Jump to content
Dogomania

MASZA suńka wykopana ze śnieżnej nory JUŻ W DOMKU :)


weszka

Recommended Posts

[B]MASZA[/B] bo o niej ten wątek to suczka, ma ok. 7 tyg., waży 1,40 kg, jest czarna podpalana z białym przodzikiem, ma śliczną, gęstą, falującą sierść.
Została znaleziona w Kielcach w jamie ze śniegu, razem ze swoją mamą :shake: Dzielna suczka w takich warunkach odchowała szczeniaka!

Od wczoraj suńka jest u mnie na tymczasie i [B]szuka domku[/B].

[B]MASZKA jest urocza[/B] :loveu: :loveu: :loveu: Niczego się nie boi, jest bardzo zabawowa, dzielna, cieszy się z człowieka i z psów. Straszna przytulanka.
Ślicznie samodzielnie i wielkim apetyetm je i w ogóle nie sprawia żadnych kłopotów [B]nic tylko ją kochać[/B] :loveu:

MASZA będzie nieduża, wzrostu około połowy łydki najwyżej. Będzie śliczną puchatą i kochaną suczką!

A oto i ona:


[IMG]http://www.ekstrawagancja.com/psie_bidy/masza.JPG[/IMG]

[IMG]http://www.ekstrawagancja.com/psie_bidy/masza1.JPG[/IMG]


[IMG]http://www.ekstrawagancja.com/psie_bidy/masza4.JPG[/IMG]

[IMG]http://www.ekstrawagancja.com/psie_bidy/masza5.JPG[/IMG]

[IMG]http://www.ekstrawagancja.com/psie_bidy/masza6.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Mysha792'][B]weszka[/B], zapytam się mojego kolegi z klasy bo właśnie poszukuje dla niego maleńkiego psiaka, on uparł sie na yorka, ale wątpie abym jakiego kolwiek znalazła, więc postaram się go przekonać na tą biedną psinke.[/quote]

Byłoby suuuper! Wiesz ona ma futerko yorka no i kolor a to już dużo :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']A mamusia? Została tam? Z nią jest wszystko ok?[/quote]

Dzielna mamusia ma opiekę. Zajęła się nią Erka z Kielc i szuka dla niej domu. Zresztą niech każdy szuka! Erka ma jej zdjecie - suczka jest do pół łydki, z dłuższym włosem, w wilczastym kolorze.

Link to comment
Share on other sites

Weszka, a ta kobieta, zainteresowana Maszą nie odezwała się ? Przecież juz chciała po nia przyjeżdżać.:shake:

Sara, czyli mamusia Maszy jest u mnie w pracy. Tzn mam nadzieję, że jakoś dogada sie z czterema psami, które tam trzymam. Bo niestety kiedyś Dingo i Rudka bardzo mocno ja zaatakowały i gdyby nie interwencja dozorcy, to nie wiem co by było. Dlatego ona nawet zostawiała dziecko i uciekała stamtąd. Dopiero później dowiedziałam się dlaczego.
Dzisiaj jak pojechałam tam nakarmic psy też jej nie było, dopiero jak zaczęłam szukać, to nagle skądś przyleciała.
Jak jestem w pracy , to do 15 zamkniete sa w kojcu i ja kontroluje sytuację.
Sara jest tez przemiłą sunieczką. I nareszcie jest wesoła, dzisiaj na mój widok wyczyniała różne harce. Jak ją zobaczyłam po raz pierwszy, to była przerażona, przemykała sie tylko ze spuszczona głową, jeszcze wtedy nie wiedziałam,że ma dziecko.
Juz ja też troszke odkarmiłam i nie jest tak przeraźliwie chuda.

A dziecko ma rzeczywiście wyjątkowo ładne:lol: .
Weszka, ona waży 1,40?:roll: Ja myślałam,że tak kruszynka ma gdzies 0,5 kg.;)

Link to comment
Share on other sites

Póki co ta pani od Ciebie milczy... Jakaś inna jest umówiona na środę (o ile przyjdzie bo wiemy jak jest), na wątku Maszy też ktoś poszukuje małej suńki. Z pewnością na taką slicznotę ktoś się znajdzie. Na razie nie ma pośpiechu, Mała może być u mnie tak długo aż nie znajdzie nowego superdomku :)
Żeby i Sara znalazła dobre miejsce... ehhhh....

Link to comment
Share on other sites

No właśnie , Sara jak najszybciej musi znaleźć dom. Ona boi sie moich psów. Dzisiaj jak przyszłam do pracy znowu była poza naszym terenem. Wprawdzie ja mam tam tylko cztery budy/cztery psy, Sara piąta/, ale czasami wchodza po dwa, więc gdyby sie dogadywały, to by sie z nimi zmieściła. Ale na razie niestety jest inaczej .:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysha792'][B]weszka[/B], przykro mi, kolega nie chce szczeniaka... :(

EDIT: rozmawiałam z nim przez telefon, jutro w szkole da mi odpowiedź. Bo jak mu powiedziałam ze ma coś z yorka to pogada ze swoją mamą. trzymajcie kciuki.[/QUOTE]
Wiesz nie przesadzaj z tym yorkiem żeby nie było rozczarowania. Ja zażartowałam że z yorka Maszka ma kolor i dłuższą sierść ale yorkiem to ona nie jest i nie będzie ;)

Link to comment
Share on other sites

Po tych szaleństwach z Dirki Maszka od ponad 2 godz. śpi jak zabita :lol:

Ciekawe co będzie w nocy? Ostatnia noc była do 4 w kennelówce, a potem do rana ze mną w łóżku :evil_lol:

[IMG]http://www.ekstrawagancja.com/psie_bidy/md1.JPG[/IMG]

[IMG]http://www.ekstrawagancja.com/psie_bidy/md2.JPG[/IMG]

[IMG]http://www.ekstrawagancja.com/psie_bidy/md3.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

weszka, jakie to sliczne zdjecia:lol: Ona taka mikrusia, a czy ten drugi psiak tez szuka domku:evil_lol: :evil_lol: ? A lozko to tak, czy tak najbardziej odpowiednie miejsce dla psiakow i nie tylko takich maluchow. Wiem, co mowie, u mnie w lozku 6 spi, a Paja ( ta z awatarku) sie niestety nie miesci, i jest z tego bardzo niezadowolona. Psiaki naleza do lozek swoich panciow i tam sie najlepiej czuja. Panciowie nie zawsze:evil_lol:
A malutka to tylko do miziania. A moze nowy nabytek by zostal, tak ladnie z tym innym psikiem wygladaja i bardzo do siebie pasuja.:lol:

Link to comment
Share on other sites

Podnosze ślicznotkę!
Nie wiem czy pisac do tej kobiety, która była zaintersowana, czy nie , skoro ona sie nie odzywa?
Nie chciałabym na siłę czegos robic. Myśle,że i bez tego pięknioszka znajdzie domek.
Maszeńka może byc mniejsza od swojej mamy, bo był bidulek bardzo niedożywiony, ale z pewnościa nie będzie wielkości yorka:diabloti:

Mamusia ma ok.35-40 cm , jest bardzo sympatyczną sunia i równiez szuka domku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pajunia']weszka, jakie to sliczne zdjecia:lol: Ona taka mikrusia, a czy ten drugi psiak tez szuka domku:evil_lol: :evil_lol: ? A lozko to tak, czy tak najbardziej odpowiednie miejsce dla psiakow i nie tylko takich maluchow. Wiem, co mowie, u mnie w lozku 6 spi, a Paja ( ta z awatarku) sie niestety nie miesci, i jest z tego bardzo niezadowolona. Psiaki naleza do lozek swoich panciow i tam sie najlepiej czuja. Panciowie nie zawsze:evil_lol:
A malutka to tylko do miziania. A moze nowy nabytek by zostal, tak ladnie z tym innym psikiem wygladaja i bardzo do siebie pasuja.:lol:[/quote]

To drugie szare zwierzątko ma domek u mnie i tylko u mnie :p
Co do łóżka to ja NIGDY nie sypiałam z psami - moje olbrzymki trochę za duże zresztą nigdy się nie pchały. Ale takie maleństwo jak najbardziej się nadaje zwłaszcza że należy mu się podwójna porcja dobroci za ciężkie dzieciństwo :cool3:
Masza niestety nie może u mnie zostać :shake: choc bardzo bym chciała. Dwie olbrzymki w niedużym 2-pokojowym mieszkaniu + ja pracująca singielka to już max możliwości. MASZA SZUKA WIĘC SUPER DOMKU!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='erka']Podnosze ślicznotkę!
Nie wiem czy pisac do tej kobiety, która była zaintersowana, czy nie , skoro ona sie nie odzywa?
Nie chciałabym na siłę czegos robic. Myśle,że i bez tego pięknioszka znajdzie domek.
Maszeńka może byc mniejsza od swojej mamy, bo był bidulek bardzo niedożywiony, ale z pewnościa nie będzie wielkości yorka:diabloti:

Mamusia ma ok.35-40 cm , jest bardzo sympatyczną sunia i równiez szuka domku.[/quote]

Ja uważam że jakby ta pani chciała to by się odezwała. Skoro nie to nie ma co.

Maszka jest urocza. Bardzo dzielna z niej dziewczynka. Ma tu niezłą socjalizację z moimi olbrzymkami - biega za nimi równo i nic się nie boi. Muszę to tylko nadzorować bo jej 1.40 kg to niezła dysproporcja :lol:
Ma apetyt, ładnie wcina biały serek na śniadanie, a potem Royala + pastę witaminową. Koopka już od niedzieli normalna. Wcale nie jest taka chudzinka i myślę że szybko nadrobi złe początki.

Link to comment
Share on other sites

Kolega jest zainteresowany psinką i chce ją przygarnąć :) rozmawiał z mamą i ona sie zgadza na takiego malucha.

dalej jest to aktualne? warunki mieszkalne mojego kolegi sprawdzałam i są dobre dla psiaka. mieszkanie 2-pokojowe, psiak mialby zapewnione spacery, zabawy i wszystko co dobre. blisko jest park, łąka aby psiak mógł sie wybiegać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...