Jump to content
Dogomania

Śmierdząca sprawa, czyli kupki naszych milusińskich


Janosik

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='paszula']:D :D :D
Szymek czyliPancius number 2 (ale on uwaza ze jest number 1) :P juz tez obiecal zbierac kupki!! :)[/quote]

:klacz:
no to czekamy na relację i ja uroczyście dopiszę do listy Dumnych Zbieraczy :D

PS oni zawsze myślą, ze są number 1... We wszystkim :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maga100']oni zawsze myślą, ze są number 1... We wszystkim :lol:[/quote]

hi hi hi cos w tym jest!! :) Ale ten moj Szymek to taki jakis fajny Szymek, wiec czasem moze sobie tak pomyslec!! :) Ale bez przesadyzmu oczywiscie!! :)

A premiera wraz z pierwsza kupa!! Tzn kolejna kupa!! Trzymajcie kciuki!! :)

Wlasnie Szymek wrocil i zrobil co mial zrobic i mnie wygania od komputera, bo ma troche tu pracy!! Niech no tylko sprobuje w przerwie w Collina zagrac :evil: ja mu dam! :D

Wracam pewnie jutro jak sie uporam z telefonami z pracy!! I wtedy opowiem jak to bylo z ta kolejna kupa!! :)
Buziak

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda'][quote name='paszula']Wlasnie Szymek wrocil i zrobil co mial zrobic [/quote]
Posprzątał, poodkurzał, umył na mokro, zrobił kolację, pranie, wyprasował? No to niech chłopina usiądzie do tego kompa :roll:[/quote]

Ale sie splakalam! hi hi hi :D :D :D

Nie zupelnie i sam nawet sie do tego przyznaje. Wrocil do domu z uczelni i potem byl w aptece po lekarstwa dla mnie, bo chora jestem, poszedl na zakupy i pobawil sie z psem (latali tu na czworaka... tzn Szymek ... pies normalnie :))

Niech siada do komputera, bo musi robic tlumaczenie... trzeba zarabiac na wieksze mieszkanie dla zwierzakow a raczej jego remont....

Ale generalnie musze go pochwalic, bo sie nie doczekal az siadzie, bo pisze tego posta i zmywa naczynia... on tak ma sam od siebie.... wiec go sobie zawsze chwale, ze mi sie tak trafilo!!!! :B-fly:
Buziak, bo juz skonczyl i groznie patrzy, bo sie tu chicholę!! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paszula']Ale generalnie musze go pochwalic, bo sie nie doczekal az siadzie, bo pisze tego posta i zmywa naczynia... on tak ma sam od siebie.... wiec go sobie zawsze chwale, ze mi sie tak trafilo!!!![/quote]
:o To już drugi taki :o

Link to comment
Share on other sites

Jak się wnerwiłam :evilbat: Wychodzę z psem rano i jeszcze zdaży mu się zrobić siku (siku!kupy już nie!)na chodniku, a że nie podnosi jeszcze nogi :lol: to wiadomo że robi się kałuża :roll: I dzisiaj jakiś facet zwrócił mi uwagę że mam to posprzątać.Ja mówię co?Siku?Może mopem? :evil: On tylko coś powrzeszczał że Katowice zasrane i zasikane przez takich jak ja (znaczy takie psy :wink: ),ale mi krwi napsuł :evilbat: Zawsze sprzątam jak pies zrobi kupsko na chodniku,ale jak widac musze też wziąć się za siuśki :evil:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martussia83']nie...a powinnam? :roll: jeśli tak to gdzie to wrzucać?[/quote]
Powinnaś :D
Zostało tutaj ustalone, że wyrzucamy do zwykłych koszy na śmieci, bo lepsze goowno w koszu niż na trawniku :D Goowienka sprzątamy z dumą wypisaną na twarzy, do koszy wrzucamy po kryjomu, żeby nas Straż Miejska nie przyłapała :D

Link to comment
Share on other sites

wzięłam się za topic, przeczytałam cały i w sumie to ma ręce i nogi :wink:
adda najbardziej rozbawił mnie fragment
[quote]Goowienka sprzątamy z dumą wypisaną na twarzy[/quote] :lol: to brzmi jak fragment jakichś manifestów przedwyborczych :lol: Może by jakąś partię założyć i do sejmu wejść? :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martussia83']adda najbardziej rozbawił mnie fragment
[quote]Goowienka sprzątamy z dumą wypisaną na twarzy[/quote] :lol: to brzmi jak fragment jakichś manifestów przedwyborczych :lol: Może by jakąś partię założyć i do sejmu wejść? :roll:[/quote]
Bo my tu mocno manifestujemy :D Partia - dobry pomysł, jaką nazwę proponujesz? :evilbat: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Tak, tak, słowo [b]dumny[/b] jest tutaj najważniejsze. Dumni zbieracze, oto my! :lol: Martusia mam andzieję, ze dołączysz do grona? :bigok:
A co sikania na chodnik.. Mojemu czworonoznemu dziecku też nie zawsze uda się dobiec na trawnik i sika na chodnik, wtedy wracam do domu, biore butlę z wodą i spłukuję chodnik. Lepsza kałuża wody niż kałuża sików... 8)

Link to comment
Share on other sites

Ludzie a dlaczego chcecie pisac Partia :-?
Nie lepiej, Stowarzyszenie Dumnych Sprzataczy ......

A mysl przewodnia, Po moim psie sprzatam sam :lol:
Obok woreczka w podrecznej torebce powinno sie jeszcze miec obowiazkowo dezodorant coby poperfumic po sprzatnieciu 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher']Kiedyś w śrdmieściu (warszawskim :wink: ) wisiały plakaty agitacyjne - obrzydliwe zdjęcie wielkiej kupy (w makro 8) ) i hasło "Każde dziecko wie, że sprząta się po psie" :lol:[/quote]
Pamiętam!!! :D

Czyli co? Stowarzyszenie Dumnych Sprzątaczy Goowien?
[size=1]Trochę mi się kojarzy ze Stowarzyszeniem Umarłych Poetów, nie wiem dlaczego.[/size]

Link to comment
Share on other sites

[quote]Martusia mam andzieję, ze dołączysz do grona?
[/quote]no będę się bardzo starać aby być wzorowym zbieraczem :roll: :lol:

[quote]Ludzie a dlaczego chcecie pisac Partia[/quote]

bo to teraz takie "trendi" i na czasie 8)

[quote]Czyli co? Stowarzyszenie Dumnych Sprzątaczy Goowien?
Trochę mi się kojarzy ze Stowarzyszeniem Umarłych Poetów, nie wiem dlaczego.[/quote]
przecież zbieranie goowienek toż to sama poezja,nieprawdaż? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...