Jump to content
Dogomania

Klementynka Sznaucerka mini już NIE hipopotam i MA DOM!!! :)


malawaszka

Recommended Posts

  • Replies 532
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='farmerka63']Jestem u hipci- Klementynki :)

Stawiam na tą notorycznie pełną michę . Skoro pańcia na ostatnich nogach , to pewnie na spacerkach nie pomykała jak łania - tak sobie dedukuję , drogi Watsonie...[/QUOTE]

obyś miał rację Szerloku :D tylko niepokojące jest u niej też picie wody w duzych ilościach i sikanie też dość obfite, ale tfu tfu ... czekamy na wyniki! możep o prostu tusza powoduje, że pić się chce, a jak już się wypilo to... wysikać tez trzeba, co nie? :roll:

[quote name='Luna_wro']a ile lat ma ta dama?:)[/QUOTE]

6 i ani miesiąca więcej

Link to comment
Share on other sites

Ale foczka! Rzeczywiście pierwsze zdjęcia nie oddawały i nawet się zastanawiałam że gdzie niby ona taka gruba. Oby to tylko zatuczenie. Jeśli wyniki będą ok to przy dobrym samozaparciu sunię się odchudzi ale chyba rzeczywiście wsparcie w postaci Obesity by się przydało. Postaram się skombinować parę psich fantów na bazarek dla grubci ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']no - też nie mieściło mi się w głowie, że ona taka gruba po tych pierwszych zdjęciach, ale na żywo... Okropnie wygląda - w okolicach karku ma jakąś taką żółtą skórę, te włosy takie liche, na dupsku to można spokojnie kufel z piwem postawić ;)[/quote]

na szyji miala paskudną obroze ala skóra i mozliwe ze ona farbowała,moze suni podawac olej z łososia który wzmocni sierść??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']no i jest bosko... mam póki co tylko cząstkowe info telefoniczne - popołudniu pojadę odebrać wyniki - ale mocno podwyższony ALT i cholesterol plus objawy... szlag by to :cry: załamkę mam więc idę się przejść...[/QUOTE]

Pewnie Klementynka ma problem z wątrobą, przy takiej tuszy...
Mój Gucio też ma podwyższone ALP, wysoki cholesterol. Przeszliśmy na karmę hepatic, wciskam w niego hepatil, vit. B complex, esseliv i ursocam od 2 miesięcy - w piątek byłam na badaniu i wyniki są gorsze. Dodatkowo pojawiła się "Lipemia" - co to jest, nie wiem, ale mam nadzieję się dzisiaj dowiedzieć u weta. Wczoraj byliśmy na kontrolnym USG jamy brzusznej - całe szczęście nie ma zmian nowotworowych, jedynie wątroba jest bardziej otłuszczona :(. Nie wiem dlaczego, przecież jest na diecie :(.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WATACHA']No przy takiej tuszy to raczej badania idealne nie wyjdą.Wydaję mi się, że najpierw dietka, a potem powtórzyć badania.Jak nic się nie zmieni to dopiero się martwić.[/QUOTE]

no u swojego psa tak można - łatwiej, a u psa w PDT nie jest to taki super fajne bo jak go wyadoptować? co mówić potencjalnym chętnym?
odebrałam wyniki - nie są takie koszmarne jak się obawiałam - muszę poszperać tu i tam i dopiero coś więcej napiszę

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...