Jump to content
Dogomania

Nastia i Heksa, dwie suczki owczarka szetlandzkiego pojechały do nowego domu


Recommended Posts

moze jednak uda sie je razem wyadoptowac do wspolnego domu - niektorym sie udaje: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/219827-Dwie-biszkoptowe-starsze-suczki-Mila-i-Kreska-mają-wspólny-dom-i-większą-koleżankę[/URL].
te sunie sa sporo mlodsze i rasowe - napewno jakis domek powinien znalezc sie? tylko ile one maja czasu na znalezienie domku?
moze zglosic je w zwiazku kynologicznym - chociaz pewnie tam szukaja tylko suczek ktore urodza szczeniaki na ktorych mozna zarobic, ale moze znajdzie sie i prawdziwy milosnik tej rasy?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 203
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Iga_Maya']Suńki do góry :)
Dziewczyny po dzisiejszym ostatnim spacerze śpią słodko i głęboko. Nastia na plecach XD, Heksa skromniej, po kobiecemu z główką na łapkach.
Każda z nich czeka na nowego właściciela, któremu na pewno skradnie serce.[/QUOTE]

To naprawdę kochane suńki, potrzebują tylko dużo miłości, bo miały ją zawsze i są do niej przyzwyczajone...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa Marta']Ellig kochana, postaram się na jutro przygotować jakiś zwarty tekst i od razu Ci wyślę. Bardzo Ci kochana moja dziękuję, że zawsze jesteś i nigdy nie odmawiasz pomocy:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]
Absolutnie nie ma o czym mowic i za co dziekowac. Pani Eulalia jest mi bardzo bliska, chociaz nie mialam okazji poznac Jej osobiscie. Jej zwierzaki rowniez. EwaMarta to dzieki Tobie moglam uczestniczyc w zyciu psiakow pod opieka p.Eulalii.
Iga Maya, dziekuje za to co Pani robi.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iga_Maya']Heksa dzisiaj próbowała zachęcić Wiktora do zabawy! Wik oczywiście nic na to, bo nie widzi jej zakusów i nie wie o co jej chodzi, a ona szczeka i czeka na reakcję :D[/QUOTE]

Wiktorek ślepaczek nie wiedział pewnie o co chodzi:-) Mam wrażenie, że on też niewiele słyszy...

Popatrzcie, jaka to bidusia... Staruszeczek uratowany przed śmiercią przez Panią Eulalię. Wyciągnięty z małej klatki w schronisku, gdzie umieral powoli, bo zanikały mu mięśnie i nic nie jadł, bo zęby miał w tragicznym stanie, a dostawał tylko suchą karmę... U Pani Eulalii odżył, troszkę się wyprostował i żyje sobie spokojnie...
[IMG]http://img195.imageshack.us/img195/222/wiktor1.jpg[/IMG]

[IMG]http://img594.imageshack.us/img594/9545/wiktor2c.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

najnowsze wieści o suczkach z Warszawy, Pancia po długich dyskusjach z przyjaciółmi, różnych konsultacjach zadecydowała, że sunie mogłyby pójść do adopcji do oddzielnie. Każda oddzielnie jest tak urocza, że jeżeli trafi na kochającą osobę, a jeszcze gdyby w domu był inny psiak, to nowe życie byłoby też cudne. Ponieważ Wojtkowi nie działa na razie internet przypominam nr. tel. 507179434

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wrona']najnowsze wieści o suczkach z Warszawy, Pancia po długich dyskusjach z przyjaciółmi, różnych konsultacjach zadecydowała, że sunie mogłyby pójść do adopcji do oddzielnie. Każda oddzielnie jest tak urocza, że jeżeli trafi na kochającą osobę, a jeszcze gdyby w domu był inny psiak, to nowe życie byłoby też cudne. Ponieważ Wojtkowi nie działa na razie internet przypominam nr. tel. 507179434[/QUOTE]

Pisałam o tym w poście 49.

Link to comment
Share on other sites

super, cieszę się, że po mojej pierwszej informacji o suńkach zamieszczonej na dogomanii i nie tylko tutaj na prośbę Wojtka wątek jest uzupełniany. Myślę Ewo, że moja rola dobiegła końca, bo jesteście na bieżąco. Życzę sunią cudnego domu.
P.S. nie śledzę wątku na bieżaco podobnie jak Wojtek dlatego pozwoliłam sobie zamieścić powyższą wiadomość na jego prośbę (info które już zostały zamieszczone na str. 49) pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Wstawiałam sunie do wątku:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/224032-Szukam-ma%C5%82ego-kud%C5%82acza-lubi%C4%85cego-dzieci.-Wroc%C5%82aw[/url].

i do wątku kudłaczy w potrzebie:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/146370-Kud%C5%82acze-w-potrzebie-w%C4%85tek-dyskusyjny-PROSZ%C4%98-O-NIE-CYTOWANIE-ZDJ%C4%98%C4%86/page253[/url]

Edited by terra
Link to comment
Share on other sites

[quote name='wrona']super, cieszę się, że po mojej pierwszej informacji o suńkach zamieszczonej na dogomanii i nie tylko tutaj na prośbę Wojtka wątek jest uzupełniany. Myślę Ewo, że moja rola dobiegła końca, bo jesteście na bieżąco. Życzę sunią cudnego domu.
P.S. nie śledzę wątku na bieżaco podobnie jak Wojtek dlatego pozwoliłam sobie zamieścić powyższą wiadomość na jego prośbę (info które już zostały zamieszczone na str. 49) pozdrawiam[/QUOTE]

Wrona, mam nadzieję że nie poczułaś sie urażona moim wpisem. Padając już na twarz ze zmęczenia, weszłam na wątek, żeby zobaczyć co nowego i nie rozpisując się napisałam, że pisałam o tym (w sensie, że nie jest to wiadomość z ostatniej chwili). Pana Wojtka nie znam, mam kontakt z kuzynką Iga_Maya, która też się tu pojawia i z radością przyjmujemy każdą pomoc w sprawie adopcji suniek. Przepraszam, jeśli źle to zabrzmiało...

[quote name='maja602']Zaktualizujcie dane osoby, która zajmuje się adopcją.[/QUOTE]

Dane podane na początku są aktualne. Z uwagi jednak na brak dostęu do internetu Pana Wojtka, może rzeczywiście warto wykasować jego mail...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...