Jump to content
Dogomania

Nasza Afrunia ciężko chora ... nowotwór płuc......


czarna anda

Recommended Posts

  • Replies 225
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bardzo dziękuję Milady za wstawienie zdjęć sprzed dwóch tygodni - Afrunia prezentuje się z jednym ze swoich ukochanych kołków.
Obecnie ma jeszcze całkiem łysy brzuch - była dokładnie i wysoko
wygolona ale sierść zaczyna powoli odrastać.
Martwię się bo wczoraj wieczorem zwymiotowała, a dzis nie chce jeść
- mam nadzieję, że to zwykła niedyspozycja żołądkowa.
Afra ma stałe problemy z przewodem pokarmowym i była cały czas na
RC Intestinalu, a teraz zmieniamy karmę na inną.

Link to comment
Share on other sites

jak to sie dzieje - superek pytanie .
W tej chwili zostaly zrobione pewne organizacyjne ruchy w fundacji

Wczesniej agnieszka brzezinska byla vice prezesem wiec miala wplyw na wszelakie decyzje
W tej chwili tak ni ejest

Fundacja mowiac ze nie ma pieniedzy stwierdzila ze nie bedzie utrzymywac psow w hotelach , wszelkie dluzsze przechowywanie psow w szpitalach jest bojkotowane i istnieja zasady że : hahah ten kto znajdzie psa za niego odpowiada i bylo by oki ale odpowiada znaczy ze zabiera go do siebie hahaha znaczu ze jesli zadzwoni np osoba ktora znalazla psa z wypadku fundacja pokryje koszty operacji ale osob awinna zabrac psa do domu lub go zabrac gdzies tam bo nie ma miejsca nie ma pieniedzy itp
zatem najlepiej zza biurka decydowac o czyims byc albo nei byc i mowic ze ci ktorzy chce pomagac zwierzetom jak agnieszka dzialaja zbyt emocjonalnie
Byloby oki gdyby bylo wielu wolontariuszy ktorzy mogliby brac psy na tymczasy ale nasuwa sie pytanie co ma robic fundacja i po co jest powolana prawda ??
i wlasnie mowienie ze nie ma pieniedzy nie zwalnia od ich szukania czynnego
do tego wlasnie sa zatrudnione osoby o gdybym j aw swojej pracy wykrecala sie w ten sposob zostalabym wywalona poprostu

anda

Link to comment
Share on other sites

ufff bo juz si edenerowalam ;) az ta nasza Afrunia to ma wysublimowany apetyt - zeby patyczki wcianac :)
Pani Marto pies ktorego znalazlam kiepsko - ma nowotwor i chore nerki jest teraz w szpitalu ale zadecydowalam ze na jego ostatni emiesiace wezme go do siebie - tyle moge dla niego zrobic
anda

Link to comment
Share on other sites

Zainteresowanie losem Afry znikome - ma wszyskie łapy, oczy, nie jest łysa i już nie umiera, więc pomoc nie jest konieczna. Najlepiej niech zostanie tak jak jest.
Ale tak zostać nie może - w żadnym wypadku nie mogę pozwolić sobie obecnie na drugiego duzego psa, schorowanego, który potrzebuje stałej
opieki weterynaryjnej i spacjalnego żywienia.
Fundacja nie tylko nie płaci za psa ale też o ile wiem nie szuka mu domu- nie dano żadnych ogłoszeń jak do tej pory.
Suka miała poważną operację 22.grudnia i do tej pory nie była na kontroli.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*Gajowa*']Zainteresowanie losem Afry znikome - ma wszyskie łapy, oczy, nie jest łysa i już nie umiera, więc pomoc nie jest konieczna. Najlepiej niech zostanie tak jak jest.
Ale tak zostać nie może - w żadnym wypadku nie mogę pozwolić sobie obecnie na drugiego duzego psa, schorowanego, który potrzebuje stałej
opieki weterynaryjnej i spacjalnego żywienia.
Fundacja nie tylko nie płaci za psa ale też o ile wiem nie szuka mu domu- nie dano żadnych ogłoszeń jak do tej pory.
Suka miała poważną operację 22.grudnia i do tej pory nie była na kontroli.[/quote]


w jaki sposob mozna pomoc chocby z ta kontrola?
czy trzeba ja przewiezc - dokad? i kiedy?

mam ostatnio zgloszenie pomocy w transporcie na terenie warszawy i okolic tylko prosze napisz, czy tylko ten transport, czy tez jeszcze pieniadzena te wizyte..bo z tym juz gorzej..przynajmniej jesli chodzi o mnie:shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...