Jump to content
Dogomania

MASZA suńka wykopana ze śnieżnej nory JUŻ W DOMKU :)


weszka

Recommended Posts

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Weszka, to nie całkiem takie normalne . Wiedzą cos o tym ci, którzy bezskutecznie poszukują domków tymczasowych dla bezdomnych biedaków.
[SIZE=3][COLOR=red]Dlatego jeszcze raz Ci bardzo dziekujemy!!!:iloveyou: [/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#ff0000]No i oczywiście podziękowania dla Myshy792 za pomoc w znalezieniu dobrego domku!:iloveyou: [/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE]
[COLOR=black]Teraz będziemy czekać na fotorelacje! [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Erka cała przyjemność po mojej stronie. Napisałam że [U]dla mnie to normalne[/U]. A że dla większości ludzi niestety nie to wszyscy dobrze wiemy. Sama próbuję upchać psiaki choć na DT i nic... Bo ludzie są strasznie wygodni i nie mogą znieść trochę ew. niedogodności wiedząc że w ten sposób ratują psie życie...
Bo słyszę że zima, że pogoda a tu wychodzić trzeba, że może chory, a w ogóle to taki przybłęda to nie wiadomo co ma z głową, a lepszy jakby był podobny do jakiejś rasy albo rasowy, albo za stary albo za młody... :( Eehhhh, uszy puchną od takiego gadania...

Link to comment
Share on other sites

Dostałam smsa od kolegi, napisał mi ze Meszka już łobuzuje i wszystko dookoła gryzie :evil_lol:

Mi nie trzeba dziekować, tylko weszce, ja znalazłam małej domek, a weszka sie maluszkiem zaopiekowała. Wszystko dobrze sie skończyło, teraz tylko zostaje robienie foteczek (ale narazie nie moge bo tatuś mi aparat zabrał :roll: ) No i mam jeszcze nadzieje ze Meszka wyrosnie na sliczną, grzeczną sunie :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

weszka, narazie nie mam akumulatorków do aparatu, ale w najbliższym czasie zrobie maszce foteczki ;)

okazało sie ze maszka ma wszy, była już u weterynarza, teraz zakrapiają suńke jakimiś kropelkami u weterynarza.

przekonałam ich do zwykłej, taniej i o wiele lepszej karmy od pedigree, chapi itp ;) psinka będzie jadła brita, narazie dużo je i przytyła już 1kg :cool3:

a maszki ostatnio nie mogłam odwiedzić, niestety jestem poważnie chora, dopiero teraz zaczełam wychodzić z domu, jednak nadal mam różne badania robione... ehh żeby wszystko było dobrze.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Masza słodka, kochana i uwielbia wsyzstko i wszystkich gryść :) dzisiaj po szkole wpadliśmy wszyscy do domu kolegi no i maszka oczywiście ze wszystkimi sie przywitała no i jaka ona dużaaa :loveu: zdjęcia mam zrobione tylko komórką, wstawie jak doładuje konto, ale najprawdopodobniej juto ;)

Link to comment
Share on other sites

przepraszam brak czasu ;)

Masza tak sie wierciła ze czasem trzeba było ją przytrzymywać do zdjęć ;)

[IMG]http://img522.imageshack.us/img522/1894/maszagz2.jpg[/IMG]

[IMG]http://img359.imageshack.us/img359/7638/masza1mm1.jpg[/IMG]

[img]http://img373.imageshack.us/img373/1251/masza2zx4.jpg[/img]
no i narazie tyle, niestety zła jakość bo foteczki z komórki.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...