus_[/COLOR][/B]
[COLOR=green][B]-Ostatnio edytowane przez [/B][B]Bambino ; Dzisiaj o 19:38 A te, co są w schronie też muszą iść do lecznicy ? Do mnie może przyjechać 1 albo nawet 2. Wolałabym dziewczynki.Mieszkam w połowie drogi między Poznaniem a Zieloną Górą ( 7 km. przed Wolsztynem) [/B][/COLOR][COLOR=green][B]Od 13.02 mam wolne 1 miejsce w domowym dt - dla suni. - tel. 514 100 950[/B][/COLOR]




[CENTER][COLOR=red][B]wpłaty zaksięgowane przez Aldrumkę [/B][/COLOR]
[COLOR=green][B]dziękujemy wszystkim [/B][/COLOR]
[COLOR=red]:Rose:[/COLOR][COLOR=red]:Rose:[/COLOR][COLOR=red]:Rose:[/COLOR][COLOR=red]:Rose:[/COLOR][COLOR=red]:Rose:[/COLOR]
[/CENTER]


[B]z bazarku chrzcielnego [/B]
dziki.nomada - 10 zł
mariuszpp - 15 zł
Fly - 40 zł
Gufiona - 10 zł
Rudzia-Bianca - 10 zł


[B]z wojny z robalami [/B]
Gameta - 5 zł
dziki.nomada - 5 zł
ewu - 15 zł
Rudzia Bianka - 5 zł
ang [B]2 bazarki[/B] - 20 zł
Gufiona na robale 10 zł

[B]wpłaty poza bazarkami[/B]

[COLOR=black]danusiadanusia - 100 zł
[/COLOR]agatsu 30 zł
tibby 50 zł
[CENTER][COLOR=red][B]Bazarki dla szczeniaków wystarczy kliknąć tytuł ...[/B][/COLOR]
[/CENTER]

[B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/224520-Bardzo-smutne-chrzciny-szczeniaki-umieraj%C4%85-czy-zd%C4%85%C5%BCymy-im-pom%C3%B3c-do-16.03-..."][COLOR=green]Chrzciny[/COLOR][/URL][/B]
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/224703-Wielkanocny-sklepik-Rudzi-otwarty-ca%C5%82odobowo-do-23-marca-godz.-23.00?p=18836652#post18836652"][COLOR=darkorange][B]Wielkanocny sklepik Rudzi [/B][/COLOR][/URL]
[B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/224536-Wypowiadamy-wojn%C4%99%21-na-chore-szczeniaki-do-18.03.-godz.-20.00"][COLOR=purple]Wojna z robalami[/COLOR][/URL][/B]
[B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/224539-Nie-dajmy-umrzec-nastepnym-szczeniulom%21-bazarus-od13.03-19.03godz22.00?p=18822033#post18822033"][COLOR=teal]Książka i duszek[/COLOR][/URL]
[/B][COLOR=blue][URL="http://www.dogomania.pl/threads/224632-Czekoladownik-i-kartki-hand-made-na-ratowanie-%C5%BCycia-szczeniak%C3%B3w-do-21.03.?p=18828838#post18828838"][B]Hand made cudeńka u Isiak[/B][/URL]
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/224728-Dla-szczeniak%C3%B3w-chorych-na-parwo-AUTOGRAFY-licytacja-do-20.03-do-godz.-22?p=18841135#post18841135"][B][COLOR=red]Hit na dogo - autografy Golców [/COLOR][/B][/URL]
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/224699-R%C3%B3%C5%BCne-R%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-dla-umieraj%C4%85cych-szczeniaczk%C3%B3w-do-1-kwietnia-2012"][B][COLOR=seagreen]Różne różności [/COLOR][/B][/URL]
[/COLOR]

Edited by Rudzia-Bianca
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Psia Szkoła']ależ się tu dzieje, już się pogubiłam ciut ;)[/QUOTE]

No dzieje się dzieje , że ja nie nadążam ;)

[quote name='Gufiona']Mam pytanko, a moja co prawda TYLKO dyszka na robale nie dotarła?[/QUOTE]

Jest wszystko , nie zauważyłam jednego postu Aldrumki -proszę sprawdzać i się upominać jakby co :)
[B]z wojny z robalami [/B]
Gameta - 5 zł
dziki.nomada - 5 zł
ewu - 15 zł
Rudzia Bianka - 5 zł
ang [B]2 bazarki[/B] - 20 zł
Gufiona na robale 10 zł

[B]wpłaty poza bazarkami[/B]

[COLOR=black]danusiadanusia - 100 zł
[/COLOR]agatsu 30 zł
tibby 50 zł

Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem, ale może się nie znam, te w schronie w pierwszej kolejności powinny iść na DT - te w klinice sa bezpieczniejsze, leczone. Bambino może wziąć 2 maluszki - może te sunie ze schroniska? Jak myslicie.
U nas pelno malcow bo kombinowalam nad DT - tylko przybyl kolejny i jeszcze chyba 2 i pękamy.
Jeśli te 2 ze schroniska pojadą na DT - np bliżej nas - może pomogę finansowo - np. Fundacja postara się pomoc w kosztach wet.

Link to comment
Share on other sites

Tez mi się wydaje że powinny jechać te ze schronu, jeśli DT ma warunki na przyjęcie psa nieszczepionego ze schronu .
Gdyby Bambino mogła zabrać obie sunie ze schronu było by cudnie, ale to Klaudus_z Avilią decydują , ja tylko zadymę robię ;)

Supergoga każda pomoc będzie dziewczynom bardzo potrzebna :) dzięki za propozycję :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...