Jump to content
Dogomania

Tragedia !! Rufus za tęczowym mostem.Przepraszam Rufi....


czarna anda

Recommended Posts

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wiesz co psinko? Chce mi się rzygnąć na takich ludzi, na takich wetów od siedmiu boleści. Kto tej paskudnej babie dał dyplom? Jak ona mogła coś takiego powiedzieć. Gdzie jej etyka zawodowa?
Bardzo mi przykro pieseczku, że zbyt wcześnie, na progu nowego życia musiałeś przekroczyć granicę TM. Wiem jedno zostałeś tam powitany przez rzesze psich aniołeczków, które się tobą teraz opiekują. Biegaj więc zdrowy, bez bólu i cierpienia po soczystych łąkach za TM

[img]http://img62.imageshack.us/img62/4940/zniczramkabeznapisupy8.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Lepiej, żebym nie napisała tego co mam ochote napisać....

Rufus, szkoda że tak piękny i charakterny pies musiał tak skończyć przez głupotę ludzką...

Może na drugi raz ktoś zastanowi się zanim cokolwiek będzie chciał "pomóc"...

[img]http://img233.imageshack.us/img233/5561/rufus4rt7.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

mam nadzieje ze gorzko za to zaplaci wredna zdzira - w tej chwili sa u niej dwa psy z Ligoty
malinka i ligol - slyszalam ze sa klopoty- nie dziwie sie zatem
najlepiej zabierzcie od niej psy w inne miejscy

[B]Doddy[/B] - bylam przy Rufusie - nie chcial odchodzic - ale widzialam też jak go bol, to nie był ten sam pies ktorego widziałas....bol i zrezygnowanie - przez taka wredna k.... co to bawi sie w chirurga pies nie dostal swojej szansy na milość

Link to comment
Share on other sites

Biedny Piekny Rufus!!!!!!
<*> Spij spokojnie...
az nie moglam tego czytac! z nerwow! i w koncu nie rozumiem czy ta k...a ktora go operowala jest z schroniska????? czy wetem gdzies w lecznicy? jest jeszcze watek ktory mozna przeczytac? bo nie zajarzylam... i wogole zalamalam sie!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mariolka']jest niestety wetem w lecznicy :/ i stety ze nie ze schroniska[/quote]
to powinnas powiedziec z ktorej zeby ostrzec i uratowac inne psy...
mozesz mi napisac na PW jezeli tak nie mozna>?
to jest bardzo wazna rzecz... ja tez mam pare na uwadze , konkretnie jedna w Ursusie, ale nie wiem czy moge tez tu pisac, rozumiesz?
druga lecznice mam na Zoliborzu.... rzeznia.....tam umarla Erna....dzis mija 8 tyg, jak jej nie ma, w sobote odeszla, ja akurat dzis na spacerze gadalam z sasiadka ktora tez narzeka na ta lecznice... na konkretne osoby. i co z takimi srobic? nasuwa sie pytanie... wrocilo mi wszystko... bol, rozpacz, wyrzuty... a czytajac o Rufisie zalamalam sie ....

Rufuniu! wybacz rasie ludzkiej, nie wszyscy tutaj sa tacy.....<*><*><*>
Spij spokojnie Piekny Psie.... bardzo piekny jestes, wiesz? :-(:-(:-(zaopiekuj sie naszymi bidami tam za TM... moze tez tego tam potrzebuja, kto to wie>?????

Link to comment
Share on other sites

Coś strasznego!!! Siedze i szlocham, to tak, jakbym straciła po raz 2 ukochanego psa w krótkim czasie. Baba kat nie może zostać bezkarna...:angryy: :mad: :mad: może w międzyczasie uśmierciła następnego psa, o którym nie wiemy:-( :-( :-( . Zróbcie wszystko co w waszej mocy, żeby sprawiedliwości stało sie zadość i żeby żaden psiak nie został więcej skrzywdzony przez tą s.....:angryy: :mad: :angryy:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 6 months later...

Hej, daj znac kto tak popsul te operacje. Padlo wczesniej nazwisko Żurańska - czy chodzi o te kobiete z warszawskiej przychodnii "Białobrzeska" [URL="http://www.bialobrzeska.waw.pl/?modul=niusy&id=59"][FONT=Arial][COLOR=blue]http://www.bialobrzeska.waw.pl/?modul=niusy&id=59[/COLOR][/FONT][/URL][FONT=Verdana]? Bo jesli nie, to nie chce nikogo znieslawiac, ale jesli tak, to trzeba ostrzec innych.[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...