Jump to content
Dogomania

Fortuna z Korabiewic w hotelu u ajlii, pilnie potrzebuje domu


mysza 1

Recommended Posts

  • Replies 988
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='mysza 1']Wielkie dzięki za bazarek :loveu:

Jutro Fortuna będzie w magazynowym wydaniu Dziennika Zachodniego, z typowanym przez Was zdjęciem. ;)
40 zł taka przyjemność, trzymajcie kciuki.[/QUOTE]
Tylko żeby nie było na nas jak coś nie wyjdzie ;)
Powodzenia, Fortunko!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mysza 1']Wielkie dzięki za bazarek :loveu:

Jutro Fortuna będzie w magazynowym wydaniu Dziennika Zachodniego, z typowanym przez Was zdjęciem. ;)
40 zł taka przyjemność, trzymajcie kciuki.[/QUOTE]

Fortuna jest w dzisiejszym Dzienniku Zachodnim - sprawdziłam w e-wydaniu (wykupiłam dostęp ;)).

Trzymam kciuki!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hop!']Zaproponowałam właśnie, żeby z tym zdjęciem (z tym, co poniżej ;)) dać ogłoszenie w Dzienniku Zachodnim.

[IMG]http://img191.imageshack.us/img191/5083/2755o.jpg[/IMG][/QUOTE]

A jak ogłoszenia w Dzienniku z naszą gwiazdą? Był jakiś odzew?

Link to comment
Share on other sites

Nie było żadnego odzewu z żadnego ogłoszenia :( Z Dziennika też nie :(

Załamana jestem, bo konto fundacyjne jest puste, mam stresa jak nie wiem. Dobrze, ze mam czas do konca miesiąca, żeby zebrać kasę ale też bardzo dużo zbierania przy tylu psach. Masakra :(

Link to comment
Share on other sites

Z gorszych informacji - Fortunę stresują odwiedziny obcych osób (chowa się za kanapę, trzęsie się). Ostatnio się rozbrykała - lekko podgryza (w zabawie), podskakuje, biega, turla się po trawie. Zabawkami nie interesuje się wcale.

Link to comment
Share on other sites

Jesteśmy, jesteśmy, obecni duchem?:ghost_2: No co mam wam dziewczyny napisać że bida wszędzie, to już znacie. Że jak siedze na dogo to zaniedbuje inne sprawy( nie myślę tutaj o moich dwóch sierściuszkach)Ze was podziwiam - tylko co z tego, to nie przyniesie żadnych wymiernych korzyści.Teraz będe pisać krótko: że zaglądam lub podnoszę.
A Fortuna jest piękna to też wiadome jest! Trzymam kciuki. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hop!']Na początku na wątku Fortuny było kilka osób. Gdzie się podziały? Już nikt nie interesuje się losem Fortuny?[/QUOTE]
No właśnie nie wiem, może za mało komplementuję Cioteczki i nie lubię ploteczek to się nie chce zaglądać ;)
[quote name='hop!']Ale jak wpadłaś i się wpisałaś na wątku, to od razu zrobiło się fajniej. :)[/QUOTE]
O to chodzi, miło, kiedy wiadomo, że ktoś za Fortunę trzyma kciuki. ;)
[quote name='nicolaczek']Przesłałam właśnie stówę dla Fortuny na konto VIVY :)[/QUOTE]
Przeogromne dzięki :loveu::loveu::multi:

Link to comment
Share on other sites

Fortuna cały czas gubi sporo sierści - zwłaszcza z okolic tyłka i ogona wyłazi "puch". Codziennie jest czesana... Niestety, nie potrafi zaakceptować obecności innych psów w domu. Jeszcze w ogródku z trudem znosi towarzystwo jednego psa, ale trzeba pilnować.

[IMG]http://img840.imageshack.us/img840/1991/150612.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lemoniada']Chce mieć człowieka na wyłączność, rozumiem ją... Na pewno trafią się ludzie, którzy zamierzają mieć jedynaczkę :)[/QUOTE]

Miałaby o wiele lepiej, gdyby była zgodna. Nam też byłoby łatwiej. ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...