Jump to content
Dogomania

8 kilogramów największego szczęścia. 12 wspólnych lat za nami.


phase

Recommended Posts

Super fotki Żabuchy - a szeleczki normalnie szyk i elegancja.

Masz zacięcie jechać na mecz piłkarski, mnie by nikt nie namówił jakoś piłka nożna to nie dla mnie.

 

O rany u Was już trochę śniegu się pojawiło - a u mnie nadal nic :lookarou:

 

Pzdr

dzieki. :loveu:

ja juz sobie nie wyobrazam weekendu bez meczu. Kiedy tylko moge to tez na nie jezdze, oczywiscie za swoja druzyna. :) Nawet planuje tatuaz zrobic odnosnie stomilu ( napis jednej z przyspiewek. :) )

Ja juz bym mogla miec zaspy sniegu. :loveu:

 

Noooo jak u Was już śnieg, to do nas za jakieś 2tyg może też dotrze :grins: Mógłby spaść na święta i w styczniu zniknąć.

hahahahaha. :D :D

to jak cos to mozesz nam go oddac. :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Sesja zdjęciowa rewelacja 041.gif,no i modelka niczego sobie 0dance3.gif, Zabcia jest prześliczna w tych posrebrzonych kudełkach....

i tak ja obcielam to mniej tej siwizny widac, ale sasiedzi caly czas juz wolaja na nia babcia, albo siwa mordka. :) dziekuje za mile slowa. :loveu:

 

ejejejjeje . :eek2: śnieg??? no ja też chcę.... Nie było mnie tu 3 dni i takie zmiany.... No nie ;(

Barko nie zamarza Ci w zime? :) 

Link to comment
Share on other sites

Te jej spojrzenie  :loveu:  :loveu:  :loveu: https://lh5.googleusercontent.com/-OBuw9elLB0w/VGuATdJILqI/AAAAAAAAPK4/WUr9jWThiuc/s640/Obraz%2520073.jpg 

 

Ja czekam aż wreszcie u nas spadnie śnieg ,tak zapowiadali a Warszawę ominęło ;-)  

heeeeeej. :D

U nas już tyż nic nie ma. :( A wcale opadow sniegu nie zapowiadaja. :(

 

 

U nas jest szaro buro i ponuro. :( Sloneczka ni ma, sniegu juz ni ma, a zdjecia przy takiej pogodzie wychodza beznadziejne, wiec juz sobie nawet odpuscilam, chociaz wczoraj poszlysmy z mama i Żaba na spacerek to cos tam popstrykalam. U mnie zapowiada sie sporo kolokwiow w najblizszym czasie, wiec siedze nad ksiazkami. Zastanawiam sie juz powooooooli nad prezentami dla rodzinki i w sumie nic ciekawego poza tym sie nie dzieje. 2 grudnia mam do fryzjera, boje sie. :P

 

sporo sie tych zdjec nazbieralo... musze usiasc na spokojnie i je wstawic. :oops:

 

taka dama ze mnie

_DSC3340.jpg

Link to comment
Share on other sites

Takie białe ząbki :D

Barko ma swoje humorki kiedy chce wyjść kiedy nie  :loveu:

Ale w zimę po mimo tego że zimno i po 5 minutach się odechciewa, on biega dalej.

Moja też ma swoje jazdy. Chociaż o wiele częściej jej się po prostu nie chce wychodzić. :P I siłą muszę ją brać.

Heheheh. :D

 

całuse ślemy :)

dziękujemy. :)

 

Cóż za powalający uśmiech :grins:

I jak pięknie szczerbaty. :loveu: tak niuńka już ni ma ząbków na górze i dwóch na dole. Już głuchnie, ale w końcu (prawie) 12 lat robi swoje.

Link to comment
Share on other sites

U nas mróz ale śnigu jak nie było tak ni ma. :(

 

 

Ostatnio dogo mi nie działało, a teraz w końcu mam wolne i mogę nadrobić zaległości. Przychodzę ze zdjęciami (ostrzegam, że ich sporo) kiepskimi, niestety pogoda nas nie rozpieszcza. Dużymi kroczkami zbliżają się Żabulki urodzinki, ponieważ cały czas jest na suchej karmie, to chce kupić jej jakąś dobrą puszkę z górnej półki by ten jeden dzień zjadła coś dobrego, w końcu 12 urodzinki to nie byle co. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...