Jump to content
Dogomania

Niepełnosprawny ONek Zahir za TM[*]...tylko dług pozostał


sunia2000

Recommended Posts

Jest miejsce u Anji, więc jeszcze [B]tylko[/B] 430zł trzeba uzbierać i Zahir mógłby opuścić schronisko:)
Na razie Zahir ma zarezerwowane miejsce, z tym że Anja trzyma rezerwacje 7 dni, bo nie raz już czekała na psa kilka tygodni i w końcu pies nie przyjechał więc teraz ma trochę ostrzejsze przepisy-damy radę w 7 dni uzbierać pieniądze?

Edited by sunia2000
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 540
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jutro uruchamiam kolejny bazar z którego cześć pieniążków poleci dla Zahira, Basia1244 po wypłatce wpłaci grosik (zrobiłysmy biznesik mały) bedziemy żebrać i prosić, sprowadzę onkowe dziewczynki do pomocy- pytanie KTO zawiezie chłopaka KTO sprawdzi wcześniej naocznie warunki ????

edit:
może za ostro się wyraziłam, ale po kolejnej wpadce hotelikowej u Czarodziekji wolę dmuchac na zimne, może raczej czy możemy znależć jakieś referencje hoteliku u Anji ? i jak bedzie z transportem, o tak lepiej :)

Edited by bros
Link to comment
Share on other sites

[quote name='xmartix']za hotelik płaci się z góry? i w jakiej jest on miejscowości? ktoś sprawdzał to miejsce?[/QUOTE]

To do mnie ma psiak przyjechać , za hotel płaci się ostatniego dnia każdego miesiąca , wtedy też wystawiam rachunki , w moim podpisie jest link do wątku hotelu , są tam linki do psów które u mnie są i były , można pytać opiekunek co sądzą , można zapytać Ocelot ona zna mnie i moje warunki :) Zapraszam też do odwiedzin .

Link to comment
Share on other sites

skonsultowałam z dr. Rakiem ortezę, potwierdził ze Zahir mógłby mieć wiekszy konfort chodzenia , musiałby sie nauczyć chodzić z ortezą, jednak po jej ściagnięciu stan łapki sie nie poprawi, jedynie pomoże podczas spacerowania. Jestem za kupnem tego sprzętu. Na szelkach, kiedy chciałam go lekko unieść - niestety Zahir staje i oglada się za siebie i NIE pójdzie dalej, same szelki nałożone nie przeszkadzają mu. Pies musi być koniecznie wykapany, futro ma w fatalnym stanie :( musi go okropnie swędzieć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bros']skonsultowałam z dr. Rakiem ortezę, potwierdził ze Zahir mógłby mieć wiekszy konfort chodzenia , musiałby sie nauczyć chodzić z ortezą, jednak po jej ściagnięciu stan łapki sie nie poprawi, jedynie pomoże podczas spacerowania. Jestem za kupnem tego sprzętu. Na szelkach, kiedy chciałam go lekko unieść - niestety Zahir staje i oglada się za siebie i NIE pójdzie dalej, same szelki nałożone nie przeszkadzają mu. Pies musi być koniecznie wykapany, futro ma w fatalnym stanie :( musi go okropnie swędzieć.[/QUOTE]

Wykąpać Zahira mogę już u siebie , nie ma problemu .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia1244']to w tym układzie dziś robimy burzę mózgów - czy damy rade udźwignąć finansowo Zahira i kiedy mógłby jechać

decydujący głos ma Patrycja, bo ona będzie skarbnikiem, więc trzeba na nią zaczekać[/QUOTE]

Jestem, jestem już. Widzę że zostałam już skarbnikiem:)
Jako że groszem nie śmierdze, mam już problemy finansowe z jedną ze swych podopiecznych i kilka kanalii na utrzymaniu, to zaryzykuje z ceną hoteliku u Anji jeśli byłoby przynajmniej 350 zł (+/-) stałych deklaracji. Jeśli kogoś urażę tą decyzją to przepraszam ale Zahir to nie jest idealny ies do adopcji, wiadomo, że trochę posiedzi w hotelu i na prawdę nie chcę się zakopać w długach lub co gorsze po kilku miesiącach zabierać Zahira z powrotem do schronu:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sunia2000']Jestem, jestem już. Widzę że zostałam już skarbnikiem:)
Jako że groszem nie śmierdze, mam już problemy finansowe z jedną ze swych podopiecznych i kilka kanalii na utrzymaniu, to zaryzykuje z ceną hoteliku u Anji jeśli byłoby przynajmniej 350 zł (+/-) stałych deklaracji. Jeśli kogoś urażę tą decyzją to przepraszam ale Zahir to nie jest idealny ies do adopcji, wiadomo, że trochę posiedzi w hotelu i na prawdę nie chcę się zakopać w długach lub co gorsze po kilku miesiącach zabierać Zahira z powrotem do schronu:([/QUOTE]

Już się pogubiłam , czyli trzymać miejsce dla Zahira czy nie ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sunia2000']Jestem, jestem już. Widzę że zostałam już skarbnikiem:)
Jako że groszem nie śmierdze, mam już problemy finansowe z jedną ze swych podopiecznych i kilka kanalii na utrzymaniu, to zaryzykuje z ceną hoteliku u Anji jeśli byłoby przynajmniej 350 zł (+/-) stałych deklaracji. Jeśli kogoś urażę tą decyzją to przepraszam ale Zahir to nie jest idealny ies do adopcji, wiadomo, że trochę posiedzi w hotelu i na prawdę nie chcę się zakopać w długach lub co gorsze po kilku miesiącach zabierać Zahira z powrotem do schronu:([/QUOTE]
Jak juz pisałam, jeśli sie cokolwiek znajdzie to 10zł/mies. stałej deklaracji (połowa Wikowej) jest ode mnie. Moze dobrze byłoby w 1 poście zaznaczyć, żeby sie nie zgubiło


Edit: coś mnie się rzuciło na oczy i nie zauważyłam, ze juz jest

Edited by MagdaH
Niedowidzenie
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...