Jump to content
Dogomania

A mnie to maminka bardzo kocha i Ewa mnie kocha,no i ta...no...Hana chyba też!


Bgra

Recommended Posts

Jak się czujecie Kochani?

Strasznie dziś było gorąco, jak latem. Wiele osób narzekało bardzo na jakieś sensacje sercowe...

Trzymajcie się dzielnie Bieluśkie Skrzaciki wraz z Maminką :)

nawet dzisiaj nie miałam czasu pomyśleć ;) więc chyba dobrze,jestem zalatana od rana,sporo rzeczy się nagromadziło i ...teraz usiadłam ;)

wieje u nas bardzo,drzewa się uginają,Hana wyszla jeszcze na moment i był to dołownie momencik ;) wiała do domu

zaraz wezmę tabl na hercklekoty :) i jeszcze w domu coś tam ogarnę :)

Link to comment
Share on other sites

U nas też mocno wiało wieczorem. Dziś już spokojnie i chłodniej.

Hercklekoty - podoba mi się!!!! :) Choć schorzeniom wszelkim, mówimy NIE !

Pozdrowienia sobotnie dla całej Rodzinki!!!! :)

 

nasza śląska gwara...no lubię i już :)

Figuniu Tobie życzę wyadoptowania Lońci,Lońci życzę szybkiego odnalezienia domku,najciepluteńkiego,najcierpliwszego,najukochańszego :)

to takie moje życzenia na najbliższy czas :) i niech mają moc sprawczą :)

 

 

A u nas wczoraj i dzisiaj lato, cieplutko i słoneczko świeci :)

 

świeciło i u nas ,ale nie tak jak wczoraj,o nie i bardzo mi tak było dobrze :)

Link to comment
Share on other sites

Jakbym miała wybór, też bym wolała coś milszego 035.gif,ale nie zawsze mam taki zapał do okien :(

ostatnio to mi zapału do wszystkiego brakuje ;) chyba koniec lata tak mnie nastraja ;)

Hańci jakby się udzieliło,na spacerk idzie niby chętnie,ale byle nie za długo,stanie jak dąb i ani ruszyć,pytam...chcesz do domku i zaraz radość wielka i biegusiem ;) ale wiem dlaczego...

bo Miśki zawsze po spacerkach dostają do miseczek a Hańcia apetyt ma ostatnio oj ma :) muszę ją trochę cyganić,ale ciężko jest bo jakby gramaturę porcji znała,no nie uszczuplisz  za bardzo ;)

Aleś się pałęta,nie wiem czego chce,..może bułeczkę z masełkiem-to jego przysmak

Kupiłam na bazarku fajny domek,okazał się duży,to domek dla dwojga ;)

czyj będzie? jeszcze niezdecydowane,zapoznają się i zastanawiają ;)

Link to comment
Share on other sites

nasza śląska gwara...no lubię i już :)

Figuniu Tobie życzę wyadoptowania Lońci,Lońci życzę szybkiego odnalezienia domku,najciepluteńkiego,najcierpliwszego,najukochańszego :)

to takie moje życzenia na najbliższy czas :) i niech mają moc sprawczą :)

 

 

 

świeciło i u nas ,ale nie tak jak wczoraj,o nie i bardzo mi tak było dobrze :)

Bożenko kochana, aż westchnęłam głęboko...Cudownie nam życzysz :) aż nie będę dziękować, tylko dodam Amen, niech się stanie!

Dobrej, spokojnej nocy Wam życzę!

Link to comment
Share on other sites

Bożenko kochana, aż westchnęłam głęboko...Cudownie nam życzysz :) aż nie będę dziękować, tylko dodam Amen, niech się stanie!

Dobrej, spokojnej nocy Wam życzę!

 

Figuniu ściskam mocno i Ciebie i Lońcię i kciuki :)

Dobrej ,spokojnej nocy a ranka przynoszącego dobre wieści :)

 

 

U mnie wszystko śpi, popadali już z godzinkę temu..... dobrej nocki :)

 

Aleś dalej lata ;) jakoś tak zawsze się ożywia w nocy :)

dobranoc Halizko,mizianka dla stadka :)

Link to comment
Share on other sites

Bożenko kochana, jaki śliczny ciuszek dostałyśmy!!!! Moje ulubione kolory...Tak myślę, może nie dam wcale Loni, tylko cosik sobie z tego zmajstruje... ;)

Nie spodziewałam się, że będzie w skrzynce, cały dzień przesyłka leżała, bo akurat w ciągu dnia dziś jej nie otwierałam... Już była przymiarka i niestety...nie do końca są to Loni wymiary...Długość idealna, ale szerokość - coś nie bardzo pasi...Napy, które zapina się na brzuszku - 3 szt. - zapiąć mogę tylko jeden, ten od strony ogonka. Lońcia ma na przodzie taką wystającą kość - wypukłą pierś - nie wiem, jak to nazwać, no i przez to się nie bardzo w tym miejscu mieści.

Ale - tak łatwo sie nie poddamy, będziemy coś kombinować, bo strój jest uroczy i rzeczywiście milusi i cieplutko jej będzie. Nawet ma rękawki na łapkach... :) Kapturka nałożyć się nie da, właśnie dlatego, że z przodu brakuje nieco materiału. Musiałabym mocno naciągnąć - czyli miałaby niewygodę a tego nie chcemy...

Piszę, jak jest. Ale - naprawdę bardzo się cieszę z tego ubranka i bardzo Ci kochana raz jeszcze dziękuję :)

Będę coś kombinować, może się uda. Przede wszystkim - ona może w tym spokojnie chodzić, tylko że zapięty miałaby tylko ten jeden guziczek...

Dziękuję Bożenko ślicznie i życzę spokojnej, całej porządnie przespanej nocy! :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Witajcie serducka  cudne malenkie Bozusiowe 0heart.gif

zagaladam z pozdrowionkami 0heart.gif

  

 

 

Bożenko kochana, jaki śliczny ciuszek dostałyśmy!!!! Moje ulubione kolory...Tak myślę, może nie dam wcale Loni, tylko cosik sobie z tego zmajstruje... ;)

Nie spodziewałam się, że będzie w skrzynce, cały dzień przesyłka leżała, bo akurat w ciągu dnia dziś jej nie otwierałam... Już była przymiarka i niestety...nie do końca są to Loni wymiary...Długość idealna, ale szerokość - coś nie bardzo pasi...Napy, które zapina się na brzuszku - 3 szt. - zapiąć mogę tylko jeden, ten od strony ogonka. Lońcia ma na przodzie taką wystającą kość - wypukłą pierś - nie wiem, jak to nazwać, no i przez to się nie bardzo w tym miejscu mieści.

Ale - tak łatwo sie nie poddamy, będziemy coś kombinować, bo strój jest uroczy i rzeczywiście milusi i cieplutko jej będzie. Nawet ma rękawki na łapkach... :) Kapturka nałożyć się nie da, właśnie dlatego, że z przodu brakuje nieco materiału. Musiałabym mocno naciągnąć - czyli miałaby niewygodę a tego nie chcemy...

Piszę, jak jest. Ale - naprawdę bardzo się cieszę z tego ubranka i bardzo Ci kochana raz jeszcze dziękuję :)

Będę coś kombinować, może się uda. Przede wszystkim - ona może w tym spokojnie chodzić, tylko że zapięty miałaby tylko ten jeden guziczek...

Dziękuję Bożenko ślicznie i życzę spokojnej, całej porządnie przespanej nocy! :)

 

Oj jaka szkoda,ale Figuniu tylko kłopotu narobiłam :( Lońka taka malutka ...zapomniałam,że jamniorki mają klatę większą.

może zamiast tych 2 pierwszych nap guziczki doszyj i pętelki ,bo z kilnem to już większy kłopt.

Podaruj mniejszemu ogonkowi jak nic się nie da wykombinować :)

buuu a tak się cieszyłam :(

Link to comment
Share on other sites

Kochana...no, nie płakusiaj :) Bo będę żałowała, że tak wszystko "pięknie" napisałam...

Widzisz, już dałaś fajny pomysł, te pętelki, a klin - jeszcze lepszy...Co prawda materiału takiego samego nie mam, ale powinnam mieć  włóczkę w tym kolorze...

Jeśli by była taka potrzeba - to podaruję komuś w potrzebie, skoro mam Twoją zgodę. Ale najpierw spróbuję jednak ubranko poszerzyć...albo Lonię zacznę twardo odchudzać...

Jakież te Twoje Miśki drobniusie kruszynki są...że Lonia przy nich jak olbrzymka z klatą...:)

Link to comment
Share on other sites

Kochana...no, nie płakusiaj :) Bo będę żałowała, że tak wszystko "pięknie" napisałam...

Widzisz, już dałaś fajny pomysł, te pętelki, a klin - jeszcze lepszy...Co prawda materiału takiego samego nie mam, ale powinnam mieć  włóczkę w tym kolorze...

Jeśli by była taka potrzeba - to podaruję komuś w potrzebie, skoro mam Twoją zgodę. Ale najpierw spróbuję jednak ubranko poszerzyć...albo Lonię zacznę twardo odchudzać...

Jakież te Twoje Miśki drobniusie kruszynki są...że Lonia przy nich jak olbrzymka z klatą... :)

a tam pod brzuszkiem nic nie widać :)

myślałam zawsze,że Lońka mniejsza od moich Miśków ;) no tak tylko ta jamnicza klata :)

Link to comment
Share on other sites

Spokojnej nocki lapenkom0heart.gif

dobranoc Ewciu :) 

 

 

I ja przyczłapałam w nocy :) i podczytuję, Figuniu pętelki chyba będą dobre :)

Kolorowych snów Misiakom życzę, chrapcie smacznie

 

nie może wiele brakować,więc da radę z guziaczkami nosić,jak nie odda mniejszej suni :)

a wzajemnie kochana :)

Link to comment
Share on other sites

coś sobie dzisiaj ubzdurałam,że pieluszek zabraknie

lenia mam jakieś,od jakiegoś czasu ;) więc zamiast do Biedronki poszłam do Dino,bo mam 100m,a może i bliżej ;) do biedronki z 200 ;)

kupiłam pieluszki Gugu,pierwszy raz

na oko niewiele odstają od Dada,może trochę mniej miła w dotyku,tak samo cieniutka ja te z nowej serii Dada

założyłam,Aleś się nie skapnął ;) jemu wsio...byle sucho ;)

zobaczymy jak w użytkowaniu :)

Link to comment
Share on other sites

Miałam dziś drogie Ciocie wziąć się za ubranko, ale jakoś tak szybko ten dzień mi mija, że raczej już nic z tego...

Myślę, że jednak wstawię klin i zrobię tak, by zapięcia na napy zostały. Jestem strasznie leniwa, a przy tych pętelkach to się chyba sama zapętlę...;)

Serdeczności dla Gospodyni wątku i Jej kruszynek oraz wszystkich czytających, zaglądających Cioć :)

Link to comment
Share on other sites

Miałam dziś drogie Ciocie wziąć się za ubranko, ale jakoś tak szybko ten dzień mi mija, że raczej już nic z tego...

Myślę, że jednak wstawię klin i zrobię tak, by zapięcia na napy zostały. Jestem strasznie leniwa, a przy tych pętelkach to się chyba sama zapętlę... ;)

Serdeczności dla Gospodyni wątku i Jej kruszynek oraz wszystkich czytających, zaglądających Cioć :)

 

z klinem więcej roboty,ale będzie wygodniejszy kubrak w użytkowaniu :)

oj kochana za wiele osób to tych życzeń nie odbierze :) 

ja dziękuję  Figuniu :) i wzajemnie :)

Link to comment
Share on other sites

No tak, 100 m to nie 200 :), dobrze, że inne też pasują i Aleś nie protestuje.

Loluś nie może mieć za bardzo szeleszczących bo go wkurzają... :) i rozmiarowo muszą pasować na tył i przód.

nie szeleszcą,zachowują się dobrze,nie spadają,rozmiar trafiony :)

ja nie zakładam na całą pupcię,tylko na siusiaka ;) więc nam jest lżej :)

wcale się dziwię,że wkurzają Lolcia,sama bym się zdenerwowała :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...